תיכונט ע''ש אלתרמן תל אביב

תיכונט ע''ש אלתרמן תל אביב

צו פינוי לאופניים החשמליים. הצגה נפלאה והדרכה חשובה ניתנו בשבוע האחרון לתלמידי שכבה י'.
צו פינוי

תלמידים רבים מגיעים לבית-הספר באופניים חשמליים, אך רבים מהם לא מודעים לסכנות הטמונות בכלי זה ולחוק החדש שנכנס לתוקפו בספטמבר. במטרה להעניק לתלמידים מידע בנושא זה, תלמידי השכבה פגשו ביום ראשון את בני, יועץ משפטי באגף הפיקוח בעיריית תל אביב, למפגש הסברה בנושא החוק החדש העוסק בכלי תחבורה דו-גלגליים ובכלל זה אופניים חשמליים.

עוד חדשות מתיכונט

אופק גול- מלך האסיסטים. תיכונט אלופים. קיץ תשעז
אופק גול זוכה בתואר מלך האסיסטים

נבחרת ישראל בכדורסל U14, ניצחה בטורניר רשמי של FIBA שנערך בסוף השבוע האחרון בסלובניה. אופק גול תלמיד תיכונט העולה לכיתה ט', שחקן נבחרת הפועל ונבחרת ישראל, קלע 18 נקודות בגמר נגד נבחרת קרואטיה.

תחביר או צורות? על בחירת הבגרות בלשון בתיכונט
מנוי או מינוי? מתוך אתר האקדמיה ללשון עברית

תלמידי תיכונט העולים לכיתה י' ומתחילים ללמוד לשון, לבטח מעוניינים לדעת במה הלימודים הולכים להתמקד: מערכת הצורות או תחביר, וחשוב מכך – מהי הסיבה לכך שזוהי הבחירה של בית הספר.

אקדמיה ברשת - סמסטר קיץ

משרד החינוך - אגף טכנולוגיות מידע, מפעיל בחופשת הקיץ את התכנית "אקדמיה ברשת - סמסטר קיץ". הקורסים המוצעים מיועדים לתלמידים בוגרי כיתות ד' ומעלה ומופעלים ללא עלות .

דניאל בסיק - אלוף ישראל בגלישת רוח. אלופים בתיכונט.

עוד לא יצאנו לחופשה ולא סיכמנו את השנה. בינתיים נספר לכם על עוד דברים שיש להתגאות בהם

תנו לחיות לחיות - פרויקט מחויבות חברתית- י7

פרויקט הצילום במסגרת המחויבות החברתית של כיתה י 7 שבחרה לצלם באתר תנו לחיות לחיות בכפר רות שליד מודיעין. פרויקט התערוכה המלאה עולה בימים אלה בבית הספר.

גינת היזמים של ז' 7

במשך השנה עבדו הילדים על הגינה האורבנית בבית הספר. במסגרת השיעורים התבקשו לחשוב על פרויקטים משלהם. העבודה על הפרויקטים כללה: העלאת רעיון, תכנון שלבים לביצוע, תכנון זמנים לביצוע ומחקר לצורך תכנון כלכלי של עלויות הפרויקט והוצאת הפרויקטים לפועל.

תיכונט על גלגיליות - אושר של ניצחון

ברכות לדניאל קריינר מכיתה ט' 2 על הזכייה באליפות ליגת העל לבוגרים בהוקי גלגיליות כשוער בקבוצת: Jerusalem Bears.

מכתב תודה לתלמידי שכבת ז' על תמיכתם בפרוייקט COME TRUE

אורי ואני שמחנו לבקר אתכם ולספר לכם את הסיפור המיוחד של אורי וחברו וואי, ואת הסיפור של פרוייקט COME TRUE, המחזיר לספסל הלימודים ילדים דרום סודנים שגורשו מישראל, שהקמתי בעקבות גירושה מישראל לדרום סודן של קהילת מבקשי המקלט הדרום סודנים.

כנס מצעד הספרים העירוני

השבוע [25-5-2017] התקיים כנס עירוני חגיגי של תוכנית "מצעד הספרים". כל אחד מבתי הספר שהשתתפו בתוכנית שלח כעשרה תלמידים אשר הגישו עבודות יוצאות דופן - באיכותן, מקוריותן ובמידת ההשקעה.

ביום חמישי יצאו תלמידי מגמת אזרחות משכבה י', יחד עם תלמידים משכבה ט' שבחרו ללמוד בשנה הבאה במגמה, לסיור בנושא החברה הערבית בישראל.

במגמת אזרחות עסקנו השנה בחברה הערבית בישראל. למדנו על מיעוטים במדינות דמוקרטיות בכלל ועל היווצרותו של המיעוט הערבי בישראל. עסקנו בגישות שונות כלפי אוכלוסיות מיעוט ועל הגישה, או העדר הגישה הברורה, בה נוקטת מדינת ישראל לאורך השנים.

סמינר ברלין של שבוע בנושא "שואה ומגדר"

רגע לפני שחג הפסח הגיע ושטף את כולנו בניקיון וריחות אביב, קבוצה של 13 תלמידים ממגמת ספרות בכיתה י' פלוס מורים מלווים המריאה לברלין לסמינר של שבוע בנושא "שואה ומגדר".

מעורבות חברתית

מעורבות חברתית ועשייה למען האחר תורמות להעלאת הדימוי העצמי והמוטיבציה, מעצימות את תחושת המסוגלות, מעודדות שאיפות להשכלה גבוהה ומביאות לשיפור ההישגים.

כרזות בנושא "פסיפס ישראלי" - מדעי החברה

תלמידי תיכונט מסכמים את נושא "תרבות" בסוציולוגיה בעזרת כרזות החושפות פערים בין תרבויות משנה בחברה הישראלית.

ספורטנט

רוי בן עמי - משחקי דירוג

אני רוצה שתהיה לבית הספר נבחרת טניס שולחן שתתחרה באליפות בתי הספר.

WCAG 2.0 (Level AA)