דף הבית ספריה פולין הסעות השכרות English
רק אני והסביבה שלי

במסגרת שיעורי ערבית בכיתה ט' התלמידים מתנסים בשיח בערבית מדוברת מתוך רצון לגרום להם לתקשר עם דוברי ערבית ולחוש את השפה על פיהם.
יזמות חינוכית בתיכונט - פרויקט סיום שכבת ט'

בסרטון זה ניתן ללמוד על מעט מהמיזמים הרבים שהיו בפרויקט היזמות של כיתות ט' במהלך שנת הלימודים בין היתר: תכנון, הקמה ותיחזוק של גינה אורבאנית המניבה פירות מידי יום...שיתוף פעולה מתמשך ומרגש בין תיכונט לשכנו בית ספר ''הצרי'', לתלמידים עם צרכים מיוחדים, הדפסות של תכשיטים ואביזרים בתלת מימד כפתרון לצורך מסוים, יצירת סרטונים ויראליים סביב סכנות וסוגיות שמעסיקות בני נוער עוד מגוון רחב של רעיונות ויוזמות.
יוצרים שינוי

פרויקט התנדבות של תלמידי כיתה ט' במסגרת לימודי יזמות, מאת מיקה רוס תלמידת שכבת ט'.
לצפיה בהגדלה לחץ כאן
המחזמר 13 – חוגגים את סוף השנה

סוף השנה מתקרב ואנו יוצאים למגוון רחב של הצגות ומופעים בנוסף לתוכנית עשירה אליה נחשפנו במשך כל השנה. והפעם 'הרחקנו' לאודיטוריום רוזין שם עלה המחזמר 13 מאת ''השכנים של צ'יץ''
מסיבת פורים- תיעוד וידיאו

מוסיקה מלווה של להקת ''בלקן במחסן'' שהנעימו לנו את אירוע פורים. תודה לאלדד בוגנים שצילם וערך את סרט הוידיאו, תודה לעומר מסינגר שצילם תמונות סטילס. ותודה לכם תלמידים מקסימים על השתתפות פעילה ונעימה לאורך כל האירוע.
תיבת נח- הכנה לתחרות כיתות, ח4 פורים 2015

״שניים מכל יבואו אליך להחיות!״ קראה הילי המחנכת כשהיא מחופשת לנח עם זקן וגלימה. שעתיים לפני עוד עמלו תלמידי כיתה ח על בניית תיבת נח ועל תחפשות ואיפור צבעוניים של חיות לרגל חג הפורים. ״שניים מכל יבואו אליך להחיות!״ קרא נוח וזוגות זוגות של חיות עלו אל התיבה.
לצפייה בסרטון של ח4
דרך מקורית בה בחרו סטודנטים בטכניון לציין את חג הפסח

כולנו מכירים "מכונות רוב-גולדברג", גם אם לא בשמן, מתי שהוא ראינו אותן בפעולה. "מכונת רוב-גולדברג" הוא כינוי למערכת מורכבת המורכבת ממספר רב של חלקים שונים זה מזה, המבצעים יחד תהליך ארוך ומתמשך, צעד אחר צעד. לרוב, תוכלו לראות במכונות אלו חלקי דומינו-ראלי, גולות הנעות במסילות מורכבות, שבשבות, גלגלי שיניים ואפילו מים זורמים - מערכות כאלו בנויות על עקרונות פיזיקליים (כמו חוק שימור האנרגיה, מומנטים וחוקי מכניקה), חישובים מדויקים ובנייה קפדנית - כל חלק חייב להיות ממוקם בצורה מדויקת, בדומה לשעון, אחרת כל המערכת כושלת. בסרטון המצורף, תוכלו לראות קבוצת סטודנטים מהטכניון, שבנו מכונת רוב-גולדברג מיוחדת וכשרה לפסח. כחלק מהמערכת המסועפת, תוכלו להבחין ברכיבים, כגון מצות ואפילו הגביע של אליהו הנביא. דרך מעולה לחגוג את בואו של "חג האביב" לא?
שפה מספרת תרבות

במסגרת שעורי " שפה מספרת תרבות" (חלק מלימודי הערבית בבית הספר), למדו תלמידי שכבת ח' את הסיפור "המלך החכם" / ג'ובראן חליל ג'בראן.
פאקמן מבקר ב ט1

זו ללא ספק אחת התחפושות המשעשעות של פורים. הסרטון מוסיף חן רב לרעיון המבריק של תלמידי ט1, ברכות ותשואות לחוש ההומור, לסרטון המקורי ולעריכה הקצרה והקולעת.
כל אחת והאימוג'י שלה ט3

קרדיט לאיתי ברדין על העריכה, לעדן אודלס על הצילום והבימוי
לצפיה בסרטון האימוג'י
דרקון בתיכונט, ז2 פורים 2015

סרטון קצר מעשה ידיו של אורי ויסברג. הסרטון מתאר את יצירת תחפושת של הדרקון הסיני על ידי כיתה ז'2 מראשיתה כאסופת קרטונים, בלונים ודבק ועד לתוצר הסופי המוצג בסרטון זה.בניית התחפושת והצגתה התאפשרה בזכות היצירתיות ושיתוף הפעולה של כל תלמידי הכיתה.
לצפייה בסרטון לחץ כאן
ז5 עפה על המיליון

בימים האחרונים עמלו ילדי כיתה ז׳5 בהכנת כדור הארץ לתחפושת הכיתתית. בשלב הראשון, ניפחו בלון ענקי. לאחר מכן עטפו אותו בעיסת נייר ולבסוף צבעו אותו בצבעי כדור הארץ! והתוצאה לפניכם....
לצפיה בסרטון לחץ כאן
יום הזיכרון לחללי צה"ל

''ניסינו להביא גם תקווה''. נאום פתיחת טקס יום הזכרון לחללי צה"ל ולנפגעי פעולות האיבה
לצפייה בחלון מוגדל לחץ כאן
ילדים ומשחקים דיגיטליים

משחקי מחשב נתפסים בעיני הורים רבים כבזבוז זמן. הווידאו הבא מספר לנו סיפור אחר על משחקי מחשב ועל החשיבות של מתן זמן משחק.
יצירת קשר
עוד חדשות מתיכונט
עוד חדשות - וידיאו
ספורטנט
עושים חינוך
עושים תרבות
קצרים
רובונט
טכנולוגיה פוגשת פדגוגיה
מו"פ
שותפות הורים
מרכול
על זו גאוותנו
פולין
ארכיון
פייסבוק
 
 
 
 
אקדמיה בתיכונט
תיכונט מפעיל התוכנית "אקדמיה בתיכון". התוכנית באחריות משרד החינוך, בשיתוף עם האוניברסיטה הפתוחה ואוניברסיטת ת"א. התכנית "אקדמיה בתיכון" מיועדת לתלמידים מצטיינים, בעלי מוטיבציה גבוהה ללימודים, אשר מסוגלים להתמודד עם חומר לימודי אקדמי, והם בעלי הישגים גבוהים בלימודים.
תגובות: -1   צפיות: -1