דף הבית ספריה פולין הסעות השכרות English
ערב הורים - מתבגרים שכבה ח' תשע"ה
גיל הההתבגרות הוא גיל בו הילדים מחפשים את עצמאותם, ילדים "נפרדים" מהוריהם, השיחות עם ההורים הולכות ומתמעטות והנסתר רב על הגלוי. התקופה איננה קלה לשני הצדדים ואנו בתיכונט בקשנו לזמן פגישה על מנת לפתוח צוהר לעולמם של המתבגרים ובסיס לדיאלוג עם ההורים. המפגש החל בסדנאות נפרדות והסתיים במפגש של הורים עם מתבגרים של ''הורים אחרים'', המפגש היה מעצים ומרגש עבור שני הצדדים.
תגובות: 0   צפיות: 1
מבחר אתרי ייעוץ להורים ולילדים
מבחר אתרי תוכן ייעוציים להורים ולילדים המאפשרים פניה ישירה לשם קבלת מידע וייעוץ אישי.אין לראות בהבאת מידע זה המלצה לפניה ישירה. מומלץ מאוד לפנות לקבלת ייעוץ מתאים אצל יועצת בית הספר. הצוות הייעוצי טיפולי של בית הספר מעלה כאן מידע היכול לסייע להורים ותלמידים עם קשיים איתם מתמודדים במהלך שנות הלימודים. חומרים חדשים היכולים לשמש להורים ותלמידים יתקבלו בברכה ויפורסמו כאן.
תגובות: -1   צפיות: -1
יצירת קשר
עוד חדשות מתיכונט
עוד חדשות - וידיאו
ספורטנט
עושים חינוך
עושים תרבות
קצרים
נט גלארי
רובונט
ייעוץ בשבילך
טכנולוגיה פוגשת פדגוגיה
מו"פ
שותפות הורים
מרכול
פולין
ארכיון
פייסבוק
English
 
 
 
 
פרויקט Upcycle "שימוש מחדש" של תלמידי כיתות ז'
במסגרת פרויקט Upcycle, כסיכום של הנושא חומרים, תכונות ושימושים, המדענים הצעירים, משכבת ז', "נכנסו לראשם של מעצבים תעשייתיים", ויצרו מוצרים חדשים ממוצרים ומחומרים ישנים שלא נעשה בהם יותר שימוש, התוצאות לא מביישות את טובי המעצבים.
תגובות: -1   צפיות: -1
 
אקדמיה בתיכונט
תיכונט מפעיל התוכנית "אקדמיה בתיכון".התוכנית באחריות משרד החינוך, בשיתוף עם האוניברסיטה הפתוחה ואוניברסיטת ת"א. התכנית "אקדמיה בתיכון" מיועדת לתלמידים מצטיינים, בעלי מוטיבציה גבוהה ללימודים, אשר מסוגלים להתמודד עם חומר לימודי אקדמי, והם בעלי הישגים גבוהים בלימודים.
תגובות: -1   צפיות: -1
 
צריך להכניס כאוס למערכת
כתבה בהד החינוך, דצמבר 2015 גליון 18. מאת: טלי גולדשמיד. "רם כהן, מנהל "תיכונט" התיכון הדיגיטלי הראשון והיחיד בארץ, מותח ביקורת חריפה על מצב החינוך בארץ, על היעדר השקעה כלכלית מספקת, על רמת המנהלים, על שכר המורים הנמוך, על מלכוד הניהול העצמי ועל המגמות הדתיות והלאומניות שמתפשטות בחברה הישראלית וחודרת אל בתי הספר." יש מעט מנהלי בתי ספר ששמם ידוע מחוץ לקהילה החינוכית המצומצמת שהם משתייכים אליה. רם כהן הוא אחדמהם. לא מעט בעטיין שלדעות פוליטיות שהשמיע בכלי תקשורת שונים והזימון לשימועים שגררו עמן...
תגובות: 0   צפיות: 1