דף הבית ספריה פולין הסעות השכרות English
גל קזז ויעל אוניקוסקי תלמידי TEAM JONATHAN בתיכונט סגני אלופי ישראל בקארטה
הישג מרשים לteam jonathan מתיכונט. כאשר גל קזז תלמיד תיכונט, ויעל אוניקוסקי, תלמידת בית הספר גרץ מסיימים את אליפות ישראל בתואר סגני אלופי ישראל בקארטה מגע מלא.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 89
תחרות גמר מחוזי במרוצי שדה
בתאריך 7.12 יצאנו נבחרת בנות מבית הספר לתחרות הגמר המחוזי במרוצי שדה, שהתקיימה בגבעת המופעים שבפארק הירקון, השתתפו 53 נבחרות בתי ספר וכ-800 רצים ורצות מצטיינים/ות שהעפילו לתחרות המחוזית מהתחרויות המקדימות שהתקיימו ברשויות המקומיות.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 46
פעילות עם ביהס לחינוך מיוחד הצורי
בית ספר לחינוך מיוחד הצורי, השוכן בסמיכות לתיכונט, הינו בית ספר המיועד לתלמידים בגילאים 6-21 הלוקים במוגבלות שכלית התפתחותית בינונית-מורכבת, ואוטיזם/PDD ולקויות נילוות. בבית הספר כ-112 תלמידים המגיעים מתל אביב-יפו ומהפריפריה.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 463
הישגים לתלמידי תיכונט באליפות ישראל בחתירה
מרכז דניאל לחתירה אירח את אליפות הארץ, בה השתתפו שלושת מועדוני החתירה של ת"א ומועדוני החתירה של חיפה וטבריה. ביום שישי נערכו מחתרי "המוקדמות" בהם העפילו שלושה בוגרי תיכונט במקצים שונים לתחרויות הגמר שהתקיימו למחרת, בשבת בבוקר. מאת מיקי רביב
תגובות: 0   צפיות: 180
יום כושר עם ילדי בית ספר הצורי
תלמידי תיכונט ותלמידי הצורי בפעילות ספורט משותפת שנשית באהבה רבה. ילדי הצורי הם המראה שמולה אנו ניצבים כל בוקר. מאבקם צריך לשמש אור בדרכנו שלנו, סמן של התגברות הרוח על הגוף. אין זה דבר של מה בכך לאמץ את השונה (ובכלל, השר פ. טען שהוא זה אני. השר ב. טוען שהוא זה הוא ואני זה אני), אך בהתעלם מכבודם השרים, כולנו מקשה אנושית אחת חיה, ואם אחד מאיתנו שונה מעימנו, הוא עדיין בגדר אנחנו. בסיסי ואנושי למדי.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 66
יצירת קשר
עוד חדשות מתיכונט
עוד חדשות - וידיאו
ספורטנט
עושים חינוך
עושים תרבות
קצרים
רובונט
טכנולוגיה פוגשת פדגוגיה
מו"פ
שותפות הורים
מרכול
על זו גאוותנו
פולין
ארכיון
פייסבוק
 
 
 
 
אקדמיה בתיכונט
תיכונט מפעיל התוכנית "אקדמיה בתיכון". התוכנית באחריות משרד החינוך, בשיתוף עם האוניברסיטה הפתוחה ואוניברסיטת ת"א. התכנית "אקדמיה בתיכון" מיועדת לתלמידים מצטיינים, בעלי מוטיבציה גבוהה ללימודים, אשר מסוגלים להתמודד עם חומר לימודי אקדמי, והם בעלי הישגים גבוהים בלימודים.
תגובות: -1   צפיות: -1