דף הבית ספריה הסעות About us
 
 
תגובות: 0   צפיות: 0
 
 
 
 
 
רואים צל ערים כערים
תלמידים מצטיינים באנגלית מכיתה ז ביקרו בתערוכת צל ערים בחולון במסגרת פרויקט גלובלי בשם GLOBAL SCHOLAR בו משתתף בית הספר. במהלך הפרויקט השנתי התלמידים חוקרים את נושא תכנון ערים מבחינת בנייה, תחבורה וסביבה, ומתייחסים לפתרונות שנזדקק אליהם בעתיד. בפרויקט זה משתתפים תלמידים מכל העולם, החוקרים יחד את אותו נושא, כותבים, משתפים ויוצרים קשר בעזרת הטכנולוגיה.
תגובות: 0   צפיות: 213
 
פרויקט Upcycle - "שימוש מחדש" של תלמידי כיתות ז'
במסגרת פרויקט Upcycle, כסיכום של הנושא חומרים, תכונות ושימושים, המדענים הצעירים, משכבת ז', "נכנסו לראשם של מעצבים תעשייתיים", ויצרו מוצרים חדשים ממוצרים ומחומרים ישנים שלא נעשה בהם יותר שימוש, התוצאות לא מביישות את טובי המעצבים.
תגובות: 0   צפיות: 509
 
צריך להכניס כאוס למערכת
כתבה בהד החינוך, דצמבר 2015 גליון 18. מאת: טלי גולדשמיד. "רם כהן, מנהל "תיכונט" התיכון הדיגיטלי הראשון והיחיד בארץ, מותח ביקורת חריפה על מצב החינוך בארץ, על היעדר השקעה כלכלית מספקת, על רמת המנהלים, על שכר המורים הנמוך, על מלכוד הניהול העצמי ועל המגמות הדתיות והלאומניות שמתפשטות בחברה הישראלית וחודרת אל בתי הספר." כתבה
תגובות: 0   צפיות: 1
גל קזז ויעל אוניקוסקי תלמידי TEAM JONATHAN בתיכונט סגני אלופי ישראל בקארטה
הישג מרשים לteam jonathan מתיכונט. כאשר גל קזז תלמיד תיכונט, ויעל אוניקוסקי, תלמידת בית הספר גרץ מסיימים את אליפות ישראל בתואר סגני אלופי ישראל בקארטה מגע מלא.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
תחרות גמר מחוזי במרוצי שדה
בתאריך 7.12 יצאנו נבחרת בנות מבית הספר לתחרות הגמר המחוזי במרוצי שדה, שהתקיימה בגבעת המופעים שבפארק הירקון, השתתפו 53 נבחרות בתי ספר וכ-800 רצים ורצות מצטיינים/ות שהעפילו לתחרות המחוזית מהתחרויות המקדימות שהתקיימו ברשויות המקומיות.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
פעילות עם ביהס לחינוך מיוחד הצורי
בית ספר לחינוך מיוחד הצורי, השוכן בסמיכות לתיכונט, הינו בית ספר המיועד לתלמידים בגילאים 6-21 הלוקים במוגבלות שכלית התפתחותית בינונית-מורכבת, ואוטיזם/PDD ולקויות נילוות. בבית הספר כ-112 תלמידים המגיעים מתל אביב-יפו ומהפריפריה.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 95
הישגים לתלמידי תיכונט באליפות ישראל בחתירה
מרכז דניאל לחתירה אירח את אליפות הארץ, בה השתתפו שלושת מועדוני החתירה של ת"א ומועדוני החתירה של חיפה וטבריה. ביום שישי נערכו מחתרי "המוקדמות" בהם העפילו שלושה בוגרי תיכונט במקצים שונים לתחרויות הגמר שהתקיימו למחרת, בשבת בבוקר. מאת מיקי רביב
תגובות: -1   צפיות: -1
יום כושר עם ילדי בית ספר הצורי
תלמידי תיכונט ותלמידי הצורי בפעילות ספורט משותפת שנשית באהבה רבה. ילדי הצורי הם המראה שמולה אנו ניצבים כל בוקר. מאבקם צריך לשמש אור בדרכנו שלנו, סמן של התגברות הרוח על הגוף. אין זה דבר של מה בכך לאמץ את השונה (ובכלל, השר פ. טען שהוא זה אני. השר ב. טוען שהוא זה הוא ואני זה אני), אך בהתעלם מכבודם השרים, כולנו מקשה אנושית אחת חיה, ואם אחד מאיתנו שונה מעימנו, הוא עדיין בגדר אנחנו. בסיסי ואנושי למדי.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
דרקון בירקון
קרנבל דרקון בירקון, המתקיים פעם בשנה, הוא יום של כיף ואקשן על המים לקבוצות, נוער, משפחות, ספורטאים ולקהל הרחב. כולם מוזמנים ב-1.5.15 לחגיגה אדירה של שייט, מוזיקה וספורט. בתיכונט כבר מתכוננים לקבוצות מורים וקבוצות תלמידים.
תגובות: -1   צפיות: -1
ספורט נט - תוצאות משחקי ליגה
..."מובן שאינני אצן מצטיין. טכניקת הריצה שלי היא ברמה ממוצעת, אפילו ממוצעת מאוד. אבל זה באמת לא הדבר החשוב. הדבר החשוב הוא להתעלות, אפילו במעט, על מה שהיית אתמול. מפני שאם יש לרץ למרחקים ארוכים יריב שעליו לנצח, הרי זה הוא עצמו מתמול-שלשום". על מה אני מדבר כשאני מדבר על ריצה / הרוקי מורקמי
תגובות: 0   צפיות: 307
יצירת קשר
עוד חדשות מתיכונט
עוד חדשות - וידיאו
עושים חינוך
עושים תרבות
קצרים
נט גלארי
רובונט
ספורטנט
ייעוץ בשבילך
טכנולוגיה פוגשת פדגוגיה
מו"פ
שותפות הורים
מרכול
ארכיון
נבחרת הכדורסל "תיכונט" – סיכום עונה.
פעילות נבחרת הכדורסל בשנת תשס"ה.

תגובות: -1
צפיות: -1