דף הבית ספריה הסעות השכרות About us
נבחרות הרובוטיקה של בית-הספר חוזרות לפעולה!
לאחר עונה גדושה בפעילות ותקופת רגיעה שנוצלה ללמידה והתארגנות מחדש, חזרו נבחרות הרובוטיקה של שכבת ח' אל מעגל התחרויות והפעם לתחרות האוף-סיזן השנתית הנערכת מדי שנה במודיעין.
תגובות: 0   צפיות: 118
מקום 6 מתוך 62, שנה ראשונה שלנו
לתחרות FIRST 2016 הגיעה נבחרת הרובוטיקה של תיכונט בהרכב צעיר של ילדי כיתה י'. זו השנה שבה התארגנו על ציוד, בנינו מעבדה לרובוטיקה, גייסנו מעט מנטורים, מקס ואריה וגם יניב עבדו סביב השעון, והילדים הצעירים כפירי אריות ולביאות. התוצאה מדברת בעד עצמה
תגובות: -1   צפיות: -1
נבחרת הרובוטיקה קופצת למים העמוקים - תחרות ראשונה, הישג ראשון
ביום שלישי השמונה בדצמבר, יומה הראשון של חופשת החנוכה, נבחרת הרובוטיקה הבוגרת השתתפה בתחרות הנקראת: "פעלולי פלאפל". תחרות זו מאורגנת על ידי ארגון Most ומטרתה היא להכין נבחרות רובוטיקה לתחרות העולמית, על ידי תרגול מעשי של חברי הקבוצות השונות (במסגרת המשחק הרובוטי שנערך בתחרות). השנה השתתפו בתחרות 18 קבוצות רובוטיקה מבתי-ספר מרחבי הארץ.
תגובות: 0   צפיות: 172
נבחרת הרובוטיקה של תיכונט - תחרות ראשונה

ביום הראשון של חופשת החנוכה, במקום לבלות בקניונים או לישון עד מאוחר בבית, חברי נבחרת הרובוטיקה של תיכונט ה-Makers Anonymous #5951 קמו עם שחר, כדי להתחרות בפעם הראשונה כקבוצה בוגרת ועצמאית.
שנה של הדפסה בתלת-ממד בתיכונט
ראש השנה עבר מזמן, גם פסח כבר מאחורינו ואנו מתקרבים אט-אט לקיץ. בימים אלה אנו מסיימים לשפץ את מתחם הרובוטיקה המדהים שלנו כך שיותאם לרוח הזמן. לאורך כל הזמן שעבר, מדפסת התלת-ממד שלנו לא הפסיקה לעבוד ולהדפיס בקצב של 24/7, פשוטו כמשמעו. זו השנה הראשונה שבה אנו מתנסים בטכנולוגיה החדישה של הדפסה בתלת-ממד, ואנו שמחים על רגעים אלו בסדנת רובונט.
תגובות: 0   צפיות: 171
שבוע עמוס של תחרויות ארציות ברובוטיקה
בשבוע האחרון הספיק בית-הספר בפעם הראשונה בתולדותיו להתחרות בשתי תחרויות ולארח אחת, בהמשך הכתבה סקירה קצרה של כל האירועים, תמונות ואף סרטונים. מאת מקס אלבירט ואריה כהן
תגובות: 0   צפיות: 328
רובוטיקה וקסם – המופע של מרקו ו-EDI
הקוסם השוויצרי, מרקו טמפסט, זכה עוד בגיל 22 בגביע הקסם של ניו-יורק, פרס נחשק בקהילת הקוסמים הבין-לאומית. הייחוד של מרקו הוא בהיותו – כך הוא מגדיר – קוסם של המאה ה-21, יחד עם אשליות אופטיות, זריזות ידיים ונוכחות במה כריזמטית, משלב מרקו טכנולוגיה חדשנית כמו אפקטים ויזואליים ממוחשבים, התמקצעות בקולנוע ובניו-מדיה וכמו שתראו בסרטון בתחתית העמוד גם רובוטיקה.
תגובות: 0   צפיות: 53
השנה, הוקמו בתיכונט ע"ש אלתרמן שתי נבחרות רובוטיקה חדשות לכיתות ח' ט' - אשר יתחרו בתחרות ה-FLL הבינלאומית (First Lego League) עונת התחרויות העיקרית מתקיימת בחודש פברואר
תחרות ה-FLL מנוהלת על-ידי ארגון FIRST הבינלאומי. ארגון FIRST הוקם בארה"ב, והוא דוגל בשילוב שבין חינוך לבין טכנולוגיה (בדגש על רובוטיקה ומייקרס). "החלטה נכונה איננה יכולה להיעשות על-ידי לקיחתו בחשבון של העולם כיום, יש לקחת בחשבון את העולם כפי שיהיה מחר" - אייזיק אסימוב
תגובות: 0   צפיות: 163
למי שחשב שעמידה ברמזור היא מטלה קשה, הנה רעיון פורץ דרך כיצד לעודד אנשים להיות שותפים בסיוע לאחרים, וגם לעצמם, לעמוד ברמזור ולא להסתכן בחצייה ברמזור אדום.

יצירת קשר
עוד חדשות מתיכונט
עוד חדשות - וידיאו
ספורטנט
עושים חינוך
עושים תרבות
קצרים
נט גלארי
רובונט
ייעוץ בשבילך
טכנולוגיה פוגשת פדגוגיה
מו"פ
שותפות הורים
מרכול
ארכיון
פייסבוק
 
 
 
 
רואים צל ערים כערים
תלמידים מצטיינים באנגלית מכיתה ז ביקרו בתערוכת צל ערים בחולון במסגרת פרויקט גלובלי בשם GLOBAL SCHOLAR בו משתתף בית הספר. במהלך הפרויקט השנתי התלמידים חוקרים את נושא תכנון ערים מבחינת בנייה, תחבורה וסביבה, ומתייחסים לפתרונות שנזדקק אליהם בעתיד. בפרויקט זה משתתפים תלמידים מכל העולם, החוקרים יחד את אותו נושא, כותבים, משתפים ויוצרים קשר בעזרת הטכנולוגיה.
תגובות: 0   צפיות: 239
 
פרויקט Upcycle "שימוש מחדש" של תלמידי כיתות ז'
במסגרת פרויקט Upcycle, כסיכום של הנושא חומרים, תכונות ושימושים, המדענים הצעירים, משכבת ז', "נכנסו לראשם של מעצבים תעשייתיים", ויצרו מוצרים חדשים ממוצרים ומחומרים ישנים שלא נעשה בהם יותר שימוש, התוצאות לא מביישות את טובי המעצבים.
תגובות: 0   צפיות: 572
 
אקדמיה בתיכונט
תיכונט מפעיל התוכנית "אקדמיה בתיכון".התוכנית באחריות משרד החינוך, בשיתוף עם האוניברסיטה הפתוחה ואוניברסיטת ת"א. התכנית "אקדמיה בתיכון" מיועדת לתלמידים מצטיינים, בעלי מוטיבציה גבוהה ללימודים, אשר מסוגלים להתמודד עם חומר לימודי אקדמי, והם בעלי הישגים גבוהים בלימודים.
תגובות: 0   צפיות: 301