דף הבית ספריה פולין הסעות השכרות English
נעה יקותיאלי "מסמך של רגע חולף"
מתמקדת נעה יקותיאלי במושג הזיכרון וצוללת למעמקיי מהותו. בעבודות חיתוך נייר תוחמת את הרגעים הנחקקים בזיכרונונו ומעצבים את הוויתינו באופן סובייקטיבי כחלק מהחוויה הקולקטיבית.
תגובות: 0   צפיות: 75
בתיה ארגוב - "סבתא צילה ואחותה נשמתה הדודה גניה"
יצירה זו הוצגה בעבר, אך כשהשתתפתי בפרויקט משותף לאמנים מ- 'מינסטר' / גרמניה וראשון לציון פגשתי אנשים שחדרו לליבי והתמלאתי באופטימיות ביחס לגרמנים היום. עוד בביקורי שם, בקשתי מהאמנית קירסטן קייזר שסרגה סביב ענפים בצמר ירוק, מספר כדורי צמר.​...
תגובות: 0   צפיות: 31
​דפנה שפירא חסון - הולכת במקום
תערוכה ראשונה המוצגת בנט-גלארי של תיכונט. בתערוכה זו ממשיכה דפנה שפירא חסון את עיסוקה בנוף. הנוף בתערוכה זו מורכב מנוף רומנטי ונוסטלגי של סוף המאה ה19 ומנוף ישיר וממשי המשתקף מחלון הגלריה​.
תגובות: -1   צפיות: -1
אורית ישי - שטח אש
הסדרה שטח אש, 2008 של הצלמת אורית ישי פותחת את שנת הפעילות השנייה של נטגאלרי שבתיכונט. הסדרה של אורית ישי מכילה צילום סטילס ועבודת וידאו. המבט מופנה אל צעירים ישראלים בשנות העשרים לחייהם, בעלי שונות ויזואלית קולקטיבית המצויים בתקופה בחייהם בה מתקיים עדיין זכרון "טרי" של חוויות ילדות לצד גיבוש וקיבוע ה"אני".
תגובות: 0   צפיות: 18
אריה ברקוביץ - מקום לדאגה
המיצב "מקום לדאגה" של אריה ברקוביץ, המוצג בגלריה תיכונט, מורכב משני חלקים. החלק הראשון, תלוי על קירות הגלריה, מורכב מעבודות עץ, העשויים משאריות עץ שהאמן מוצא ושנגאלו מפחי הזבל של הנגריות בדרום תל אביב. הוא יוצר בעזרת שימוש חוזר שלהם ויצירת חיבורים חדשים פסלי קיר.
תגובות: 0   צפיות: 19
יצירת קשר
עוד חדשות מתיכונט
עוד חדשות - וידיאו
ספורטנט
עושים חינוך
עושים תרבות
קצרים
נט גלארי
רובונט
ייעוץ בשבילך
טכנולוגיה פוגשת פדגוגיה
מו"פ
שותפות הורים
מרכול
פולין
ארכיון
פייסבוק
English
 
 
 
 
פרויקט Upcycle "שימוש מחדש" של תלמידי כיתות ז'
במסגרת פרויקט Upcycle, כסיכום של הנושא חומרים, תכונות ושימושים, המדענים הצעירים, משכבת ז', "נכנסו לראשם של מעצבים תעשייתיים", ויצרו מוצרים חדשים ממוצרים ומחומרים ישנים שלא נעשה בהם יותר שימוש, התוצאות לא מביישות את טובי המעצבים.
תגובות: -1   צפיות: -1
 
אקדמיה בתיכונט
תיכונט מפעיל התוכנית "אקדמיה בתיכון".התוכנית באחריות משרד החינוך, בשיתוף עם האוניברסיטה הפתוחה ואוניברסיטת ת"א. התכנית "אקדמיה בתיכון" מיועדת לתלמידים מצטיינים, בעלי מוטיבציה גבוהה ללימודים, אשר מסוגלים להתמודד עם חומר לימודי אקדמי, והם בעלי הישגים גבוהים בלימודים.
תגובות: -1   צפיות: -1
 
צריך להכניס כאוס למערכת
כתבה בהד החינוך, דצמבר 2015 גליון 18. מאת: טלי גולדשמיד. "רם כהן, מנהל "תיכונט" התיכון הדיגיטלי הראשון והיחיד בארץ, מותח ביקורת חריפה על מצב החינוך בארץ, על היעדר השקעה כלכלית מספקת, על רמת המנהלים, על שכר המורים הנמוך, על מלכוד הניהול העצמי ועל המגמות הדתיות והלאומניות שמתפשטות בחברה הישראלית וחודרת אל בתי הספר." יש מעט מנהלי בתי ספר ששמם ידוע מחוץ לקהילה החינוכית המצומצמת שהם משתייכים אליה. רם כהן הוא אחדמהם. לא מעט בעטיין שלדעות פוליטיות שהשמיע בכלי תקשורת שונים והזימון לשימועים שגררו עמן...
תגובות: 0   צפיות: 1