דף הבית ספריה הסעות
תגובות: 0   צפיות: 0
 
 
 
 
 
טופס בקשה לביקור קבוצות
לכלל הפונים אלינו המבקשים לבקר בתיכונט ע"ש אלתרמן בת"א. לאור בקשות של ארגונים ומוסדות רבים לבקר בתיכונט ובשל רצוננו לשמור מצד אחד, על שגרת לימודים ומצד שני, לשתף במעשה החינוכי וללמוד מאחריםאנו מבקשים ליעל את תכנית ימי הביקור אצלנו
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 3
 
רואים צל ערים כערים
תלמידים מצטיינים באנגלית מכיתה ז ביקרו בתערוכת צל ערים בחולון במסגרת פרויקט גלובלי בשם GLOBAL SCHOLAR בו משתתף בית הספר. במהלך הפרויקט השנתי התלמידים חוקרים את נושא תכנון ערים מבחינת בנייה, תחבורה וסביבה, ומתייחסים לפתרונות שנזדקק אליהם בעתיד. בפרויקט זה משתתפים תלמידים מכל העולם, החוקרים יחד את אותו נושא, כותבים, משתפים ויוצרים קשר בעזרת הטכנולוגיה.
תגובות: 0   צפיות: 188
 
פרויקט Upcycle - "שימוש מחדש" של תלמידי כיתות ז'
במסגרת פרויקט Upcycle, כסיכום של הנושא חומרים, תכונות ושימושים, המדענים הצעירים, משכבת ז', "נכנסו לראשם של מעצבים תעשייתיים", ויצרו מוצרים חדשים ממוצרים ומחומרים ישנים שלא נעשה בהם יותר שימוש, התוצאות לא מביישות את טובי המעצבים.
תגובות: 0   צפיות: 469
 
צריך להכניס כאוס למערכת
כתבה בהד החינוך, דצמבר 2015 גליון 18. מאת: טלי גולדשמיד. "רם כהן, מנהל "תיכונט" התיכון הדיגיטלי הראשון והיחיד בארץ, מותח ביקורת חריפה על מצב החינוך בארץ, על היעדר השקעה כלכלית מספקת, על רמת המנהלים, על שכר המורים הנמוך, על מלכוד הניהול העצמי ועל המגמות הדתיות והלאומניות שמתפשטות בחברה הישראלית וחודרת אל בתי הספר." כתבה
תגובות: 0   צפיות: 1
 
מקום 6 מתוך 62, שנה ראשונה שלנו
לתחרות FIRST 2016 הגיעה נבחרת הרובוטיקה של תיכונט בהרכב צעיר של ילדי כיתה י'. זו השנה שבה התארגנו על ציוד, בנינו מעבדה לרובוטיקה, גייסנו מעט מנטורים, מקס ואריה וגם יניב עבדו סביב השעון, והילדים הצעירים כפירי אריות ולביאות. התוצאה מדברת בעד עצמה
תגובות: 0   צפיות: 142
נעה יקותיאלי "מסמך של רגע חולף"
מתמקדת נעה יקותיאלי במושג הזיכרון וצוללת למעמקיי מהותו. בעבודות חיתוך נייר תוחמת את הרגעים הנחקקים בזיכרונונו ומעצבים את הוויתינו באופן סובייקטיבי כחלק מהחוויה הקולקטיבית.
תגובות: -1   צפיות: -1
בתיה ארגוב - "סבתא צילה ואחותה נשמתה הדודה גניה"
יצירה זו הוצגה בעבר, אך כשהשתתפתי בפרויקט משותף לאמנים מ- 'מינסטר' / גרמניה וראשון לציון פגשתי אנשים שחדרו לליבי והתמלאתי באופטימיות ביחס לגרמנים היום. עוד בביקורי שם, בקשתי מהאמנית קירסטן קייזר שסרגה סביב ענפים בצמר ירוק, מספר כדורי צמר.​...
תגובות: -1   צפיות: -1
​דפנה שפירא חסון - הולכת במקום
תערוכה ראשונה המוצגת בנט-גלארי של תיכונט. בתערוכה זו ממשיכה דפנה שפירא חסון את עיסוקה בנוף. הנוף בתערוכה זו מורכב מנוף רומנטי ונוסטלגי של סוף המאה ה19 ומנוף ישיר וממשי המשתקף מחלון הגלריה​.
תגובות: -1   צפיות: -1
אורית ישי - שטח אש
הסדרה שטח אש, 2008 של הצלמת אורית ישי פותחת את שנת הפעילות השנייה של נטגאלרי שבתיכונט. הסדרה של אורית ישי מכילה צילום סטילס ועבודת וידאו. המבט מופנה אל צעירים ישראלים בשנות העשרים לחייהם, בעלי שונות ויזואלית קולקטיבית המצויים בתקופה בחייהם בה מתקיים עדיין זכרון "טרי" של חוויות ילדות לצד גיבוש וקיבוע ה"אני".
תגובות: -1   צפיות: -1
אריה ברקוביץ - מקום לדאגה
המיצב "מקום לדאגה" של אריה ברקוביץ, המוצג בגלריה תיכונט, מורכב משני חלקים. החלק הראשון, תלוי על קירות הגלריה, מורכב מעבודות עץ, העשויים משאריות עץ שהאמן מוצא ושנגאלו מפחי הזבל של הנגריות בדרום תל אביב. הוא יוצר בעזרת שימוש חוזר שלהם ויצירת חיבורים חדשים פסלי קיר.
תגובות: -1   צפיות: -1
יצירת קשר
עוד חדשות מתיכונט
עוד חדשות - וידיאו
קורסי השכלה כללית תשע"ז
עושים חינוך
עושים תרבות
קצרים
נט גלארי
רובונט
ספורטנט
ייעוץ בשבילך
טכנולוגיה פוגשת פדגוגיה
מו"פ
שותפות הורים
מרכול
ארכיון


יצירת קשר


Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום | תנאי שימוש | הקם אתר חינם | | RSS