דף הבית ספריה פולין הסעות השכרות English
לומדים הפוך – מודל חדשני בשעורי אנגלית בתיכונט

כחלק מאופי בית הספר, המאופיין בלמידה חדשנית ומגוונת, בשיעורי אנגלית התלמידים חווים את מודל הכתה ההפוכה. בסרטון זה המורה יעל מקנה ידע בנושא הסביל ((Passive Voice. כפי שניתן לראות בסרטון, ההסבר מלווה בהדגמות ובדוגמאות. התלמיד יכול לעצור ולהמשיך את ההסבר בזמן שנוח לו, מה שמאפשר למידה מותאמת לכל תלמיד בקצב אישי.
קרא עוד...
עולמות ווירטואליים

מחצית ראשונה הסתיימה ואיתה גם המחזור הראשון בקורסי השכלה כללית. בקורס בעולמות ווירטואליים התלמידים בנו, קודדו, סובבו, נסעו, שיחקו... כאן, גם השמיים הם לא הגבול!
קרא עוד...
האם אתה מזהה אותי
האם אתה מזהה אותי? מאוד בקרוב אני אהיה התלמידה שלך. לי לא יהיה עפרון וגם לא ספר מנייר, אני קוראת מממחשב נייד, אייפאד או סמרטפון. אני משתמש במקלדת יותר מאשר בעט. אני ילדה דיגיטלית ולומדת פעילה.
תגובות: 0   צפיות: 43
יצירת קשר
עוד חדשות מתיכונט
עוד חדשות - וידיאו
ספורטנט
עושים חינוך
עושים תרבות
קצרים
נט גלארי
רובונט
ייעוץ בשבילך
טכנולוגיה פוגשת פדגוגיה
מו"פ
שותפות הורים
מרכול
פולין
ארכיון
פייסבוק
English
 
 
 
 
פרויקט Upcycle "שימוש מחדש" של תלמידי כיתות ז'
במסגרת פרויקט Upcycle, כסיכום של הנושא חומרים, תכונות ושימושים, המדענים הצעירים, משכבת ז', "נכנסו לראשם של מעצבים תעשייתיים", ויצרו מוצרים חדשים ממוצרים ומחומרים ישנים שלא נעשה בהם יותר שימוש, התוצאות לא מביישות את טובי המעצבים.
תגובות: -1   צפיות: -1
 
אקדמיה בתיכונט
תיכונט מפעיל התוכנית "אקדמיה בתיכון".התוכנית באחריות משרד החינוך, בשיתוף עם האוניברסיטה הפתוחה ואוניברסיטת ת"א. התכנית "אקדמיה בתיכון" מיועדת לתלמידים מצטיינים, בעלי מוטיבציה גבוהה ללימודים, אשר מסוגלים להתמודד עם חומר לימודי אקדמי, והם בעלי הישגים גבוהים בלימודים.
תגובות: -1   צפיות: -1
 
צריך להכניס כאוס למערכת
כתבה בהד החינוך, דצמבר 2015 גליון 18. מאת: טלי גולדשמיד. "רם כהן, מנהל "תיכונט" התיכון הדיגיטלי הראשון והיחיד בארץ, מותח ביקורת חריפה על מצב החינוך בארץ, על היעדר השקעה כלכלית מספקת, על רמת המנהלים, על שכר המורים הנמוך, על מלכוד הניהול העצמי ועל המגמות הדתיות והלאומניות שמתפשטות בחברה הישראלית וחודרת אל בתי הספר." יש מעט מנהלי בתי ספר ששמם ידוע מחוץ לקהילה החינוכית המצומצמת שהם משתייכים אליה. רם כהן הוא אחדמהם. לא מעט בעטיין שלדעות פוליטיות שהשמיע בכלי תקשורת שונים והזימון לשימועים שגררו עמן...
תגובות: 0   צפיות: 1