דף הבית ספריה הסעות השכרות About us
לומדים הפוך – מודל חדשני בשעורי אנגלית בתיכונט

כחלק מאופי בית הספר, המאופיין בלמידה חדשנית ומגוונת, בשיעורי אנגלית התלמידים חווים את מודל הכתה ההפוכה. בסרטון זה המורה יעל מקנה ידע בנושא הסביל ((Passive Voice. כפי שניתן לראות בסרטון, ההסבר מלווה בהדגמות ובדוגמאות. התלמיד יכול לעצור ולהמשיך את ההסבר בזמן שנוח לו, מה שמאפשר למידה מותאמת לכל תלמיד בקצב אישי.
קרא עוד...
עולמות ווירטואליים

מחצית ראשונה הסתיימה ואיתה גם המחזור הראשון בקורסי השכלה כללית. בקורס בעולמות ווירטואליים התלמידים בנו, קודדו, סובבו, נסעו, שיחקו... כאן, גם השמיים הם לא הגבול!
קרא עוד...
האם אתה מזהה אותי
האם אתה מזהה אותי? מאוד בקרוב אני אהיה התלמידה שלך. לי לא יהיה עפרון וגם לא ספר מנייר, אני קוראת מממחשב נייד, אייפאד או סמרטפון. אני משתמש במקלדת יותר מאשר בעט. אני ילדה דיגיטלית ולומדת פעילה.
תגובות: 0   צפיות: 41
יצירת קשר
עוד חדשות מתיכונט
עוד חדשות - וידיאו
ספורטנט
עושים חינוך
עושים תרבות
קצרים
נט גלארי
רובונט
ייעוץ בשבילך
טכנולוגיה פוגשת פדגוגיה
מו"פ
שותפות הורים
מרכול
ארכיון
פייסבוק
 
 
 
 
רואים צל ערים כערים
תלמידים מצטיינים באנגלית מכיתה ז ביקרו בתערוכת צל ערים בחולון במסגרת פרויקט גלובלי בשם GLOBAL SCHOLAR בו משתתף בית הספר. במהלך הפרויקט השנתי התלמידים חוקרים את נושא תכנון ערים מבחינת בנייה, תחבורה וסביבה, ומתייחסים לפתרונות שנזדקק אליהם בעתיד. בפרויקט זה משתתפים תלמידים מכל העולם, החוקרים יחד את אותו נושא, כותבים, משתפים ויוצרים קשר בעזרת הטכנולוגיה.
תגובות: 0   צפיות: 239
 
פרויקט Upcycle "שימוש מחדש" של תלמידי כיתות ז'
במסגרת פרויקט Upcycle, כסיכום של הנושא חומרים, תכונות ושימושים, המדענים הצעירים, משכבת ז', "נכנסו לראשם של מעצבים תעשייתיים", ויצרו מוצרים חדשים ממוצרים ומחומרים ישנים שלא נעשה בהם יותר שימוש, התוצאות לא מביישות את טובי המעצבים.
תגובות: 0   צפיות: 572
 
אקדמיה בתיכונט
תיכונט מפעיל התוכנית "אקדמיה בתיכון".התוכנית באחריות משרד החינוך, בשיתוף עם האוניברסיטה הפתוחה ואוניברסיטת ת"א. התכנית "אקדמיה בתיכון" מיועדת לתלמידים מצטיינים, בעלי מוטיבציה גבוהה ללימודים, אשר מסוגלים להתמודד עם חומר לימודי אקדמי, והם בעלי הישגים גבוהים בלימודים.
תגובות: 0   צפיות: 301