דף הבית ספריה הסעות About us
תגובות: 0   צפיות: 0
 
 
 
 
 
רואים צל ערים כערים
תלמידים מצטיינים באנגלית מכיתה ז ביקרו בתערוכת צל ערים בחולון במסגרת פרויקט גלובלי בשם GLOBAL SCHOLAR בו משתתף בית הספר. במהלך הפרויקט השנתי התלמידים חוקרים את נושא תכנון ערים מבחינת בנייה, תחבורה וסביבה, ומתייחסים לפתרונות שנזדקק אליהם בעתיד. בפרויקט זה משתתפים תלמידים מכל העולם, החוקרים יחד את אותו נושא, כותבים, משתפים ויוצרים קשר בעזרת הטכנולוגיה.
תגובות: 0   צפיות: 213
 
פרויקט Upcycle - "שימוש מחדש" של תלמידי כיתות ז'
במסגרת פרויקט Upcycle, כסיכום של הנושא חומרים, תכונות ושימושים, המדענים הצעירים, משכבת ז', "נכנסו לראשם של מעצבים תעשייתיים", ויצרו מוצרים חדשים ממוצרים ומחומרים ישנים שלא נעשה בהם יותר שימוש, התוצאות לא מביישות את טובי המעצבים.
תגובות: 0   צפיות: 509
 
צריך להכניס כאוס למערכת
כתבה בהד החינוך, דצמבר 2015 גליון 18. מאת: טלי גולדשמיד. "רם כהן, מנהל "תיכונט" התיכון הדיגיטלי הראשון והיחיד בארץ, מותח ביקורת חריפה על מצב החינוך בארץ, על היעדר השקעה כלכלית מספקת, על רמת המנהלים, על שכר המורים הנמוך, על מלכוד הניהול העצמי ועל המגמות הדתיות והלאומניות שמתפשטות בחברה הישראלית וחודרת אל בתי הספר." כתבה
תגובות: 0   צפיות: 1
החיים שלי דוט. קום
הסופרת עפרה גלברט אבני התארחה היום בבית הספר והרצתה בפני תלמידי שכבת כיתות ז.ההרצאה היוותה את שיאה של פעילות קריאה משותפת ועבודה על ספרה "החיים שלי דוט.קום" שנערכה בשבועות האחרונים על ידי צוות המורים.
תגובות: -1   צפיות: -1
שנה טובה מתיכונט
נאחל לילדי תיכונט ומשפחותיהם שנה של צמיחה, הגשמה, מעורבות ושמחה. שיתגשמו משאלות לבנו לטובה. נבקש לבני האנוש הנעים ונדים בעולם בייאוש ובחוסר תקווה, עם מיטלטליהם וילדיהם מחוף אל חוף - בתקווה למצוא את הקרקע המוצקה והבטוחה של חייהם - להגיע לחוף מבטחים. מי ייתן וימצאו בית ומקלט ומזור לנפשם. בברכת שנה חדשה ומלאת תקווה לימים טובים.
תגובות: -1   צפיות: -1
מחנה קיץ, הצגה מאת תיאטרון אלמינא בתיכונט
למחנה קיץ לאמנויות מגיעה יסמין נערה בעלת קול פעמונים המגלה שהיא הערבייה היחידה במחנה. חבריה מקבלים אותה בהתלהבות גדולה ומניחים שהיא יהודיה כמותם. יסמין נגררת, ללא כוונה מוקדמת להסתרת זהותה עובדה היוצאת סיטואציות מותחות ומרגשות עד שהסוד נחשף. הצגה על בלבול של זהויות עם סוף מפתיע. יוני 2015
תגובות: 0   צפיות: 1
לרקוד מהלב
לקראת כנס אומנויות לילדים בעלי צרכים מיוחדים שיתקיים במאי בביה"ס תיכון עירוני א' לאומנויות בת"א, נערכות תלמידות "תיכונט" ותלמידי ביה"ס "הצורי", ביה"ס לילדים בעלי צרכים מיוחדים, לחגיגת מחול מרהיבה בשיתוף פעולה מרגש ממש כאן- באודיטוריום הבית ספרי. ההכנות כבר בעיצומן וההתרגשות בשיאה, ובין קטעי הריקוד שלוש תלמידות משלנו חולקות חוויות ומספרות איך הן רוקדות וגם לומדות לקחים חשובים לחיים. מאת סופי כרמון ט5
תגובות: -1   צפיות: -1
תמונה משפחתית- הצגה
שכבת כיתות ז צפו בהצגה ''תמונה משפחתית'' כחלק מהכנה לעבודת השורשים אותה מכין כל תלמיד. את העבודה יכין כל תלמיד/ה על פלטפורמה באתר WIX כך שתמיד אפשר יהיה לעדכן אותה בעתיד. ההצגה ''תמונה משפחתית'' מספרת על ערב השורשים המסורתי, לשכבת כתות ז' בחטיבת הביניים ברחובות.
תגובות: -1   צפיות: -1
ביקור בספריית העיוורים
לפני כחודשיים יצאנו מספר תלמידים בליווי מורת השילוב לפעילות העשרה והתנדבות בספריית העיוורים הממוקמת בדרום העיר.במסגרת הביקור בספרייה למדנו להכיר מעט את עולמם של העיוורים, הכרנו את כתב הברייל והתנסינו בקריאתו, גילינו שקיימות הקלטות לספרי קריאה, ספרי לימוד ואפילו לעיתונים וחשוב מכל- הקלטנו בעצמנו ספר ילדים!
תגובות: -1   צפיות: -1
יצירת קשר
עוד חדשות מתיכונט
עוד חדשות - וידיאו
עושים חינוך
עושים תרבות
קצרים
נט גלארי
רובונט
ספורטנט
ייעוץ בשבילך
טכנולוגיה פוגשת פדגוגיה
מו"פ
שותפות הורים
מרכול
ארכיון