דף הבית ספריה פולין הסעות השכרות English
אקדמיה בתיכונט
תיכונט מפעיל התוכנית "אקדמיה בתיכון". התוכנית באחריות משרד החינוך, בשיתוף עם האוניברסיטה הפתוחה ואוניברסיטת ת"א. התכנית "אקדמיה בתיכון" מיועדת לתלמידים מצטיינים, בעלי מוטיבציה גבוהה ללימודים, אשר מסוגלים להתמודד עם חומר לימודי אקדמי, והם בעלי הישגים גבוהים בלימודים.
תגובות: -1   צפיות: -1
כולנו זקוקים לחסד
חג השבועות העומד לפתחנו בראשיתו של הקיץ, נושא עמו ריח של שינוי באוויר, ומזג האוויר האביבי מתחמם גם בשעות בין הערביים בעוד השדות מזהיבים. בחג השבועות אנו קוראים את מגילת רות אשר במרכזה עומד, מעבר לכל גיבורה וגיבור של הסיפור התנ"כי היפהפה, רעיון החסד: נתינה בלא לקבל דבר בתמורה.
תגובות: -1   צפיות: -1
כרזה אחת שווה אלף מילים!
לקראת יום העצמאות, התכבדה שכבה ט' לשמוע מעט על סיפורו ועבודתו של אוטה וליש, האיש שעיצב את הנרטיב הציוני. נינו של אוטה וליש לומד בבית הספר בכיתה ז', ובני משפחתו שמים לעצמם למטרה ושמחים לספר את ספרו של סבם, אוטה, ואת סיפורם של סמלי המדינה שבדרך.
תגובות: -1   צפיות: -1
טקס יום הזיכרון לשואה ולגבורה תשע"ו
השנה, נערך הטקס בסימן התקווה ומשמעות החיים - "מי שיש לו 'למה' יכול לשאת כל 'איך' (ויקטור פרנקל). תלמידים מכל שכבות בית-הספר לקחו חלק פעיל בהפקת הטקס, בחירת הקטעים והשירים והוצאתו אל הפועל. במבואת ביה"ס הודלקו נרות נשמה לזכר הנספים, במסגרת פרויקט ההנצחה "לכל איש יש נר".
תגובות: -1   צפיות: -1
צריך להכניס כאוס למערכת
כתבה בהד החינוך, דצמבר 2015 גליון 18. מאת: טלי גולדשמיד. "רם כהן, מנהל "תיכונט" התיכון הדיגיטלי הראשון והיחיד בארץ, מותח ביקורת חריפה על מצב החינוך בארץ, על היעדר השקעה כלכלית מספקת, על רמת המנהלים, על שכר המורים הנמוך, על מלכוד הניהול העצמי ועל המגמות הדתיות והלאומניות שמתפשטות בחברה הישראלית וחודרת אל בתי הספר." יש מעט מנהלי בתי ספר ששמם ידוע מחוץ לקהילה החינוכית המצומצמת שהם משתייכים אליה. רם כהן הוא אחדמהם. לא מעט בעטיין שלדעות פוליטיות שהשמיע בכלי תקשורת שונים והזימון לשימועים שגררו עמן...
תגובות: -1   צפיות: -1
יצירת קשר
עוד חדשות מתיכונט
עוד חדשות - וידיאו
ספורטנט
עושים חינוך
עושים תרבות
קצרים
רובונט
טכנולוגיה פוגשת פדגוגיה
מו"פ
שותפות הורים
מרכול
על זו גאוותנו
פולין
ארכיון
פייסבוק