דף הבית ספריה פולין הסעות השכרות English
יום המורה תשע"ט
להורי תיכונט הנפלאים, לעוד שנים רבות של שותפות ועבודה הדדית לטובת הילדים. תודה רבה על השולחן הערוך כל טוב על האוכל הטעים,הפרחים והתשורה. רגשתם אותנו מאוד. צוות תיכונט.
תגובות: 0   צפיות: 29
שעת הקוד! פרויקט מוביל בתיכונט
תיכונט מצטרף ל כ 100 מיליון ילדים מ 170 מדינות מסביב לעולם, המתנסים השבוע, בפעם הראשונה בחייהם לתכנת. כחלק מהאמונה שלנו שאוריינות טכנולוגית היא יכולת בעלת חשיבות עליונה לתלמידים, 400 תלמידים משכבות ט' ו ז' התנסו בתכנים המרגשים והחווייתיים, של יצירת קוד לבניית משחקי מחשב עם דמויות מוכרות מעולמם.
תגובות: 0   צפיות: 9
חברי עמותת ניצחון לחיים בפעילות כדורסל עם תלמידי יא יב
ביום ראשון ה25.11 אירחנו בבית הספר ארבעה חברים מעמותת "ניצחון לחיים". חברי הקבוצה הינם שחקני כדורסל פעילים בקבוצות כדורסל נכים בליגות בארץ, בנבחרת ישראל ואף השתתפו במספר אולימפיאדות נכים.
תגובות: 0   צפיות: 17
מי שלא יהודי שיצעד קדימה
באולם תיכונט ישבו 1400 תלמידים והתרגשו מטקס לזכרו של יצחק רבין שהתנהל כמו הרבה טקסים. עד שהגיע תורה של יעל, הרכזת החברתית, שהזמינה תלמידים משכבות ז-יב לרדת לזירה המרכזית באולם. בשקט ירדו עשרות תלמידים. זה היה מפתיע, שאר התלמידים המתינו בסקרנות להבין מה עומד לקרות.
תגובות: 0   צפיות: 112
מחזור ו' מבשל שקשוקה ישראלית
אחד הדברים שחשובים לנו יותר מכל בתיכונט הוא לעבור תהליך יחד עם התלמידים. מעבר להתפתחות היכולת המתמטית או הלשונית, אנחנו שואלים את עצמנו איזה סיפור אנחנו מספרים לתלמידים במהלך השנים שלהם אצלנו. מחזור ו' התמקד בשנה שעברה בחקר הזהות האישית ששיאה היה עבודת השורשים הענפה.
תגובות: 0   צפיות: 46
"חדר בריחה" – סדנאות סוף-שנה מדעים
במסגרת סדנאות סוף השנה, צוות מדעים יצר עבור התלמידים "חדר בריחה". חדר הבריחה עוצב כמעבדה וסיפור המסגרת היה סיפורו של פרופ' טנסיי. פרופ' טנסיי איבד את זכרונו, ננעל במעבדה שנקראת "מעבדת אמנזיה", יחד עם צוות חוקרים שהוזמנו לביקור (התלמידים), אך הניח לפני שאיבד את זכרונו סדרת רמזים ליציאה במצב חירום. התלמידים נכנסו לחדר מאותגרים על מנת לסייע לפרופ' טנסיי לצאת ממעבדת אמנזיה.
תגובות: -1   צפיות: -1
ההובלה של נופר סבן- המורה למדעים
תלמידי כיתות ז' מסיימים את השנה בלמידה חווייתית במדעים. נושא מערכת ההובלה באדם נפתח בהכנת דגמים קבוצתיים של מערכות הובלה שונות. בסוף השיעור התקיימה תערוכה במעבדה בה הציגו חברי הקבוצות השונות את הדגמים. הנושא הסתכם בעבודת חקר קבוצתית, בה כל קבוצה חקרה מחלה שעניינה אותה בנושא מערכת ההובלה וכלי הדם. בתום המחקר הציגו הילדים מצגת בפני שאר חברי הכיתה ואף בנו משחק אשר תואם למצגת ובודק את הידע של חבריהם בנושא הנלמד. היה כיף מאד, חוויתי ומלמד!
תגובות: 0   צפיות: 113
נבחרת הדיבייט של שכבה י' זכתה במקום הראשון בגמר!
בגרת תכנית הדיבייט של עיריית תל אביב מתחרים תיכונים מרחבי העיר. במהלך התכנית לומדים התלמידים את אמנות הדיבייט ומתחרים זה מול זה בשפה האנגלית. היום היה יום שיא שבסיומו הוכרזה הנבחרת שלנו כזוכה במקום הראשון!
תגובות: -1   צפיות: -1
ערב מצוינות לתלמידים העולים לכיתה ט וכיתה י' בשנה הבאה תשע''ט
הורים ותלמידים יקרים, לחיצה על לינק זה, תכניס אתכם לרשימת הקורסים ולימודים המיועדים לתלמידים מצטיינים בשכבות ט' י' שנת הלימודים תשעט. הכי חשוב לדעת זה שמי יתקבל ללימודים הם תלמידים המתאימים לתוכנית על פי יכולות לימודיות ואישיות מוכחות. בדף אליו תיכנסו יש כפתור לחיצה על טופס התעניינות. טופס זה מיועד למי שמוצא עניין באחד התכנים. אנא מלאו אותו על פי תחומי העניין וכאמור, הכישרון או היכולת המוכחת. בברכה, גד לידרור, רכז מצוינות
תגובות: 0   צפיות: 21
לומדים להאכיל את העולם
אנו בתיכונט מאמינים שיש להכין את דור העתיד למאה ה-21 וכן גם לאתגרי המזון העומדים בפני האנושות בעולם המחר. לכן, התחלנו לאחרונה לפתח מגוון פרויקטים חלוציים בתחום ההידרופוניקה. במסגרת פרויקט "חברותא" של עיריית תל אביב – יפו, 10 תלמידים מתיכונט ו-10 תלמידים מ-"ברושים" נפגשים מדי שבוע לשני שיעורים בהם, הם מגלים יחד את עולם החקלאות העירונית בכלל ואת החקלאות ההידרופונית בפרט.
תגובות: -1   צפיות: -1
תכנית אודיסאה למצוינות חברתית ואקדמית. בנות אלופות!
אנו מבקשים לספר בגאווה על שתי תלמידות מבית הספר המשתתפות בתכנית "אודיסאה" באוניברסיטת תל אביב. לי-ים לוי (שנה שנייה) ונועה ליברמן (שנה ראשונה), תלמידות כיתה ט'. תכנית אודיסיאה (מדעני וממציאי העתיד), כוללת לימודים אקדמיים בתחומי המדעים, לצד עבודה במעבדות מחקר בשלושה מסלולים: פיזיקה, סייבר וביומד.
תגובות: 0   צפיות: 158
יצירת קשר
עוד חדשות מתיכונט
עוד חדשות - וידיאו
ספורטנט
עושים חינוך
עושים תרבות
קצרים
רובונט
טכנולוגיה פוגשת פדגוגיה
מו"פ
שותפות הורים
מרכול
על זו גאוותנו
פולין
ארכיון
פייסבוק
 
 
 
 
אקדמיה בתיכונט
תיכונט מפעיל התוכנית "אקדמיה בתיכון". התוכנית באחריות משרד החינוך, בשיתוף עם האוניברסיטה הפתוחה ואוניברסיטת ת"א. התכנית "אקדמיה בתיכון" מיועדת לתלמידים מצטיינים, בעלי מוטיבציה גבוהה ללימודים, אשר מסוגלים להתמודד עם חומר לימודי אקדמי, והם בעלי הישגים גבוהים בלימודים.
תגובות: -1   צפיות: -1