דף הבית ספריה פולין הסעות השכרות English
בשבוע שעבר נערך ב"בית היוצר" בנמל ת"א אירוע הסיום של שתי סדנאות יצירתיות ייחודיות, הפועלות דרך מנהל החינוך של עיריית תל-אביב.

בשבוע שעבר נערך ב"בית היוצר" בנמל ת"א אירוע הסיום של שתי סדנאות יצירתיות ייחודיות, הפועלות דרך מנהל החינוך של עיריית תל-אביב: הסדנה "הזמנה לכתיבה" שבה תלמידים לומדים כתיבת שירה ופרוזה, והסדנה "שיר הוא לא רק מילים" בה תלמידים עובדים על כתיבת פזמונאות והלחנה יחד. תלמידי תיכונט כיכבו בערב, והציגו בפני הקהל טקסטים ולחנים מקוריים ומרגשים: עומר ברייט, מכיתה י'2, הקריא שני שירים שכתב. נועה חן, מכיתה י'1, שרה שני שירים שכתבה והלחינה. אנדי בר-אילן, מכיתה י"א2, שר שני שירים שכתב והלחין. בסוף הערב, חולקו גם ספרוני השירים המקבצים את כלל היצירות שנכתבו השנה – שם פורסמו טקסטים נוספים של אלון טלמור ואיתמר רכס (י"ב3). מצורפות תמונות מהערב הנפלא הזה! מאור תמם שוע רכז שכבה י', "תיכונט" ע"ש אלתרמן.

 
 
יצירת קשר
עוד חדשות מתיכונט
עוד חדשות - וידיאו
ספורטנט
עושים חינוך
עושים תרבות
קצרים
רובונט
טכנולוגיה פוגשת פדגוגיה
מו"פ
שותפות הורים
מרכול
על זו גאוותנו
פולין
ארכיון
פייסבוק
 
 
 
 
אקדמיה בתיכונט
תיכונט מפעיל התוכנית "אקדמיה בתיכון". התוכנית באחריות משרד החינוך, בשיתוף עם האוניברסיטה הפתוחה ואוניברסיטת ת"א. התכנית "אקדמיה בתיכון" מיועדת לתלמידים מצטיינים, בעלי מוטיבציה גבוהה ללימודים, אשר מסוגלים להתמודד עם חומר לימודי אקדמי, והם בעלי הישגים גבוהים בלימודים.
תגובות: -1   צפיות: -1