דף הבית ספריה פולין הסעות השכרות English
תלמידות ותלמיד ח7 מתנדבים בגן חבצלת. במסגרת תוכנית שקשוקה ישראלית הנערכת בשכבת ח', בית ספר תיכונט ע"ש אלתרמן. לפני כחודש תלמידי כיתת ח7 יצאו להתנדב במרכז יום לקשיש זו השנה השנייה. השמחה והאושר שהעלו על פני הזקנים הייתה רבה ולא פחות מהם הופתעו התלמידים מתגובתם המפרגנת. התלמידים חברו לפעילויות השוטפות, ערכו בינגו ואף חגגו יום הולדת משותפת לתלמיד מהכיתה, מרואן, שפירגן והביא עימו שתי עוגות. אחת לו והשנייה לקשישה, חווה, שחגגה 89 חורפים. חווה, הודתה למרואן ושיתפה כי זוהי מחווה מרגשת במיוחד.

רבות נכתב בספרות המקצועית על תרומת הפעילות ההתנדבותית לבני הנוער ועל העצמתם. כדי לראות תיאוריה זו מתממשת הלכה למעשה יכולתם לראות את תלמידי ח7 מתנדבים. במסגרת תוכנית שקשוקה ישראלית הנערכת בשכבת ח', בית ספר תיכונט ע"ש אלתרמן. לפני כחודש תלמידי כיתת ח7 יצאו להתנדב במרכז יום לקשיש זו השנה השנייה. השמחה והאושר שהעלו על פני הזקנים הייתה רבה ולא פחות מהם הופתעו התלמידים מתגובתם המפרגנת. התלמידים חברו לפעילויות השוטפות, ערכו בינגו ואף חגגו יום הולדת משותפת לתלמיד מהכיתה, מרואן, שפירגן והביא עימו שתי עוגות. אחת לו והשנייה לקשישה, חווה, שחגגה 89 חורפים. חווה, הודתה למרואן ושיתפה כי זוהי מחווה מרגשת במיוחד. עתה, לרגל יום המעשים הטובים התגייסו תלמידי הכיתה להתנדב בגן ילדים, חבצלת, במכללת לוינסקי לחינוך , בינהם תשעה ילדים לקויי שמיעה. את הפעילות הובילה אנה, סטודנטית לחינוך מיוחד, העורכת את התמחותה בכיתה. במהלך הפעילות תלמידי הכיתה הפעילו את ילדי הגן בתחנות משחק ויצירה: הכנת כדורי שוקולד, קעקועים, איפור פנים, באולינג, כדורגל, מחבואים ותופסת. במהלך הפעילות התלמידים הפכו משמעותיים ומסייעים לילדים ואף חברו אליהם לארוחת בוקר משותפת. במהלך הפעילות על פניהם של כל המשתתפים חיוך רחב ונתינה משמעותית. בקרב כל הנוכחים אנשי הצוות, הילדים וכמובן התלמידים ההתרגשות היתה בשיאה. תלמידות ותלמידי הכיתה וילדי הגן המתוקים סיימו את הפעילות בטעם של עוד וציפייה לפעילות ההתנדבות הבאה.... . מהחיוכים ו וניכר כי - על זה נאמר בקבלה "עצם הנתינה היא הקבלה" ! תמונות מפעילות ההתנדבות בגן הילדים מצומצם לתמונות וסרטונים מהפעילות רחב

 
 
יצירת קשר
עוד חדשות מתיכונט
עוד חדשות - וידיאו
ספורטנט
עושים חינוך
עושים תרבות
קצרים
רובונט
טכנולוגיה פוגשת פדגוגיה
מו"פ
שותפות הורים
מרכול
על זו גאוותנו
פולין
ארכיון
פייסבוק
 
 
 
 
אקדמיה בתיכונט
תיכונט מפעיל התוכנית "אקדמיה בתיכון". התוכנית באחריות משרד החינוך, בשיתוף עם האוניברסיטה הפתוחה ואוניברסיטת ת"א. התכנית "אקדמיה בתיכון" מיועדת לתלמידים מצטיינים, בעלי מוטיבציה גבוהה ללימודים, אשר מסוגלים להתמודד עם חומר לימודי אקדמי, והם בעלי הישגים גבוהים בלימודים.
תגובות: -1   צפיות: -1