דף הבית ספריה פולין הסעות השכרות English
ביום חמישי האחרון (17 בינואר) יצאו תלמידי שכבה יא' במגמת התכנון העירוני לסיור העוסק בתחבורה הציבורית בישראל. התלמידים נסעו ברכבת בקבוצות של חמישה תלמידים ל-7 ערים נבחרות: באר שבע, אופקים, נתיבות, אשדוד, מודיעין, רחובות וחיפה. בכל עיר בצעו משימה קצרה הדורשת שימוש בתחבורה הציבורית.

הנסיעה מהווה חלק ממחקר מקיף שהם עורכים על התחבורה הציבורית העירונית והבין עירונית. כל הקבוצות היו אחראיות על הסיור, בניית דפי התצפית והכנת הרקע העיוני לנסיעה. ארבע מתוך שבע הקבוצות אף יצאו לבדן לסיור, ללא מורה. היציאה לשטח, באופן עצמאי ובאחריות התלמידים הנה חלק מרכזי מאופי הלימודים במגמה ששואף לקרב את התלמידים אל שדה המחקר וההתרחשות. מעבר לכך, התלמידים זכו מסיור במקומות חדשים בהם מרביתם לא ביקרו עד כה. הסיור הביא אותם בפעם הראשונה להסתובב ברחובות הראשיים של נתיבות, אופקים ובעיר העתיקה של באר שבע. ללכת ברגל מתחנת הרכבת של של רחובות אל הפקולטה לחקלאות וברחוב בן גוריון בעיר התחתית של חיפה. שלומית דקל ואמנון פרנקו - מורי המגמה.

 
 
יצירת קשר
עוד חדשות מתיכונט
עוד חדשות - וידיאו
ספורטנט
עושים חינוך
עושים תרבות
קצרים
רובונט
טכנולוגיה פוגשת פדגוגיה
מו"פ
שותפות הורים
מרכול
על זו גאוותנו
פולין
ארכיון
פייסבוק
 
 
 
 
אקדמיה בתיכונט
תיכונט מפעיל התוכנית "אקדמיה בתיכון". התוכנית באחריות משרד החינוך, בשיתוף עם האוניברסיטה הפתוחה ואוניברסיטת ת"א. התכנית "אקדמיה בתיכון" מיועדת לתלמידים מצטיינים, בעלי מוטיבציה גבוהה ללימודים, אשר מסוגלים להתמודד עם חומר לימודי אקדמי, והם בעלי הישגים גבוהים בלימודים.
תגובות: -1   צפיות: -1