דף הבית ספריה פולין הסעות השכרות English
ביום רביעי האחרון (19 בדצמבר), יצאו תלמידי יא' במגמת תכנון עירוני לצפות בהגשות ביניים של פרויקט הסיום של הסטודנטים לאדריכלות באוניברסיטת תל-אביב.

הפרויקט הנו התוצר הסופי של הקורס "סטודיו בתכנון עירוני". קורס מקביל לומדים גם התלמידים שלנו במגמה בהנחייתה של אדר' שלומית דקל. כמו הסטודנטים, גם התלמידים שלנו נדרשים ללמוד מרחב עירוני קיים, לחקור אותו לעומק ולנחתו על פי מאפיינים שנלמדו, ולבסוף להציע חלופות תכנוניות חדשות על מנת להשביחו. המגמה התחלקה לשלוש קבוצות וכל אחת נכנסה לסטודיו אחר, עם מנחה אחר, והשתתפה בהגשה של פרויקטים שונים. התלמידים שמחו לגלות שהם בקיאים בשיח התכנוני, מבינים את המושגים והמפות עליהם דיברו המנחים והסטודנטים ורבים מהם אף שאלו שאלות והשתתפו בדיון. הסטודנטים והמנחים התייחסו ברצינות רבה להערות ולשאלות של התלמידים שלנו ואף התקיימו דיונים סביב שאלות והצעות מצדם של התלמידים. לבסוף, זכו התלמידים להסתובב בין הכיתות השונות לראות ולהתרשם מעבודתם של הסטודנטים לאדריכלות. אנו מקווים שזהו ראשיתו של שיתוף פעולה ארוך טווח עם בית הספר לאדריכלות באוניברסיטת תל-אביב. שלומית דקל, אמנון פרנקו - מורי המגמה

 
 
יצירת קשר
עוד חדשות מתיכונט
עוד חדשות - וידיאו
ספורטנט
עושים חינוך
עושים תרבות
קצרים
רובונט
טכנולוגיה פוגשת פדגוגיה
מו"פ
שותפות הורים
מרכול
על זו גאוותנו
פולין
ארכיון
פייסבוק
 
 
 
 
אקדמיה בתיכונט
תיכונט מפעיל התוכנית "אקדמיה בתיכון". התוכנית באחריות משרד החינוך, בשיתוף עם האוניברסיטה הפתוחה ואוניברסיטת ת"א. התכנית "אקדמיה בתיכון" מיועדת לתלמידים מצטיינים, בעלי מוטיבציה גבוהה ללימודים, אשר מסוגלים להתמודד עם חומר לימודי אקדמי, והם בעלי הישגים גבוהים בלימודים.
תגובות: 0   צפיות: 468