דף הבית ספריה פולין הסעות השכרות English
תיכונט מצטרף ל כ 100 מיליון ילדים מ 170 מדינות מסביב לעולם, המתנסים השבוע, בפעם הראשונה בחייהם לתכנת. כחלק מהאמונה שלנו שאוריינות טכנולוגית היא יכולת בעלת חשיבות עליונה לתלמידים, 400 תלמידים משכבות ט' ו ז' התנסו בתכנים המרגשים והחווייתיים, של יצירת קוד לבניית משחקי מחשב עם דמויות מוכרות מעולמם.

שעת הקוד הוא אירוע עולמי המאפשר לילדים להתנסות בשעה אחת של תכנות וכתיבת קוד, וללמוד על עולם ההייטק והחדשנות הטכנולוגית בדרך כיפית ומהנה. מאז אירוע שעת הקוד הראשון לפני חמש שנים ועד היום, יותר מ- 100 מיליון תלמידים מרחבי העולם השתתפו באירוע ונחשפו לאפשרויות הבלתי מוגבלות שמציעה הטכנולוגיה. התלמידים יצרו ותכנתו משחקי מחשב ובהם דמויות פופולריות ממשחקים כמו מיינדקרפט, מלחמת הכוכבים, אנה ואלזה, ואחרים. בין השאר שמעו ולמדו על חברות טכנולוגיה חדשות, על חידושיהן והשפעת היזמות הטכנולוגית על עתידם של הילדים. כחלק מלימודי האוריינות הטכנולוגית, העבירו תלמידי כיתות ט' את הפעילות לתלמידי שכבה ז'. הפעילויות פתוחות גם לכם ההורים J אבל ראו הוזהרתם... זה ממכר ! הנה לינק לכניסה בברכה גד לידרור רכז המגמה.

 
 
יצירת קשר
עוד חדשות מתיכונט
עוד חדשות - וידיאו
ספורטנט
עושים חינוך
עושים תרבות
קצרים
רובונט
טכנולוגיה פוגשת פדגוגיה
מו"פ
שותפות הורים
מרכול
על זו גאוותנו
פולין
ארכיון
פייסבוק
 
 
 
 
אקדמיה בתיכונט
תיכונט מפעיל התוכנית "אקדמיה בתיכון". התוכנית באחריות משרד החינוך, בשיתוף עם האוניברסיטה הפתוחה ואוניברסיטת ת"א. התכנית "אקדמיה בתיכון" מיועדת לתלמידים מצטיינים, בעלי מוטיבציה גבוהה ללימודים, אשר מסוגלים להתמודד עם חומר לימודי אקדמי, והם בעלי הישגים גבוהים בלימודים.
תגובות: -1   צפיות: -1