דף הבית ספריה פולין הסעות השכרות English
ביום ראשון ה25.11 אירחנו בבית הספר ארבעה חברים מעמותת "ניצחון לחיים". חברי הקבוצה הינם שחקני כדורסל פעילים בקבוצות כדורסל נכים בליגות בארץ, בנבחרת ישראל ואף השתתפו במספר אולימפיאדות נכים.

הפעילות התקיימה לשכבות י"א וי"ב, במהלכה התלמידים צפו במשחק ראווה מעורר השראה של עמיתי הקבוצה וכמו כן, התנסו גם בעצמם במשחק כדורסל בכיסאות גלגלים. התלמידים גילו התלהבות רבה ורצון להתנסות ולשחק, ועל הדרך גם הבינו עד כמה קשה השליטה במשחק, כאשר מוגבלים לשחק על כיסא גלגלים. גולת הכותרת של המפגש עם חברי הקבוצה הייתה בשיחת סיכום משותפת שהתנהלה על ידם. כל אחד מהם שיתף בסיפורו האישי ובסיבה שהובילה אותו למקום שבו נמצא היום. מאחר וארבעתם נפצעו בתאונות דרכים, נושא הבטיחות ונהיגה זהירה היווה את מרכז הדיון ועורר שאלות רבות מצד התלמידים. במהלך השיחה עלו שאלות נוספות מצד התלמידים אודות חייהם האישיים של חברי הקבוצה, התמודדות עם הפציעה בגיל צעיר וההשלכות מכך. אין ספק שמפגש זה תרם רבות לתלמידים, הן מהפן של למידת קבלת האחר והן מהלמידה אודות החשיבות של זהירות בדרכים ושמירה על הביטחון האישי והסביבתי בכביש.

 
 
יצירת קשר
עוד חדשות מתיכונט
עוד חדשות - וידיאו
ספורטנט
עושים חינוך
עושים תרבות
קצרים
רובונט
טכנולוגיה פוגשת פדגוגיה
מו"פ
שותפות הורים
מרכול
על זו גאוותנו
פולין
ארכיון
פייסבוק
 
 
 
 
אקדמיה בתיכונט
תיכונט מפעיל התוכנית "אקדמיה בתיכון". התוכנית באחריות משרד החינוך, בשיתוף עם האוניברסיטה הפתוחה ואוניברסיטת ת"א. התכנית "אקדמיה בתיכון" מיועדת לתלמידים מצטיינים, בעלי מוטיבציה גבוהה ללימודים, אשר מסוגלים להתמודד עם חומר לימודי אקדמי, והם בעלי הישגים גבוהים בלימודים.
תגובות: -1   צפיות: -1