דף הבית ספריה פולין הסעות השכרות English
תלמידים רבים מגיעים לבית-הספר באופניים חשמליים, אך רבים מהם לא מודעים לסכנות הטמונות בכלי זה ולחוק החדש שנכנס לתוקפו בספטמבר. במטרה להעניק לתלמידים מידע בנושא זה, תלמידי השכבה פגשו ביום ראשון את בני, יועץ משפטי באגף הפיקוח בעיריית תל אביב, למפגש הסברה בנושא החוק החדש העוסק בכלי תחבורה דו-גלגליים ובכלל זה אופניים חשמליים.

תלמידים רבים מגיעים לבית-הספר באופניים חשמליים, אך רבים מהם לא מודעים לסכנות הטמונות בכלי זה ולחוק החדש שנכנס לתוקפו בספטמבר. במטרה להעניק לתלמידים מידע בנושא זה, תלמידי השכבה פגשו ביום ראשון את בני, יועץ משפטי באגף הפיקוח בעיריית תל אביב, למפגש הסברה בנושא החוק החדש העוסק בכלי תחבורה דו-גלגליים ובכלל זה אופניים חשמליים. במפגש הציג בני את עיקרי החוק החדש הקובע כי מותר לרכוב על אופניים חשמליים מגיל 16 בלבד ועל שבילי אופניים בלבד. במידה ואין שבילי אופניים הרכיבה תהיה על הכביש, ובכל מקרה לא על המדרכה. עוד הוסבר כי לפקחים העירוניים סמכות, להחרים אופניים או סוללה ולתת קנסות (עד 1000 ₪) במקרה של עבירה על החוק. שלומם של התלמידים נמצא בעדיפות עליונה, נשמח אם תוכלו להעלות נושא זה גם בבית. מידע נוסף על החוק החדש תוכלו למצוא – כאן. בנוסף, ביום שלישי צפו התלמידים בהצגה 'צו פינוי' העוסקת בפערים החברתיים בחברה הישראלית ובחשיבותה של המעורבות החברתית בכיתה י' ובכלל. נזכיר כי בהתאם לתכנית המעורבות החברתית של משרד החינוך, על כל תלמיד להתנדב בהיקף של 60 שעות בכיתה י' כתנאי לתעודת הבגרות. אנו מעודדים את התלמידים לבחור מקומות התנדבות מעצימים אשר במקביל למעורבות בקהילה, יאפשרו לתלמיד התפתחות אישית ורגשית. במהלך השבועות הקרובים התלמידים יקבלו הסבר בכיתות בנוגע למקומות ההתנדבות האפשריים ואופן ביצוע ודיווח שעות ההתנדבות. מאחלים לכם שנה טובה! רן הורביץ, רכז שכבה י"ב וצוות מחנכי השכבה

 
 
יצירת קשר
עוד חדשות מתיכונט
עוד חדשות - וידיאו
ספורטנט
עושים חינוך
עושים תרבות
קצרים
נט גלארי
רובונט
ייעוץ בשבילך
טכנולוגיה פוגשת פדגוגיה
מו"פ
שותפות הורים
מרכול
פולין
ארכיון
פייסבוק
English
 
 
 
 
פרויקט Upcycle "שימוש מחדש" של תלמידי כיתות ז'
במסגרת פרויקט Upcycle, כסיכום של הנושא חומרים, תכונות ושימושים, המדענים הצעירים, משכבת ז', "נכנסו לראשם של מעצבים תעשייתיים", ויצרו מוצרים חדשים ממוצרים ומחומרים ישנים שלא נעשה בהם יותר שימוש, התוצאות לא מביישות את טובי המעצבים.
תגובות: -1   צפיות: -1
 
אקדמיה בתיכונט
תיכונט מפעיל התוכנית "אקדמיה בתיכון".התוכנית באחריות משרד החינוך, בשיתוף עם האוניברסיטה הפתוחה ואוניברסיטת ת"א. התכנית "אקדמיה בתיכון" מיועדת לתלמידים מצטיינים, בעלי מוטיבציה גבוהה ללימודים, אשר מסוגלים להתמודד עם חומר לימודי אקדמי, והם בעלי הישגים גבוהים בלימודים.
תגובות: -1   צפיות: -1
 
צריך להכניס כאוס למערכת
כתבה בהד החינוך, דצמבר 2015 גליון 18. מאת: טלי גולדשמיד. "רם כהן, מנהל "תיכונט" התיכון הדיגיטלי הראשון והיחיד בארץ, מותח ביקורת חריפה על מצב החינוך בארץ, על היעדר השקעה כלכלית מספקת, על רמת המנהלים, על שכר המורים הנמוך, על מלכוד הניהול העצמי ועל המגמות הדתיות והלאומניות שמתפשטות בחברה הישראלית וחודרת אל בתי הספר." יש מעט מנהלי בתי ספר ששמם ידוע מחוץ לקהילה החינוכית המצומצמת שהם משתייכים אליה. רם כהן הוא אחדמהם. לא מעט בעטיין שלדעות פוליטיות שהשמיע בכלי תקשורת שונים והזימון לשימועים שגררו עמן...
תגובות: 0   צפיות: 1