דף הבית ספריה הסעות About us
תגובות: 0   צפיות: 0
 
 
 
 
 
רואים צל ערים כערים
תלמידים מצטיינים באנגלית מכיתה ז ביקרו בתערוכת צל ערים בחולון במסגרת פרויקט גלובלי בשם GLOBAL SCHOLAR בו משתתף בית הספר. במהלך הפרויקט השנתי התלמידים חוקרים את נושא תכנון ערים מבחינת בנייה, תחבורה וסביבה, ומתייחסים לפתרונות שנזדקק אליהם בעתיד. בפרויקט זה משתתפים תלמידים מכל העולם, החוקרים יחד את אותו נושא, כותבים, משתפים ויוצרים קשר בעזרת הטכנולוגיה.
תגובות: 0   צפיות: 213
 
פרויקט Upcycle - "שימוש מחדש" של תלמידי כיתות ז'
במסגרת פרויקט Upcycle, כסיכום של הנושא חומרים, תכונות ושימושים, המדענים הצעירים, משכבת ז', "נכנסו לראשם של מעצבים תעשייתיים", ויצרו מוצרים חדשים ממוצרים ומחומרים ישנים שלא נעשה בהם יותר שימוש, התוצאות לא מביישות את טובי המעצבים.
תגובות: 0   צפיות: 509
 
צריך להכניס כאוס למערכת
כתבה בהד החינוך, דצמבר 2015 גליון 18. מאת: טלי גולדשמיד. "רם כהן, מנהל "תיכונט" התיכון הדיגיטלי הראשון והיחיד בארץ, מותח ביקורת חריפה על מצב החינוך בארץ, על היעדר השקעה כלכלית מספקת, על רמת המנהלים, על שכר המורים הנמוך, על מלכוד הניהול העצמי ועל המגמות הדתיות והלאומניות שמתפשטות בחברה הישראלית וחודרת אל בתי הספר." כתבה
תגובות: 0   צפיות: 1
מכרז המחשבים הסתיים וניתן יהיה לרכוש לקראת סוף חופשת הקיץ מחשב נייד. הודעה על המועד המדויק תתפרסם פה.

מכרז המחשבים הסתיים וניתן יהיה לרכוש לקראת סוף חופשת הקיץ מחשב נייד. ניתן להגיע למזכירות בית הספר ולשלם. זו תצורתו ומחירו של המחשב מחשב מדגם Thinkpad 13 של חברת לנובו, דגם 2017מחשב בעל הסמכת Ultrabook של INTEL גודל מסך " 13.3 ברזולוציה 1,366x768,מעבד i5 - 7200U זיכרון:8GB -DDR4 , דיסק SSD M.2 256GB 2XUSB, 1XUSB-C, HDMIמשקל (ללא מטען) 1.45 ק"ג זמן סוללה לפי הגדרות יצרן 11 שעות (בפועל יספיק ליום לימודים ארוך)כל תוכנות האופיס וחלונות 10אחריות 3 שנים. (אחריות למטען וסוללה - שנה אחת) הודעה על מועד הרכישה [כנראה יומיים לפני תחילת השנה, תשלח במייל מחיר : 3165 ש"ח ניתן לשלם בשלושה תשלומים שווים של 1055 שקלים לפקודת תיכונט. אנא הגיעו מוכנים בשיקים או במזומן, כדי להקל על תהליך הגביה.