דף הבית ספריה פולין הסעות השכרות English
מכרז המחשבים הסתיים וניתן יהיה לרכוש לקראת סוף חופשת הקיץ מחשב נייד. הודעה על המועד המדויק תתפרסם פה.

מכרז המחשבים הסתיים וניתן יהיה לרכוש לקראת סוף חופשת הקיץ מחשב נייד. ניתן להגיע למזכירות בית הספר ולשלם. זו תצורתו ומחירו של המחשב מחשב מדגם Thinkpad 13 של חברת לנובו, דגם 2017מחשב בעל הסמכת Ultrabook של INTEL גודל מסך " 13.3 ברזולוציה 1,366x768,מעבד i5 - 7200U זיכרון:8GB -DDR4 , דיסק SSD M.2 256GB 2XUSB, 1XUSB-C, HDMIמשקל (ללא מטען) 1.45 ק"ג זמן סוללה לפי הגדרות יצרן 11 שעות (בפועל יספיק ליום לימודים ארוך)כל תוכנות האופיס וחלונות 10אחריות 3 שנים. (אחריות למטען וסוללה - שנה אחת) הודעה על מועד הרכישה [כנראה יומיים לפני תחילת השנה, תשלח במייל מחיר : 3165 ש"ח ניתן לשלם בשלושה תשלומים שווים של 1055 שקלים לפקודת תיכונט. אנא הגיעו מוכנים בשיקים או במזומן, כדי להקל על תהליך הגביה.

 
 
יצירת קשר
עוד חדשות מתיכונט
עוד חדשות - וידיאו
ספורטנט
עושים חינוך
עושים תרבות
קצרים
נט גלארי
רובונט
ייעוץ בשבילך
טכנולוגיה פוגשת פדגוגיה
מו"פ
שותפות הורים
מרכול
פולין
ארכיון
פייסבוק
English
 
 
 
 
פרויקט Upcycle "שימוש מחדש" של תלמידי כיתות ז'
במסגרת פרויקט Upcycle, כסיכום של הנושא חומרים, תכונות ושימושים, המדענים הצעירים, משכבת ז', "נכנסו לראשם של מעצבים תעשייתיים", ויצרו מוצרים חדשים ממוצרים ומחומרים ישנים שלא נעשה בהם יותר שימוש, התוצאות לא מביישות את טובי המעצבים.
תגובות: -1   צפיות: -1
 
אקדמיה בתיכונט
תיכונט מפעיל התוכנית "אקדמיה בתיכון".התוכנית באחריות משרד החינוך, בשיתוף עם האוניברסיטה הפתוחה ואוניברסיטת ת"א. התכנית "אקדמיה בתיכון" מיועדת לתלמידים מצטיינים, בעלי מוטיבציה גבוהה ללימודים, אשר מסוגלים להתמודד עם חומר לימודי אקדמי, והם בעלי הישגים גבוהים בלימודים.
תגובות: -1   צפיות: -1
 
צריך להכניס כאוס למערכת
כתבה בהד החינוך, דצמבר 2015 גליון 18. מאת: טלי גולדשמיד. "רם כהן, מנהל "תיכונט" התיכון הדיגיטלי הראשון והיחיד בארץ, מותח ביקורת חריפה על מצב החינוך בארץ, על היעדר השקעה כלכלית מספקת, על רמת המנהלים, על שכר המורים הנמוך, על מלכוד הניהול העצמי ועל המגמות הדתיות והלאומניות שמתפשטות בחברה הישראלית וחודרת אל בתי הספר." יש מעט מנהלי בתי ספר ששמם ידוע מחוץ לקהילה החינוכית המצומצמת שהם משתייכים אליה. רם כהן הוא אחדמהם. לא מעט בעטיין שלדעות פוליטיות שהשמיע בכלי תקשורת שונים והזימון לשימועים שגררו עמן...
תגובות: 0   צפיות: 1