דף הבית ספריה הסעות השכרות About us
עוד לא יצאנו לחופשה ולא סיכמנו את השנה. בינתיים נספר לכם על עוד דברים שיש להתגאות בהם

דניאל, תלמיד כיתה ז', החל את החיבור שלו לספורט מגיל צעיר עוד כשניצח את אליפות תל אביב בשחייה בגילאי 8-10 בכל הקטגוריות. בגיל תשע, בזמן שהותו בקייטנה, החל לגלוש רוח והתאהב בענף. במהלך קיץ 2016, כשהיה רק בן חמש עשרה, דורג דניאל במקום הרביעי מתוך תשעים גולשים שהשתתפו באליפות אירופה שנערכה בעיר סופוט שבפולין. במהלך 2017 ניצח דניאל את כל התחרויות בישראל, לרבות אליפות ישראל, והוא מתעתד לייצג שוב את ישראל באליפות העולם ובאליפות אירופה בקיץ הקרוב. מאמנו האישי של דניאל הוא עמית מנחם - בנו של מורה הספורט המיתולוגי, יורם מנחם, כמו כן דניאל מתאמן בים כ-חמש פעמים בשבוע בעזרתה של המאמנת, מור לוזון. בהצלחה בהמשך.

 
 
יצירת קשר
עוד חדשות מתיכונט
עוד חדשות - וידיאו
ספורטנט
עושים חינוך
עושים תרבות
קצרים
נט גלארי
רובונט
ייעוץ בשבילך
טכנולוגיה פוגשת פדגוגיה
מו"פ
שותפות הורים
מרכול
ארכיון
פייסבוק
 
 
 
 
רואים צל ערים כערים
תלמידים מצטיינים באנגלית מכיתה ז ביקרו בתערוכת צל ערים בחולון במסגרת פרויקט גלובלי בשם GLOBAL SCHOLAR בו משתתף בית הספר. במהלך הפרויקט השנתי התלמידים חוקרים את נושא תכנון ערים מבחינת בנייה, תחבורה וסביבה, ומתייחסים לפתרונות שנזדקק אליהם בעתיד. בפרויקט זה משתתפים תלמידים מכל העולם, החוקרים יחד את אותו נושא, כותבים, משתפים ויוצרים קשר בעזרת הטכנולוגיה.
תגובות: 0   צפיות: 239
 
פרויקט Upcycle "שימוש מחדש" של תלמידי כיתות ז'
במסגרת פרויקט Upcycle, כסיכום של הנושא חומרים, תכונות ושימושים, המדענים הצעירים, משכבת ז', "נכנסו לראשם של מעצבים תעשייתיים", ויצרו מוצרים חדשים ממוצרים ומחומרים ישנים שלא נעשה בהם יותר שימוש, התוצאות לא מביישות את טובי המעצבים.
תגובות: 0   צפיות: 572
 
אקדמיה בתיכונט
תיכונט מפעיל התוכנית "אקדמיה בתיכון".התוכנית באחריות משרד החינוך, בשיתוף עם האוניברסיטה הפתוחה ואוניברסיטת ת"א. התכנית "אקדמיה בתיכון" מיועדת לתלמידים מצטיינים, בעלי מוטיבציה גבוהה ללימודים, אשר מסוגלים להתמודד עם חומר לימודי אקדמי, והם בעלי הישגים גבוהים בלימודים.
תגובות: -1   צפיות: -1