דף הבית ספריה פולין הסעות השכרות English
עוד לא יצאנו לחופשה ולא סיכמנו את השנה. בינתיים נספר לכם על עוד דברים שיש להתגאות בהם

דניאל, תלמיד כיתה ז', החל את החיבור שלו לספורט מגיל צעיר עוד כשניצח את אליפות תל אביב בשחייה בגילאי 8-10 בכל הקטגוריות. בגיל תשע, בזמן שהותו בקייטנה, החל לגלוש רוח והתאהב בענף. במהלך קיץ 2016, כשהיה רק בן חמש עשרה, דורג דניאל במקום הרביעי מתוך תשעים גולשים שהשתתפו באליפות אירופה שנערכה בעיר סופוט שבפולין. במהלך 2017 ניצח דניאל את כל התחרויות בישראל, לרבות אליפות ישראל, והוא מתעתד לייצג שוב את ישראל באליפות העולם ובאליפות אירופה בקיץ הקרוב. מאמנו האישי של דניאל הוא עמית מנחם - בנו של מורה הספורט המיתולוגי, יורם מנחם, כמו כן דניאל מתאמן בים כ-חמש פעמים בשבוע בעזרתה של המאמנת, מור לוזון. בהצלחה בהמשך.

 
 
יצירת קשר
עוד חדשות מתיכונט
עוד חדשות - וידיאו
ספורטנט
עושים חינוך
עושים תרבות
קצרים
נט גלארי
רובונט
ייעוץ בשבילך
טכנולוגיה פוגשת פדגוגיה
מו"פ
שותפות הורים
מרכול
פולין
ארכיון
פייסבוק
English
 
 
 
 
פרויקט Upcycle "שימוש מחדש" של תלמידי כיתות ז'
במסגרת פרויקט Upcycle, כסיכום של הנושא חומרים, תכונות ושימושים, המדענים הצעירים, משכבת ז', "נכנסו לראשם של מעצבים תעשייתיים", ויצרו מוצרים חדשים ממוצרים ומחומרים ישנים שלא נעשה בהם יותר שימוש, התוצאות לא מביישות את טובי המעצבים.
תגובות: -1   צפיות: -1
 
אקדמיה בתיכונט
תיכונט מפעיל התוכנית "אקדמיה בתיכון".התוכנית באחריות משרד החינוך, בשיתוף עם האוניברסיטה הפתוחה ואוניברסיטת ת"א. התכנית "אקדמיה בתיכון" מיועדת לתלמידים מצטיינים, בעלי מוטיבציה גבוהה ללימודים, אשר מסוגלים להתמודד עם חומר לימודי אקדמי, והם בעלי הישגים גבוהים בלימודים.
תגובות: -1   צפיות: -1
 
צריך להכניס כאוס למערכת
כתבה בהד החינוך, דצמבר 2015 גליון 18. מאת: טלי גולדשמיד. "רם כהן, מנהל "תיכונט" התיכון הדיגיטלי הראשון והיחיד בארץ, מותח ביקורת חריפה על מצב החינוך בארץ, על היעדר השקעה כלכלית מספקת, על רמת המנהלים, על שכר המורים הנמוך, על מלכוד הניהול העצמי ועל המגמות הדתיות והלאומניות שמתפשטות בחברה הישראלית וחודרת אל בתי הספר." יש מעט מנהלי בתי ספר ששמם ידוע מחוץ לקהילה החינוכית המצומצמת שהם משתייכים אליה. רם כהן הוא אחדמהם. לא מעט בעטיין שלדעות פוליטיות שהשמיע בכלי תקשורת שונים והזימון לשימועים שגררו עמן...
תגובות: 0   צפיות: 1