דף הבית ספריה הסעות About us
תגובות: 0   צפיות: 0
 
 
 
 
 
רואים צל ערים כערים
תלמידים מצטיינים באנגלית מכיתה ז ביקרו בתערוכת צל ערים בחולון במסגרת פרויקט גלובלי בשם GLOBAL SCHOLAR בו משתתף בית הספר. במהלך הפרויקט השנתי התלמידים חוקרים את נושא תכנון ערים מבחינת בנייה, תחבורה וסביבה, ומתייחסים לפתרונות שנזדקק אליהם בעתיד. בפרויקט זה משתתפים תלמידים מכל העולם, החוקרים יחד את אותו נושא, כותבים, משתפים ויוצרים קשר בעזרת הטכנולוגיה.
תגובות: 0   צפיות: 213
 
פרויקט Upcycle - "שימוש מחדש" של תלמידי כיתות ז'
במסגרת פרויקט Upcycle, כסיכום של הנושא חומרים, תכונות ושימושים, המדענים הצעירים, משכבת ז', "נכנסו לראשם של מעצבים תעשייתיים", ויצרו מוצרים חדשים ממוצרים ומחומרים ישנים שלא נעשה בהם יותר שימוש, התוצאות לא מביישות את טובי המעצבים.
תגובות: -1   צפיות: -1
 
צריך להכניס כאוס למערכת
כתבה בהד החינוך, דצמבר 2015 גליון 18. מאת: טלי גולדשמיד. "רם כהן, מנהל "תיכונט" התיכון הדיגיטלי הראשון והיחיד בארץ, מותח ביקורת חריפה על מצב החינוך בארץ, על היעדר השקעה כלכלית מספקת, על רמת המנהלים, על שכר המורים הנמוך, על מלכוד הניהול העצמי ועל המגמות הדתיות והלאומניות שמתפשטות בחברה הישראלית וחודרת אל בתי הספר." כתבה
תגובות: 0   צפיות: 1
עוד לא יצאנו לחופשה ולא סיכמנו את השנה. בינתיים נספר לכם על עוד דברים שיש להתגאות בהם

דניאל, תלמיד כיתה ז', החל את החיבור שלו לספורט מגיל צעיר עוד כשניצח את אליפות תל אביב בשחייה בגילאי 8-10 בכל הקטגוריות. בגיל תשע, בזמן שהותו בקייטנה, החל לגלוש רוח והתאהב בענף. במהלך קיץ 2016, כשהיה רק בן חמש עשרה, דורג דניאל במקום הרביעי מתוך תשעים גולשים שהשתתפו באליפות אירופה שנערכה בעיר סופוט שבפולין. במהלך 2017 ניצח דניאל את כל התחרויות בישראל, לרבות אליפות ישראל, והוא מתעתד לייצג שוב את ישראל באליפות העולם ובאליפות אירופה בקיץ הקרוב. מאמנו האישי של דניאל הוא עמית מנחם - בנו של מורה הספורט המיתולוגי, יורם מנחם, כמו כן דניאל מתאמן בים כ-חמש פעמים בשבוע בעזרתה של המאמנת, מור לוזון. בהצלחה בהמשך.