דף הבית ספריה פולין הסעות השכרות English
פרויקט הצילום במסגרת המחויבות החברתית של כיתה י 7 שבחרה לצלם באתר תנו לחיות לחיות בכפר רות שליד מודיעין. פרויקט התערוכה המלאה עולה בימים אלה בבית הספר.

בתחילת חודש יוני נסעו תלמידי כיתה י'7 , במסגרת המחויבות החברתית הכיתתית שלהם, לעמותת "תנו לחיות לחיות". את בחירת המקום בחרנו באופן דמוקרטי, כשהתלמידים הצביעו על המקום המועדף עליהם וזו הייתה בחירה מובהקת לכיוון של הדאגה לחיות. כיוון שהתלמידים בכיתה לומדים במגמת הצילום, מיטל, מחנכת הכיתה, הציעה שנשלב את הביקור עם פעילות של צילום וכך הגענו לכלבייה של "תנו לחיות לחיות" בכפר רות כשאנחנו מצוידים במצלמות מגמת הצילום. היה מדהים לראות איך הילדים מיד התחברו לכלבים במקום, ולא רק לגורים החמודים אלא לכלבים גדולים וזנוחים, אותם אימצו בחום, טיילו איתם וליטפו אותם. בזמן זה, התלמידים צילמו לסירוגין כשהמטרה שהגענו איתה הייתה לצלם תמונות שהעמותה תוכל להשתמש בהם, כחלק מקמפיינים לימי אימוץ שהם עושים, וגם להתנסות ולתרגל את מיומנויות הצילום בכלל. תוכלו לראות כאן כמה רגעים יפים אותם הקפיאו התלמידים. רגעים נוספים תוכלו לראות בתערוכה המתקיימת בימים אלו בביה"ס (בסמוך לחדר המנהל והמזכירות). מלני פלאצ'י- מורה לצילום, תיכונט.

 
.....
 
יצירת קשר
עוד חדשות מתיכונט
עוד חדשות - וידיאו
ספורטנט
עושים חינוך
עושים תרבות
קצרים
נט גלארי
רובונט
ייעוץ בשבילך
טכנולוגיה פוגשת פדגוגיה
מו"פ
שותפות הורים
מרכול
פולין
ארכיון
פייסבוק
English
 
 
 
 
פרויקט Upcycle "שימוש מחדש" של תלמידי כיתות ז'
במסגרת פרויקט Upcycle, כסיכום של הנושא חומרים, תכונות ושימושים, המדענים הצעירים, משכבת ז', "נכנסו לראשם של מעצבים תעשייתיים", ויצרו מוצרים חדשים ממוצרים ומחומרים ישנים שלא נעשה בהם יותר שימוש, התוצאות לא מביישות את טובי המעצבים.
תגובות: -1   צפיות: -1
 
אקדמיה בתיכונט
תיכונט מפעיל התוכנית "אקדמיה בתיכון".התוכנית באחריות משרד החינוך, בשיתוף עם האוניברסיטה הפתוחה ואוניברסיטת ת"א. התכנית "אקדמיה בתיכון" מיועדת לתלמידים מצטיינים, בעלי מוטיבציה גבוהה ללימודים, אשר מסוגלים להתמודד עם חומר לימודי אקדמי, והם בעלי הישגים גבוהים בלימודים.
תגובות: -1   צפיות: -1
 
צריך להכניס כאוס למערכת
כתבה בהד החינוך, דצמבר 2015 גליון 18. מאת: טלי גולדשמיד. "רם כהן, מנהל "תיכונט" התיכון הדיגיטלי הראשון והיחיד בארץ, מותח ביקורת חריפה על מצב החינוך בארץ, על היעדר השקעה כלכלית מספקת, על רמת המנהלים, על שכר המורים הנמוך, על מלכוד הניהול העצמי ועל המגמות הדתיות והלאומניות שמתפשטות בחברה הישראלית וחודרת אל בתי הספר." יש מעט מנהלי בתי ספר ששמם ידוע מחוץ לקהילה החינוכית המצומצמת שהם משתייכים אליה. רם כהן הוא אחדמהם. לא מעט בעטיין שלדעות פוליטיות שהשמיע בכלי תקשורת שונים והזימון לשימועים שגררו עמן...
תגובות: 0   צפיות: 1