דף הבית ספריה הסעות
תגובות: 0   צפיות: 0
 
 
 
 
 
רואים צל ערים כערים
תלמידים מצטיינים באנגלית מכיתה ז ביקרו בתערוכת צל ערים בחולון במסגרת פרויקט גלובלי בשם GLOBAL SCHOLAR בו משתתף בית הספר. במהלך הפרויקט השנתי התלמידים חוקרים את נושא תכנון ערים מבחינת בנייה, תחבורה וסביבה, ומתייחסים לפתרונות שנזדקק אליהם בעתיד. בפרויקט זה משתתפים תלמידים מכל העולם, החוקרים יחד את אותו נושא, כותבים, משתפים ויוצרים קשר בעזרת הטכנולוגיה.
תגובות: 0   צפיות: 203
 
פרויקט Upcycle - "שימוש מחדש" של תלמידי כיתות ז'
במסגרת פרויקט Upcycle, כסיכום של הנושא חומרים, תכונות ושימושים, המדענים הצעירים, משכבת ז', "נכנסו לראשם של מעצבים תעשייתיים", ויצרו מוצרים חדשים ממוצרים ומחומרים ישנים שלא נעשה בהם יותר שימוש, התוצאות לא מביישות את טובי המעצבים.
תגובות: -1   צפיות: -1
 
צריך להכניס כאוס למערכת
כתבה בהד החינוך, דצמבר 2015 גליון 18. מאת: טלי גולדשמיד. "רם כהן, מנהל "תיכונט" התיכון הדיגיטלי הראשון והיחיד בארץ, מותח ביקורת חריפה על מצב החינוך בארץ, על היעדר השקעה כלכלית מספקת, על רמת המנהלים, על שכר המורים הנמוך, על מלכוד הניהול העצמי ועל המגמות הדתיות והלאומניות שמתפשטות בחברה הישראלית וחודרת אל בתי הספר." כתבה
תגובות: 0   צפיות: 1
 
מקום 6 מתוך 62, שנה ראשונה שלנו
לתחרות FIRST 2016 הגיעה נבחרת הרובוטיקה של תיכונט בהרכב צעיר של ילדי כיתה י'. זו השנה שבה התארגנו על ציוד, בנינו מעבדה לרובוטיקה, גייסנו מעט מנטורים, מקס ואריה וגם יניב עבדו סביב השעון, והילדים הצעירים כפירי אריות ולביאות. התוצאה מדברת בעד עצמה
תגובות: -1   צפיות: -1
כשמונים משתתפים התארחו בתיכונט במסגרת הכנס השנתי של החינוך המיוחד "בוקר של תנועה". את האורחים שהגיעו מבתי הספר: הצרי, מצדה, נווה צדק וגיל, ליוו תלמידים משכבת כיתות ח' מתיכונט, תלמידים אשר השתתפו לאורך כל שנת הלימודים בפעילות עם תלמידי בי"ס הצרי.

"בוקר של תנועה" כשמונים משתתפים התארחו בתיכונט במסגרת הכנס השנתי של החינוך המיוחד "בוקר של תנועה". את האורחים שהגיעו מבתי הספר: הצרי, מצדה, נווה צדק וגיל, ליוו תלמידים משכבת כיתות ח' מתיכונט, תלמידים אשר השתתפו לאורך כל שנת הלימודים בפעילות עם תלמידי בי"ס הצרי. הבוקר החל בהתכנסות והרקדה משותפת באולם הספורט, לאחר מכן הנוכחים עברו לאודיטוריום לצפייה בהופעות. כל בית ספר בתורו הציג ריקוד עליו עבדו לאורך שנת הלימודים. תלמידי הצרי ותיכונט הציגו ריקוד משותף, ריקוד הנבנה יחד, בעבודה משותפת, זו כבר השנה השנייה ברציפות. באמצעות התנועה והגוף נוצר דבר חדש ומשותף המהווה מפגש בין שני עולמות שונים, ומצליח לגשר על השוני והפער הקיים ועוזר בהפנמת הערך של קבלת האחר. העשייה השנתית כללה מפגשי תנועה שבועיים בסטודיו, ימי ספורט משותפים לשני בתי הספר והשנה גם את קיום הכנס בתיכונט. התלמידות המקסימות בנות כיתה י' שהשתתפו בפרויקט הן: מאיה גרף, עדי צמח, יולי רייטר, גל קליין, סייפן בלומר, עדן נאור ועמית אשר. באולם התארחו תלמידים רבים מחטיבת הביניים בתיכונט. שיתוף הפעולה והעשייה המשותפת הם נדבך נוסף בערכי בית הספר המחנך לעשייה חברתית, לקיחת יוזמה, נתינה וקבלת השונה אשר מובילים להגשמה עצמית של כל אחד ואחת. תודה למורה לחנ"ג נופר זאגה שקדמה את הכנס.

 
 


יצירת קשר


Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום | תנאי שימוש | הקם אתר חינם | | RSS