דף הבית ספריה פולין הסעות השכרות About us
חגיגות הפורים הצבעוניות והססגוניות הפכו להיות מסורת בתיכונט. גם השנה, כל בית הספר לקח חלק באירועי החג, שהתחילו כשבוע לפני מסיבת הפורים הגדולה.

רוח החג נכנסה כשכל באי ביה"ס הגיעו לבושים בכל יום בלבוש לא שגרתי - התחלנו בפיג'מות, המשכנו לבגדי ערב מהודרים, וסיימנו בבגדי כושר! לאחר שלושה ימים בהם אט אט חלחלה האווירה הפורימית, הגענו ליום השיא בו שמתקיים זו השנה השלישית - תחרות התחפושת הכיתתית! בכל אחת מן השנים שעברו חשבנו שלא ניתן להתעלות על התחפושות הכיתתיות, היצירתיות הגואה, עבודת הצוות, שיתוף הפעולה והתוצאות המדהימות. השנה ראינו שאין גבול לדמיון, ליצירתיות וליזמה! התחפושות היו צבעוניות, מתאומות וייחודיות! זה המקום גם לציין את הזוכים בתחרות: במקום הראשון, כיתה ט'5 שהפכו את הכיתה לקזינו, וכהרף עין הפכו למהמרים וחלפנים. למקום השני הגיעה כיתה י'4 שסחררה את כולנו ברכבת ההרים המטלטלת, פרי מעשי ידיהם. למקום השלישי והמכובד הגיעו המתעמלים והמתעמלות מכיתה ז'5, שעשו כבוד לזינה והמתעמלות מתכנית המערכונים "אנחנו על המפה". ביום חמישי הגענו כולנו מחופשים למסיבת הפורים המסורתית בתיכונט, שכללה השנה מופע סטנד-אפ של רוני ששון, ריקודים סוערים לצלילי המוזיקה תחנות פעילות שהוכנו והופעלו ע"י תלמידי הכיתות, מופע של ההרכב הקולי של ביה"ס ושל הצמד סוואג-טאגס, שאחד מחבריו הוא דניאל נהרי משכבת י'. את יום המסיבה סיימו תלמידים משכבה י"א בחלוקת משלוחי מנות לדיירי בית אבות "משען" בנאות אפקה. את משלוחי המנות רכשו התלמידים מביה"ס הצורי, כך שמעורבותם ושמחתם - היתה כפולה, וחיממה לבבות של רבים (עוד על המפגש המרגש תוכלו לקרוא כאן) מצוות החג בתיכונט התקיימו גם בקריאת מגילת אסתר של תלמידי מגמת מחשבת ישראל בשכבה י', וכן לימוד בחברותא של נציגי תלמידים משכבות ח' - י', שנחשפו להיבטים שונים ונסתרים בסיפור המגילה המוכר לנו מילדותנו. לצד קריאת המגילה, נאספו גם צעצועים וספרים ע"י תלמידי חטיבת הביניים שהועברו למשפחות מעוטות יכולת, וכן לארגונים המסייעים לילדים במצוקה. כפי שתוכלו לראות בגלריית התמונות הססגונית שלנו, התחפושות האישיות עלו מעל לכל דמיון. ככה זה כשרעיון קורם עור וגידים ויוצא אל הפועל. תחרות התחפושות האישיות היתה צמודה מאוד! ובכל זאת היה עלינו להכריע. אלה התחפושות הזוכות - תחרות תחפושות צמודה, נחלקה לשתי קטגוריות: תחפושת קבוצתית: מקום ראשון: נעמה, שירי, הילה וזוהר (י'1) - הקוסם מארץ עוץ מקום שני: ליאור וניר (ח'2, 4') - חתונת הדמים מקום שלישי: קים ושירה (ט'6) - ערכת איפור תחפושת אישית: מקום ראשון: גאיה (י"א 3) - אלאדין והשטיח המעופף מקום שני: עמית (ז'6) - יד מקום שלישי: אמיתי (ז'6)- שוקולד פרה קובץ תמונות וסרטונים סרטון ח'4 *YouTube:h2zBdWyFSIA*

 
 
יצירת קשר
עוד חדשות מתיכונט
עוד חדשות - וידיאו
ספורטנט
עושים חינוך
עושים תרבות
קצרים
נט גלארי
רובונט
ייעוץ בשבילך
טכנולוגיה פוגשת פדגוגיה
מו"פ
שותפות הורים
מרכול
פולין
ארכיון
פייסבוק
 
 
 
 
פרויקט Upcycle "שימוש מחדש" של תלמידי כיתות ז'
במסגרת פרויקט Upcycle, כסיכום של הנושא חומרים, תכונות ושימושים, המדענים הצעירים, משכבת ז', "נכנסו לראשם של מעצבים תעשייתיים", ויצרו מוצרים חדשים ממוצרים ומחומרים ישנים שלא נעשה בהם יותר שימוש, התוצאות לא מביישות את טובי המעצבים.
תגובות: -1   צפיות: -1
 
אקדמיה בתיכונט
תיכונט מפעיל התוכנית "אקדמיה בתיכון".התוכנית באחריות משרד החינוך, בשיתוף עם האוניברסיטה הפתוחה ואוניברסיטת ת"א. התכנית "אקדמיה בתיכון" מיועדת לתלמידים מצטיינים, בעלי מוטיבציה גבוהה ללימודים, אשר מסוגלים להתמודד עם חומר לימודי אקדמי, והם בעלי הישגים גבוהים בלימודים.
תגובות: -1   צפיות: -1
 
צריך להכניס כאוס למערכת
כתבה בהד החינוך, דצמבר 2015 גליון 18. מאת: טלי גולדשמיד. "רם כהן, מנהל "תיכונט" התיכון הדיגיטלי הראשון והיחיד בארץ, מותח ביקורת חריפה על מצב החינוך בארץ, על היעדר השקעה כלכלית מספקת, על רמת המנהלים, על שכר המורים הנמוך, על מלכוד הניהול העצמי ועל המגמות הדתיות והלאומניות שמתפשטות בחברה הישראלית וחודרת אל בתי הספר." יש מעט מנהלי בתי ספר ששמם ידוע מחוץ לקהילה החינוכית המצומצמת שהם משתייכים אליה. רם כהן הוא אחדמהם. לא מעט בעטיין שלדעות פוליטיות שהשמיע בכלי תקשורת שונים והזימון לשימועים שגררו עמן...
תגובות: 0   צפיות: 1