דף הבית ספריה הסעות השכרות About us
במסגרת המעורבות החברתית של כיתות י"א, בחרו התלמידים לרכוש משלוחי מנות מביה"ס הצורי, ולחלקם לדיירי בית אבות "משען" נאות אפקה

לאחר שחגגנו את חג הפורים בביה"ס, יצאו בצהרי יום חמישי תלמידים משכבה י"א לשמח את דיירי בית אבות משען בנאות אפקה, וברוח החג להעניק משלוחי מנות באווירה חגיגית ושמחה. את משלוחי המנות התלמידים בחרו לרכוש מביה"ס הצורי, הנמצא בשכנות לביה"ס ומעצם הרכישה לתרום לביה"ס את הכסף, וחילקו אותם ברוחב לב לדיירי בית האבות. חלק מהתלמידים שהגיעו לבית האבות, הגיעו כשבאמתחתם היכרות מוקדמת עם הדיירים, איתם הם נפגשים ללימוד משותף אחד לחודש במסגרת בית המדרש "פתוח לאהבה", שמתקיים כחלק משיעורי מגמת מחשבת ישראל בשכבה. וכך כשהגענו לבית האבות, קיבלו אותנו הדיירים בסבר פנים יפות, בשמחה, ובהתרגשות רבה. התלמידים שרו שירים, רקדו והביאו איתם את רוח החג לבין כתלי בית האבות. המפגש היה מרגש, מעצים, וייחודי. התלמידים הפעילים לאורך השנה בבית האבות שמחו לפגוש את הדיירים עמם יצרו קשר שוטף מתחילת השנה, וכאשר אלה לא היו בנמצא, נכתבו להם איחולי חג שמח, בתוספת משלוח מנות שהונח בפתח חדרם. גם התלמידים שהיה זה ביקורם הראשון בבית האבות הגיעו נכונים לקראת המפגש, ואין ספק שכולנו, התלמידים והמורים, שהגענו לבית האבות יצאנו ממנו מלאים ונשכרים. בימים אלה בהם אנחנו עדים ליחס לא ראוי כלפי קשישים, אין ספק שהמפגש החשוב הזה טמן בחובו מעורבות אישית, חברתית וערכית ראשונה במעלה. הקשר עם בית האבות ימשיך גם בהמשך השנה, וכולנו תקווה שהפסוק הידוע "אל תשליכני לעת זקנה…" (תהילים ע"א, 9), יהפוך למשנת חיים עבור כולנו. חג שמח!

 
 
יצירת קשר
עוד חדשות מתיכונט
עוד חדשות - וידיאו
ספורטנט
עושים חינוך
עושים תרבות
קצרים
נט גלארי
רובונט
ייעוץ בשבילך
טכנולוגיה פוגשת פדגוגיה
מו"פ
שותפות הורים
מרכול
ארכיון
פייסבוק
 
 
 
 
רואים צל ערים כערים
תלמידים מצטיינים באנגלית מכיתה ז ביקרו בתערוכת צל ערים בחולון במסגרת פרויקט גלובלי בשם GLOBAL SCHOLAR בו משתתף בית הספר. במהלך הפרויקט השנתי התלמידים חוקרים את נושא תכנון ערים מבחינת בנייה, תחבורה וסביבה, ומתייחסים לפתרונות שנזדקק אליהם בעתיד. בפרויקט זה משתתפים תלמידים מכל העולם, החוקרים יחד את אותו נושא, כותבים, משתפים ויוצרים קשר בעזרת הטכנולוגיה.
תגובות: 0   צפיות: 239
 
פרויקט Upcycle "שימוש מחדש" של תלמידי כיתות ז'
במסגרת פרויקט Upcycle, כסיכום של הנושא חומרים, תכונות ושימושים, המדענים הצעירים, משכבת ז', "נכנסו לראשם של מעצבים תעשייתיים", ויצרו מוצרים חדשים ממוצרים ומחומרים ישנים שלא נעשה בהם יותר שימוש, התוצאות לא מביישות את טובי המעצבים.
תגובות: 0   צפיות: 572
 
אקדמיה בתיכונט
תיכונט מפעיל התוכנית "אקדמיה בתיכון".התוכנית באחריות משרד החינוך, בשיתוף עם האוניברסיטה הפתוחה ואוניברסיטת ת"א. התכנית "אקדמיה בתיכון" מיועדת לתלמידים מצטיינים, בעלי מוטיבציה גבוהה ללימודים, אשר מסוגלים להתמודד עם חומר לימודי אקדמי, והם בעלי הישגים גבוהים בלימודים.
תגובות: 0   צפיות: 301