דף הבית ספריה הסעות השכרות About us
תלמידי כיתות ט7 ו י7 בקרו במשרדי גוגל ישראל במסגרת סיור לימודי. הסיור נערך במסגרת ליודי העשרה על חברות ישראליות פורצות דרך.

בתאריך ה-19.2.2017 כיתה ט'7 וכיתה י'7 יצאו לסיור לימודי במשרדי Google ישראל. בסיור התלמידים הכירו את ממשקי העבודה של חברת גוגל בארץ ובעולם, השקפת עולמה של החברה ותהליך הקמתה כחברת הזנק (סטארט-אפ) חדשנית ופורצת דרך. לדוגמה דובר על הטכנולוגיה הייחודית, המאופיינת בניתוח החשיבה האנושית, המרכיבה את מנוע החיפוש הנפוץ ביותר בעולם. כמו כן, התלמידים נפגשו עם עובדת של חברת Waze (חברה בת של גוגל) שסיפרה להם על השתלשלות האירועים אשר הובילה להקמתה של חברת Waze. התלמידים נחשפו לחידושים הטכנולוגיים העתידיים אשר מפותחים בשיתוף פעולה של שתי החברות, כמו המכונית האוטונומית ללא נהג. לתלמידים ניתנה הזדמנות לשיח פתוח, בו עלו שאלות מעניינות מול שלוש עובדות החברה. הסיור הלימודי והחוויתי במשרדי החברה המעוצבים בצורה מרשימה, עוררו בקרב התלמידים סקרנות והשראה.

 
.....
.
 
יצירת קשר
עוד חדשות מתיכונט
עוד חדשות - וידיאו
ספורטנט
עושים חינוך
עושים תרבות
קצרים
נט גלארי
רובונט
ייעוץ בשבילך
טכנולוגיה פוגשת פדגוגיה
מו"פ
שותפות הורים
מרכול
ארכיון
ארכיון 2015  
ארכיון 2016  
ארכיון 2017  
פייסבוק
 
 
 
 
רואים צל ערים כערים
תלמידים מצטיינים באנגלית מכיתה ז ביקרו בתערוכת צל ערים בחולון במסגרת פרויקט גלובלי בשם GLOBAL SCHOLAR בו משתתף בית הספר. במהלך הפרויקט השנתי התלמידים חוקרים את נושא תכנון ערים מבחינת בנייה, תחבורה וסביבה, ומתייחסים לפתרונות שנזדקק אליהם בעתיד. בפרויקט זה משתתפים תלמידים מכל העולם, החוקרים יחד את אותו נושא, כותבים, משתפים ויוצרים קשר בעזרת הטכנולוגיה.
תגובות: 0   צפיות: 239
 
פרויקט Upcycle "שימוש מחדש" של תלמידי כיתות ז'
במסגרת פרויקט Upcycle, כסיכום של הנושא חומרים, תכונות ושימושים, המדענים הצעירים, משכבת ז', "נכנסו לראשם של מעצבים תעשייתיים", ויצרו מוצרים חדשים ממוצרים ומחומרים ישנים שלא נעשה בהם יותר שימוש, התוצאות לא מביישות את טובי המעצבים.
תגובות: 0   צפיות: 572
 
אקדמיה בתיכונט
תיכונט מפעיל התוכנית "אקדמיה בתיכון".התוכנית באחריות משרד החינוך, בשיתוף עם האוניברסיטה הפתוחה ואוניברסיטת ת"א. התכנית "אקדמיה בתיכון" מיועדת לתלמידים מצטיינים, בעלי מוטיבציה גבוהה ללימודים, אשר מסוגלים להתמודד עם חומר לימודי אקדמי, והם בעלי הישגים גבוהים בלימודים.
תגובות: 0   צפיות: 301