דף הבית ספריה פולין הסעות השכרות English
תלמידי כיתות ט7 ו י7 בקרו במשרדי גוגל ישראל במסגרת סיור לימודי. הסיור נערך במסגרת ליודי העשרה על חברות ישראליות פורצות דרך.

בתאריך ה-19.2.2017 כיתה ט'7 וכיתה י'7 יצאו לסיור לימודי במשרדי Google ישראל. בסיור התלמידים הכירו את ממשקי העבודה של חברת גוגל בארץ ובעולם, השקפת עולמה של החברה ותהליך הקמתה כחברת הזנק (סטארט-אפ) חדשנית ופורצת דרך. לדוגמה דובר על הטכנולוגיה הייחודית, המאופיינת בניתוח החשיבה האנושית, המרכיבה את מנוע החיפוש הנפוץ ביותר בעולם. כמו כן, התלמידים נפגשו עם עובדת של חברת Waze (חברה בת של גוגל) שסיפרה להם על השתלשלות האירועים אשר הובילה להקמתה של חברת Waze. התלמידים נחשפו לחידושים הטכנולוגיים העתידיים אשר מפותחים בשיתוף פעולה של שתי החברות, כמו המכונית האוטונומית ללא נהג. לתלמידים ניתנה הזדמנות לשיח פתוח, בו עלו שאלות מעניינות מול שלוש עובדות החברה. הסיור הלימודי והחוויתי במשרדי החברה המעוצבים בצורה מרשימה, עוררו בקרב התלמידים סקרנות והשראה.

 
.....
.
 
יצירת קשר
עוד חדשות מתיכונט
עוד חדשות - וידיאו
ספורטנט
עושים חינוך
עושים תרבות
קצרים
נט גלארי
רובונט
ייעוץ בשבילך
טכנולוגיה פוגשת פדגוגיה
מו"פ
שותפות הורים
מרכול
פולין
ארכיון
ארכיון 2015  
ארכיון 2016  
ארכיון 2017  
פייסבוק
English
 
 
 
 
פרויקט Upcycle "שימוש מחדש" של תלמידי כיתות ז'
במסגרת פרויקט Upcycle, כסיכום של הנושא חומרים, תכונות ושימושים, המדענים הצעירים, משכבת ז', "נכנסו לראשם של מעצבים תעשייתיים", ויצרו מוצרים חדשים ממוצרים ומחומרים ישנים שלא נעשה בהם יותר שימוש, התוצאות לא מביישות את טובי המעצבים.
תגובות: -1   צפיות: -1
 
אקדמיה בתיכונט
תיכונט מפעיל התוכנית "אקדמיה בתיכון".התוכנית באחריות משרד החינוך, בשיתוף עם האוניברסיטה הפתוחה ואוניברסיטת ת"א. התכנית "אקדמיה בתיכון" מיועדת לתלמידים מצטיינים, בעלי מוטיבציה גבוהה ללימודים, אשר מסוגלים להתמודד עם חומר לימודי אקדמי, והם בעלי הישגים גבוהים בלימודים.
תגובות: -1   צפיות: -1
 
צריך להכניס כאוס למערכת
כתבה בהד החינוך, דצמבר 2015 גליון 18. מאת: טלי גולדשמיד. "רם כהן, מנהל "תיכונט" התיכון הדיגיטלי הראשון והיחיד בארץ, מותח ביקורת חריפה על מצב החינוך בארץ, על היעדר השקעה כלכלית מספקת, על רמת המנהלים, על שכר המורים הנמוך, על מלכוד הניהול העצמי ועל המגמות הדתיות והלאומניות שמתפשטות בחברה הישראלית וחודרת אל בתי הספר." יש מעט מנהלי בתי ספר ששמם ידוע מחוץ לקהילה החינוכית המצומצמת שהם משתייכים אליה. רם כהן הוא אחדמהם. לא מעט בעטיין שלדעות פוליטיות שהשמיע בכלי תקשורת שונים והזימון לשימועים שגררו עמן...
תגובות: 0   צפיות: 1