דף הבית ספריה הסעות
תגובות: 0   צפיות: 0
 
 
 
 
 
רואים צל ערים כערים
תלמידים מצטיינים באנגלית מכיתה ז ביקרו בתערוכת צל ערים בחולון במסגרת פרויקט גלובלי בשם GLOBAL SCHOLAR בו משתתף בית הספר. במהלך הפרויקט השנתי התלמידים חוקרים את נושא תכנון ערים מבחינת בנייה, תחבורה וסביבה, ומתייחסים לפתרונות שנזדקק אליהם בעתיד. בפרויקט זה משתתפים תלמידים מכל העולם, החוקרים יחד את אותו נושא, כותבים, משתפים ויוצרים קשר בעזרת הטכנולוגיה.
תגובות: 0   צפיות: 203
 
פרויקט Upcycle - "שימוש מחדש" של תלמידי כיתות ז'
במסגרת פרויקט Upcycle, כסיכום של הנושא חומרים, תכונות ושימושים, המדענים הצעירים, משכבת ז', "נכנסו לראשם של מעצבים תעשייתיים", ויצרו מוצרים חדשים ממוצרים ומחומרים ישנים שלא נעשה בהם יותר שימוש, התוצאות לא מביישות את טובי המעצבים.
תגובות: -1   צפיות: -1
 
צריך להכניס כאוס למערכת
כתבה בהד החינוך, דצמבר 2015 גליון 18. מאת: טלי גולדשמיד. "רם כהן, מנהל "תיכונט" התיכון הדיגיטלי הראשון והיחיד בארץ, מותח ביקורת חריפה על מצב החינוך בארץ, על היעדר השקעה כלכלית מספקת, על רמת המנהלים, על שכר המורים הנמוך, על מלכוד הניהול העצמי ועל המגמות הדתיות והלאומניות שמתפשטות בחברה הישראלית וחודרת אל בתי הספר." כתבה
תגובות: 0   צפיות: 1
 
מקום 6 מתוך 62, שנה ראשונה שלנו
לתחרות FIRST 2016 הגיעה נבחרת הרובוטיקה של תיכונט בהרכב צעיר של ילדי כיתה י'. זו השנה שבה התארגנו על ציוד, בנינו מעבדה לרובוטיקה, גייסנו מעט מנטורים, מקס ואריה וגם יניב עבדו סביב השעון, והילדים הצעירים כפירי אריות ולביאות. התוצאה מדברת בעד עצמה
תגובות: -1   צפיות: -1
תלמידי כיתות ט7 ו י7 בקרו במשרדי גוגל ישראל במסגרת סיור לימודי. הסיור נערך במסגרת ליודי העשרה על חברות ישראליות פורצות דרך.

בתאריך ה-19.2.2017 כיתה ט'7 וכיתה י'7 יצאו לסיור לימודי במשרדי Google ישראל. בסיור התלמידים הכירו את ממשקי העבודה של חברת גוגל בארץ ובעולם, השקפת עולמה של החברה ותהליך הקמתה כחברת הזנק (סטארט-אפ) חדשנית ופורצת דרך. לדוגמה דובר על הטכנולוגיה הייחודית, המאופיינת בניתוח החשיבה האנושית, המרכיבה את מנוע החיפוש הנפוץ ביותר בעולם. כמו כן, התלמידים נפגשו עם עובדת של חברת Waze (חברה בת של גוגל) שסיפרה להם על השתלשלות האירועים אשר הובילה להקמתה של חברת Waze. התלמידים נחשפו לחידושים הטכנולוגיים העתידיים אשר מפותחים בשיתוף פעולה של שתי החברות, כמו המכונית האוטונומית ללא נהג. לתלמידים ניתנה הזדמנות לשיח פתוח, בו עלו שאלות מעניינות מול שלוש עובדות החברה. הסיור הלימודי והחוויתי במשרדי החברה המעוצבים בצורה מרשימה, עוררו בקרב התלמידים סקרנות והשראה.

 
.....
.
 


יצירת קשר


Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום | תנאי שימוש | הקם אתר חינם | | RSS