דף הבית ספריה פולין הסעות השכרות English
ביום שני ה- 20 לפברואר, הופיע בתיכונט אסף דהן – מאלף כלבים. אסף דהן הוא מאלף כלבים מיוחד במינו. הוא אוסף אל הכלבייה שלו כלבים שהוגדרו ככלבים מסוכנים, כלבים שעברו התעללות, כלבים נטושים וכאלה שאינם מוצאים להם בית – ורובם ככולם מיועדים להרדמה.

כל 5 דקות מומת כלב בישראל. הצלתם של הכלבים היא בידי כולנו. הרצאה מפי המציל ומאלף הכלבים אסף דהן בפני כיתות, ז' ו-י'. מאת: בוריס זיידמן. ביום שני ה- 20 לפברואר, הופיע בתיכונט אסף דהן – מאלף כלבים. אסף דהן הוא מאלף כלבים מיוחד במינו. הוא אוסף אל הכלבייה שלו כלבים שהוגדרו ככלבים מסוכנים, כלבים שעברו התעללות, כלבים נטושים וכאלה שאינם מוצאים להם בית – ורובם ככולם מיועדים להרדמה. אסף מאלף אותם בשיטות הייחודיות שפיתח במהלך השנים וממש ''מחזיר אותם לחים''. אחרי תקופת אילוף של כ-שלושה שבועות הוא מוצא להם בתי אימוץ חמים – בין אם מדובר בבתים פרטיים, ביחידת העוקץ, במשטרה או במסגרות טיפוליות שונות ברחבי הארץ. אסף הגיע עם שלושה ''חברים''. שיטו – כלב קטן ממדים מהזן ''מלטזי'', ליה, כלבה מעורבת בגודל בינוני ושאבי – מזן רועה בלגי ענק (מגזע ''מלינואה''). שלושתם היו מיועדים להמתה בהרדמה, כל אחד מסיבותיו הוא. מעל במת האודיטוריום סיפר אסף לתלמידים על ערוצי ההתנדבות במסגרות המלינות כלבים נטושים, פוסט-טראומטיים ופצועים והסביר את חשיבות ההתנדבות להצלת בעלי חיים מהמתה בהרדמה. בסיום ההרצאה הדגים אסף שיטות שונות ומגוונות של אילוף כלבים ואף ביקש מהתלמידים לעלות על הבמה ולהתנסות בעצמם בשיטות שהדגים - על שיטו, ליה ושאבי. התלמידים היו מרותקים, למדו על שיטות אילוף מגוונות, הכירו מסגרות התנדבותיות להגנה על בעלי חיים נטושים והבינו את חשיבות ההתנדבות במסגרות אלה. אנחנו מקווים שהרצאתו של אסף דהן תקרב את התלמידים לכל נושא ההתנדבות בתחום הצלת בעלי חיים, תעודד אותם לאמץ בעל חיים והכי חשוב – לרכוש לעצמם חבר שכולו לב!

 
 
יצירת קשר
עוד חדשות מתיכונט
עוד חדשות - וידיאו
ספורטנט
עושים חינוך
עושים תרבות
קצרים
נט גלארי
רובונט
ייעוץ בשבילך
טכנולוגיה פוגשת פדגוגיה
מו"פ
שותפות הורים
מרכול
פולין
ארכיון
ארכיון 2015  
ארכיון 2016  
ארכיון 2017  
פייסבוק
English
 
 
 
 
פרויקט Upcycle "שימוש מחדש" של תלמידי כיתות ז'
במסגרת פרויקט Upcycle, כסיכום של הנושא חומרים, תכונות ושימושים, המדענים הצעירים, משכבת ז', "נכנסו לראשם של מעצבים תעשייתיים", ויצרו מוצרים חדשים ממוצרים ומחומרים ישנים שלא נעשה בהם יותר שימוש, התוצאות לא מביישות את טובי המעצבים.
תגובות: -1   צפיות: -1
 
אקדמיה בתיכונט
תיכונט מפעיל התוכנית "אקדמיה בתיכון".התוכנית באחריות משרד החינוך, בשיתוף עם האוניברסיטה הפתוחה ואוניברסיטת ת"א. התכנית "אקדמיה בתיכון" מיועדת לתלמידים מצטיינים, בעלי מוטיבציה גבוהה ללימודים, אשר מסוגלים להתמודד עם חומר לימודי אקדמי, והם בעלי הישגים גבוהים בלימודים.
תגובות: -1   צפיות: -1
 
צריך להכניס כאוס למערכת
כתבה בהד החינוך, דצמבר 2015 גליון 18. מאת: טלי גולדשמיד. "רם כהן, מנהל "תיכונט" התיכון הדיגיטלי הראשון והיחיד בארץ, מותח ביקורת חריפה על מצב החינוך בארץ, על היעדר השקעה כלכלית מספקת, על רמת המנהלים, על שכר המורים הנמוך, על מלכוד הניהול העצמי ועל המגמות הדתיות והלאומניות שמתפשטות בחברה הישראלית וחודרת אל בתי הספר." יש מעט מנהלי בתי ספר ששמם ידוע מחוץ לקהילה החינוכית המצומצמת שהם משתייכים אליה. רם כהן הוא אחדמהם. לא מעט בעטיין שלדעות פוליטיות שהשמיע בכלי תקשורת שונים והזימון לשימועים שגררו עמן...
תגובות: 0   צפיות: 1