דף הבית ספריה הסעות השכרות About us
ביום שני ה- 20 לפברואר, הופיע בתיכונט אסף דהן – מאלף כלבים. אסף דהן הוא מאלף כלבים מיוחד במינו. הוא אוסף אל הכלבייה שלו כלבים שהוגדרו ככלבים מסוכנים, כלבים שעברו התעללות, כלבים נטושים וכאלה שאינם מוצאים להם בית – ורובם ככולם מיועדים להרדמה.

כל 5 דקות מומת כלב בישראל. הצלתם של הכלבים היא בידי כולנו. הרצאה מפי המציל ומאלף הכלבים אסף דהן בפני כיתות, ז' ו-י'. מאת: בוריס זיידמן. ביום שני ה- 20 לפברואר, הופיע בתיכונט אסף דהן – מאלף כלבים. אסף דהן הוא מאלף כלבים מיוחד במינו. הוא אוסף אל הכלבייה שלו כלבים שהוגדרו ככלבים מסוכנים, כלבים שעברו התעללות, כלבים נטושים וכאלה שאינם מוצאים להם בית – ורובם ככולם מיועדים להרדמה. אסף מאלף אותם בשיטות הייחודיות שפיתח במהלך השנים וממש ''מחזיר אותם לחים''. אחרי תקופת אילוף של כ-שלושה שבועות הוא מוצא להם בתי אימוץ חמים – בין אם מדובר בבתים פרטיים, ביחידת העוקץ, במשטרה או במסגרות טיפוליות שונות ברחבי הארץ. אסף הגיע עם שלושה ''חברים''. שיטו – כלב קטן ממדים מהזן ''מלטזי'', ליה, כלבה מעורבת בגודל בינוני ושאבי – מזן רועה בלגי ענק (מגזע ''מלינואה''). שלושתם היו מיועדים להמתה בהרדמה, כל אחד מסיבותיו הוא. מעל במת האודיטוריום סיפר אסף לתלמידים על ערוצי ההתנדבות במסגרות המלינות כלבים נטושים, פוסט-טראומטיים ופצועים והסביר את חשיבות ההתנדבות להצלת בעלי חיים מהמתה בהרדמה. בסיום ההרצאה הדגים אסף שיטות שונות ומגוונות של אילוף כלבים ואף ביקש מהתלמידים לעלות על הבמה ולהתנסות בעצמם בשיטות שהדגים - על שיטו, ליה ושאבי. התלמידים היו מרותקים, למדו על שיטות אילוף מגוונות, הכירו מסגרות התנדבותיות להגנה על בעלי חיים נטושים והבינו את חשיבות ההתנדבות במסגרות אלה. אנחנו מקווים שהרצאתו של אסף דהן תקרב את התלמידים לכל נושא ההתנדבות בתחום הצלת בעלי חיים, תעודד אותם לאמץ בעל חיים והכי חשוב – לרכוש לעצמם חבר שכולו לב!

 
 
יצירת קשר
עוד חדשות מתיכונט
עוד חדשות - וידיאו
ספורטנט
עושים חינוך
עושים תרבות
קצרים
נט גלארי
רובונט
ייעוץ בשבילך
טכנולוגיה פוגשת פדגוגיה
מו"פ
שותפות הורים
מרכול
ארכיון
ארכיון 2015  
ארכיון 2016  
ארכיון 2017  
פייסבוק
 
 
 
 
רואים צל ערים כערים
תלמידים מצטיינים באנגלית מכיתה ז ביקרו בתערוכת צל ערים בחולון במסגרת פרויקט גלובלי בשם GLOBAL SCHOLAR בו משתתף בית הספר. במהלך הפרויקט השנתי התלמידים חוקרים את נושא תכנון ערים מבחינת בנייה, תחבורה וסביבה, ומתייחסים לפתרונות שנזדקק אליהם בעתיד. בפרויקט זה משתתפים תלמידים מכל העולם, החוקרים יחד את אותו נושא, כותבים, משתפים ויוצרים קשר בעזרת הטכנולוגיה.
תגובות: 0   צפיות: 239
 
פרויקט Upcycle "שימוש מחדש" של תלמידי כיתות ז'
במסגרת פרויקט Upcycle, כסיכום של הנושא חומרים, תכונות ושימושים, המדענים הצעירים, משכבת ז', "נכנסו לראשם של מעצבים תעשייתיים", ויצרו מוצרים חדשים ממוצרים ומחומרים ישנים שלא נעשה בהם יותר שימוש, התוצאות לא מביישות את טובי המעצבים.
תגובות: 0   צפיות: 572
 
אקדמיה בתיכונט
תיכונט מפעיל התוכנית "אקדמיה בתיכון".התוכנית באחריות משרד החינוך, בשיתוף עם האוניברסיטה הפתוחה ואוניברסיטת ת"א. התכנית "אקדמיה בתיכון" מיועדת לתלמידים מצטיינים, בעלי מוטיבציה גבוהה ללימודים, אשר מסוגלים להתמודד עם חומר לימודי אקדמי, והם בעלי הישגים גבוהים בלימודים.
תגובות: 0   צפיות: 301