דף הבית ספריה הסעות השכרות About us
במסגרת התנדבות כיתתית יצאה כיתה יא 5 לקטיף אשכוליות ואלה הם החוויות שלהם

קטיף אשכוליות אדומות בקיבוץ גן שלמה קבוצת שילר במסגרת התנדבות כיתתית כתה יא'5 יצאה לקטיף בקיבוץ גן שלמה. יצרנו קשר עם ארגון לקט ישראל שתיאם לנו את הקטיף בשדה תרומה. לקט ישראל הוא ארגון המוביל את תחום הצלת עודפי המזון למען אלה הזקוקים להם. לאחר הקטיף, הפירות והירקות מגיעים למרכז האריזה ברעננה. שם נארזות חבילות למשפחות נזקקות. אספנו 800 קג' אשכוליות ובכך עזרנו ל 200 משפחות. את ההסעה לקטיף מימנו התלמידים ממכירת עוגות ושתיה בהפסקה מתוקה בבית הספר. מקווים לעודד כיתות נוספות לצאת לקטיף ולעורר את המודעות של קיומם של שדות תרומה בארץ. "קצת קטפנו....קצת אכלנו וקצת גם נשאר למחר" זרעים של מסטיק כתה יא'5 ועינת שפירא מחנכת הכתה

 
 
יצירת קשר
עוד חדשות מתיכונט
עוד חדשות - וידיאו
ספורטנט
עושים חינוך
עושים תרבות
קצרים
נט גלארי
רובונט
ייעוץ בשבילך
טכנולוגיה פוגשת פדגוגיה
מו"פ
שותפות הורים
מרכול
ארכיון
ארכיון 2015  
ארכיון 2016  
ארכיון 2017  
פייסבוק
 
 
 
 
רואים צל ערים כערים
תלמידים מצטיינים באנגלית מכיתה ז ביקרו בתערוכת צל ערים בחולון במסגרת פרויקט גלובלי בשם GLOBAL SCHOLAR בו משתתף בית הספר. במהלך הפרויקט השנתי התלמידים חוקרים את נושא תכנון ערים מבחינת בנייה, תחבורה וסביבה, ומתייחסים לפתרונות שנזדקק אליהם בעתיד. בפרויקט זה משתתפים תלמידים מכל העולם, החוקרים יחד את אותו נושא, כותבים, משתפים ויוצרים קשר בעזרת הטכנולוגיה.
תגובות: 0   צפיות: 239
 
פרויקט Upcycle "שימוש מחדש" של תלמידי כיתות ז'
במסגרת פרויקט Upcycle, כסיכום של הנושא חומרים, תכונות ושימושים, המדענים הצעירים, משכבת ז', "נכנסו לראשם של מעצבים תעשייתיים", ויצרו מוצרים חדשים ממוצרים ומחומרים ישנים שלא נעשה בהם יותר שימוש, התוצאות לא מביישות את טובי המעצבים.
תגובות: 0   צפיות: 572
 
אקדמיה בתיכונט
תיכונט מפעיל התוכנית "אקדמיה בתיכון".התוכנית באחריות משרד החינוך, בשיתוף עם האוניברסיטה הפתוחה ואוניברסיטת ת"א. התכנית "אקדמיה בתיכון" מיועדת לתלמידים מצטיינים, בעלי מוטיבציה גבוהה ללימודים, אשר מסוגלים להתמודד עם חומר לימודי אקדמי, והם בעלי הישגים גבוהים בלימודים.
תגובות: 0   צפיות: 301