דף הבית ספריה פולין הסעות השכרות English
אני רוצה שתהיה לבית הספר נבחרת טניס שולחן שתתחרה באליפות בתי הספר.

אני וטניס שולחן שמי רוי בן עמי אני מכיתה ז7. התחלתי לשחק טניס שולחן לפני חמש שנים עם אבא שלי, ואחרי שלוש שנים התקבלתי למועדון מכבי תל אביב. ואחרי שנה עברתי למועדון מכבי בני הרצליה מכיווין שהרמה בהרצליה יותר גבוהה וגם כי יש שם שחקנים מצויניים ומצטיינים. בנוסף המאמנת מרינה תותחית ואלופת אוקריינה לשעבר. זה התחיל אצלי כתחביב והיום אני שחקן מקצועי השנה התחלתי משחקי דירוג. במשחקי דירוג מדרגים את הילדים לפי קבוצות גיל. אני משחק במשחקי דירוג של גילאי 15. בקבוצת הדירוג שלי יש שלוש קבוצות, א ב וג. ב 15 א משחקים 12 השחקנים הכי טובים בקבוצה. ב 15 ב יש 16 שחקנים ובקבוצה ג מספר השחקנים לא מוגבל. כל משחק הוא עד 11 ומשחקים הטוב מ 5 מערכות. בדרג ג לא יודעים מי ישחק מולך בתחרות זה הולך לפי הגרלה ובדרגי א וב יודעים מי ישחק מולך. תחרות הדירוג הינה תחרות ארצית ונערכת 4 פעמים בשנה בתחרויות דירוג ורק למי שיש כרטיס שחקן. בעבר בעבר זכיתי במספר מדליות בתחרויות שונות לידיעת כולם, אני רוצה שתהיה לבית הספר נבחרת טניס שולחן שתתחרה באליפות בתי הספר. בנבחרת צריכים להיות 3 שחקנים. אני רוצה שיצטרפו עוד 2 שחקנים לפחות. מי שרוצה להצטרף שייצור איתי קשר או עם אורן המורה לספורט. אני מקווה שבקרוב יהיו בבית הספר שולחנות טניס שולחן למשחקים ולנבחרת.

 
 
יצירת קשר
עוד חדשות מתיכונט
עוד חדשות - וידיאו
ספורטנט
עושים חינוך
עושים תרבות
קצרים
נט גלארי
רובונט
ייעוץ בשבילך
טכנולוגיה פוגשת פדגוגיה
מו"פ
שותפות הורים
מרכול
פולין
ארכיון
פייסבוק
English
 
 
 
 
פרויקט Upcycle "שימוש מחדש" של תלמידי כיתות ז'
במסגרת פרויקט Upcycle, כסיכום של הנושא חומרים, תכונות ושימושים, המדענים הצעירים, משכבת ז', "נכנסו לראשם של מעצבים תעשייתיים", ויצרו מוצרים חדשים ממוצרים ומחומרים ישנים שלא נעשה בהם יותר שימוש, התוצאות לא מביישות את טובי המעצבים.
תגובות: -1   צפיות: -1
 
אקדמיה בתיכונט
תיכונט מפעיל התוכנית "אקדמיה בתיכון".התוכנית באחריות משרד החינוך, בשיתוף עם האוניברסיטה הפתוחה ואוניברסיטת ת"א. התכנית "אקדמיה בתיכון" מיועדת לתלמידים מצטיינים, בעלי מוטיבציה גבוהה ללימודים, אשר מסוגלים להתמודד עם חומר לימודי אקדמי, והם בעלי הישגים גבוהים בלימודים.
תגובות: 0   צפיות: 360
 
צריך להכניס כאוס למערכת
כתבה בהד החינוך, דצמבר 2015 גליון 18. מאת: טלי גולדשמיד. "רם כהן, מנהל "תיכונט" התיכון הדיגיטלי הראשון והיחיד בארץ, מותח ביקורת חריפה על מצב החינוך בארץ, על היעדר השקעה כלכלית מספקת, על רמת המנהלים, על שכר המורים הנמוך, על מלכוד הניהול העצמי ועל המגמות הדתיות והלאומניות שמתפשטות בחברה הישראלית וחודרת אל בתי הספר." יש מעט מנהלי בתי ספר ששמם ידוע מחוץ לקהילה החינוכית המצומצמת שהם משתייכים אליה. רם כהן הוא אחדמהם. לא מעט בעטיין שלדעות פוליטיות שהשמיע בכלי תקשורת שונים והזימון לשימועים שגררו עמן...
תגובות: 0   צפיות: 1