דף הבית ספריה הסעות השכרות About us
אני רוצה שתהיה לבית הספר נבחרת טניס שולחן שתתחרה באליפות בתי הספר.

אני וטניס שולחן שמי רוי בן עמי אני מכיתה ז7. התחלתי לשחק טניס שולחן לפני חמש שנים עם אבא שלי, ואחרי שלוש שנים התקבלתי למועדון מכבי תל אביב. ואחרי שנה עברתי למועדון מכבי בני הרצליה מכיווין שהרמה בהרצליה יותר גבוהה וגם כי יש שם שחקנים מצויניים ומצטיינים. בנוסף המאמנת מרינה תותחית ואלופת אוקריינה לשעבר. זה התחיל אצלי כתחביב והיום אני שחקן מקצועי השנה התחלתי משחקי דירוג. במשחקי דירוג מדרגים את הילדים לפי קבוצות גיל. אני משחק במשחקי דירוג של גילאי 15. בקבוצת הדירוג שלי יש שלוש קבוצות, א ב וג. ב 15 א משחקים 12 השחקנים הכי טובים בקבוצה. ב 15 ב יש 16 שחקנים ובקבוצה ג מספר השחקנים לא מוגבל. כל משחק הוא עד 11 ומשחקים הטוב מ 5 מערכות. בדרג ג לא יודעים מי ישחק מולך בתחרות זה הולך לפי הגרלה ובדרגי א וב יודעים מי ישחק מולך. תחרות הדירוג הינה תחרות ארצית ונערכת 4 פעמים בשנה בתחרויות דירוג ורק למי שיש כרטיס שחקן. בעבר בעבר זכיתי במספר מדליות בתחרויות שונות לידיעת כולם, אני רוצה שתהיה לבית הספר נבחרת טניס שולחן שתתחרה באליפות בתי הספר. בנבחרת צריכים להיות 3 שחקנים. אני רוצה שיצטרפו עוד 2 שחקנים לפחות. מי שרוצה להצטרף שייצור איתי קשר או עם אורן המורה לספורט. אני מקווה שבקרוב יהיו בבית הספר שולחנות טניס שולחן למשחקים ולנבחרת.

 
 
יצירת קשר
עוד חדשות מתיכונט
עוד חדשות - וידיאו
ספורטנט
עושים חינוך
עושים תרבות
קצרים
נט גלארי
רובונט
ייעוץ בשבילך
טכנולוגיה פוגשת פדגוגיה
מו"פ
שותפות הורים
מרכול
ארכיון
פייסבוק
 
 
 
 
רואים צל ערים כערים
תלמידים מצטיינים באנגלית מכיתה ז ביקרו בתערוכת צל ערים בחולון במסגרת פרויקט גלובלי בשם GLOBAL SCHOLAR בו משתתף בית הספר. במהלך הפרויקט השנתי התלמידים חוקרים את נושא תכנון ערים מבחינת בנייה, תחבורה וסביבה, ומתייחסים לפתרונות שנזדקק אליהם בעתיד. בפרויקט זה משתתפים תלמידים מכל העולם, החוקרים יחד את אותו נושא, כותבים, משתפים ויוצרים קשר בעזרת הטכנולוגיה.
תגובות: 0   צפיות: 239
 
פרויקט Upcycle "שימוש מחדש" של תלמידי כיתות ז'
במסגרת פרויקט Upcycle, כסיכום של הנושא חומרים, תכונות ושימושים, המדענים הצעירים, משכבת ז', "נכנסו לראשם של מעצבים תעשייתיים", ויצרו מוצרים חדשים ממוצרים ומחומרים ישנים שלא נעשה בהם יותר שימוש, התוצאות לא מביישות את טובי המעצבים.
תגובות: 0   צפיות: 572
 
אקדמיה בתיכונט
תיכונט מפעיל התוכנית "אקדמיה בתיכון".התוכנית באחריות משרד החינוך, בשיתוף עם האוניברסיטה הפתוחה ואוניברסיטת ת"א. התכנית "אקדמיה בתיכון" מיועדת לתלמידים מצטיינים, בעלי מוטיבציה גבוהה ללימודים, אשר מסוגלים להתמודד עם חומר לימודי אקדמי, והם בעלי הישגים גבוהים בלימודים.
תגובות: 0   צפיות: 301