דף הבית ספריה פולין הסעות השכרות About us
החל מה-8 בינואר יצאה נבחרת הרובוטיקה הבוגרת של בית הספר (MA 5951), המתחרה בתחרות ה-FRC של ארגון FIRST למסע בן שישה וחצי שבועות. במסגרת התחרות על כל קבוצה לתכנן, לייצר ולהרכיב רובוט המותאם למשחק השנתי הנמצא במרכז התחרות ומשתנה מדי שנה. על ההתארגנות וההכנה לניצחון מפי מקס אלבירט רכז המגמה.

החל מה-8 בינואר יצאה נבחרת הרובוטיקה הבוגרת של בית הספר (MA 5951), המתחרה בתחרות ה-FRC של ארגון FIRST למסע בן שישה וחצי שבועות. במסגרת התחרות על כל קבוצה לתכנן, לייצר ולהרכיב רובוט המותאם למשחק השנתי הנמצא במרכז התחרות ומשתנה מדי שנה. השנה שם המשחק הוא SteamWorks ובמהלכו על כל קבוצה לייצר רובוט המסוגל לאסוף חלקי משחק ייחודיים, לירות כדורים למטרה גבוה או נמוכה (בגובה 2.5 מטרים, או 0.9 מטרים) וכמובן לנסוע בצורה חופשית על המגרש. בכל מקצה של המשחק מתחרות שתי בריתות, המורכבות משלוש קבוצות. לצפייה במשחק השנתי, לחצו כאן. עונת הבנייה היא תקופה לחוצה מאוד עבור חברי הנבחרת. בתור תלמידים בכיתות י' ו-יא', עליהם לאזן בין שיגרת לימודים לחוצה לבין שגרת רובוטיקה אינטנסיבית. ההכנות מתקיימות באופן רציף, מדי יום ביומו ונמשכות אף לתוך הלילה, אך חברי הנבחרת נחושים בדעתם לעמוד בכל האתגרים העומדים בפניהם. הנבחרות שיגיעו למקומות הגבוהים בתחרות הארצית שתיערך בהיכל מנורה-מבטחים יזכו לעלות לגמר העולמי אשר יערך ביוסטון טקסס. בשנה שעברה, הציבה לעצמה נבחרתנו רף גבוה כשהייתה לקבוצת הרוקיז (קבוצה בשנתה הראשונה) שזכתה בניקוד הגבוה ביותר בגמר הארצי. נאחל להם הצלחה חוזרת גם בתחרות השנה. Go MA GO!

 
 
יצירת קשר
עוד חדשות מתיכונט
עוד חדשות - וידיאו
ספורטנט
עושים חינוך
עושים תרבות
קצרים
נט גלארי
רובונט
ייעוץ בשבילך
טכנולוגיה פוגשת פדגוגיה
מו"פ
שותפות הורים
מרכול
פולין
ארכיון
ארכיון 2015  
ארכיון 2016  
ארכיון 2017  
פייסבוק
 
 
 
 
פרויקט Upcycle "שימוש מחדש" של תלמידי כיתות ז'
במסגרת פרויקט Upcycle, כסיכום של הנושא חומרים, תכונות ושימושים, המדענים הצעירים, משכבת ז', "נכנסו לראשם של מעצבים תעשייתיים", ויצרו מוצרים חדשים ממוצרים ומחומרים ישנים שלא נעשה בהם יותר שימוש, התוצאות לא מביישות את טובי המעצבים.
תגובות: 0   צפיות: 603
 
אקדמיה בתיכונט
תיכונט מפעיל התוכנית "אקדמיה בתיכון".התוכנית באחריות משרד החינוך, בשיתוף עם האוניברסיטה הפתוחה ואוניברסיטת ת"א. התכנית "אקדמיה בתיכון" מיועדת לתלמידים מצטיינים, בעלי מוטיבציה גבוהה ללימודים, אשר מסוגלים להתמודד עם חומר לימודי אקדמי, והם בעלי הישגים גבוהים בלימודים.
תגובות: 0   צפיות: 325
 
צריך להכניס כאוס למערכת
כתבה בהד החינוך, דצמבר 2015 גליון 18. מאת: טלי גולדשמיד. "רם כהן, מנהל "תיכונט" התיכון הדיגיטלי הראשון והיחיד בארץ, מותח ביקורת חריפה על מצב החינוך בארץ, על היעדר השקעה כלכלית מספקת, על רמת המנהלים, על שכר המורים הנמוך, על מלכוד הניהול העצמי ועל המגמות הדתיות והלאומניות שמתפשטות בחברה הישראלית וחודרת אל בתי הספר." יש מעט מנהלי בתי ספר ששמם ידוע מחוץ לקהילה החינוכית המצומצמת שהם משתייכים אליה. רם כהן הוא אחדמהם. לא מעט בעטיין שלדעות פוליטיות שהשמיע בכלי תקשורת שונים והזימון לשימועים שגררו עמן...
תגובות: 0   צפיות: 1