דף הבית ספריה הסעות השכרות About us
ערב בנושא סיפורי ילדים והתבגרות, חלומות של יתומים - בספרות האנגלית מאז ועד היום. הערב יתקיים מחר, יום שלישי 07.02 בשעות 19:00 - 20:30

מועדון הקריאה של ספריית תיכונט שמח להזמין ''יתומים חולמים'' ערב בנושא סיפורי ילדים והתבגרות, חלומות של יתומים - בספרות האנגלית מאז ועד היום. מה משותף לדיוויד קופרפילד, אוליבר טוויסט, פיטר פן והארי פוטר? המורה רועי בן דוד יספר וידגים מספרי צ'ארלס דיקנס ועד ג'יי.קיי.רולינג ומתוך מבחר סרטים שנעשו בעקבות הספרים. הערב יתקיים מחר, יום שלישי 07.02 בשעות 19:00 - 20:30 בסוף הערב יוגש כיבוד לנוכחים. אנא עודדו את הילדים להגיע. במקום שיישבו מול הטלוויזיה או המחשב, זמנו להם חוויה איכותית. גם אתם ההורים מוזמנים להגיע.

 
 
יצירת קשר
עוד חדשות מתיכונט
עוד חדשות - וידיאו
ספורטנט
עושים חינוך
עושים תרבות
קצרים
נט גלארי
רובונט
ייעוץ בשבילך
טכנולוגיה פוגשת פדגוגיה
מו"פ
שותפות הורים
מרכול
ארכיון
ארכיון 2015  
ארכיון 2016  
ארכיון 2017  
פייסבוק
 
 
 
 
רואים צל ערים כערים
תלמידים מצטיינים באנגלית מכיתה ז ביקרו בתערוכת צל ערים בחולון במסגרת פרויקט גלובלי בשם GLOBAL SCHOLAR בו משתתף בית הספר. במהלך הפרויקט השנתי התלמידים חוקרים את נושא תכנון ערים מבחינת בנייה, תחבורה וסביבה, ומתייחסים לפתרונות שנזדקק אליהם בעתיד. בפרויקט זה משתתפים תלמידים מכל העולם, החוקרים יחד את אותו נושא, כותבים, משתפים ויוצרים קשר בעזרת הטכנולוגיה.
תגובות: 0   צפיות: 239
 
פרויקט Upcycle "שימוש מחדש" של תלמידי כיתות ז'
במסגרת פרויקט Upcycle, כסיכום של הנושא חומרים, תכונות ושימושים, המדענים הצעירים, משכבת ז', "נכנסו לראשם של מעצבים תעשייתיים", ויצרו מוצרים חדשים ממוצרים ומחומרים ישנים שלא נעשה בהם יותר שימוש, התוצאות לא מביישות את טובי המעצבים.
תגובות: 0   צפיות: 572
 
אקדמיה בתיכונט
תיכונט מפעיל התוכנית "אקדמיה בתיכון".התוכנית באחריות משרד החינוך, בשיתוף עם האוניברסיטה הפתוחה ואוניברסיטת ת"א. התכנית "אקדמיה בתיכון" מיועדת לתלמידים מצטיינים, בעלי מוטיבציה גבוהה ללימודים, אשר מסוגלים להתמודד עם חומר לימודי אקדמי, והם בעלי הישגים גבוהים בלימודים.
תגובות: 0   צפיות: 301