דף הבית ספריה הסעות About us
תגובות: 0   צפיות: 0
 
 
 
 
 
רואים צל ערים כערים
תלמידים מצטיינים באנגלית מכיתה ז ביקרו בתערוכת צל ערים בחולון במסגרת פרויקט גלובלי בשם GLOBAL SCHOLAR בו משתתף בית הספר. במהלך הפרויקט השנתי התלמידים חוקרים את נושא תכנון ערים מבחינת בנייה, תחבורה וסביבה, ומתייחסים לפתרונות שנזדקק אליהם בעתיד. בפרויקט זה משתתפים תלמידים מכל העולם, החוקרים יחד את אותו נושא, כותבים, משתפים ויוצרים קשר בעזרת הטכנולוגיה.
תגובות: 0   צפיות: 213
 
פרויקט Upcycle - "שימוש מחדש" של תלמידי כיתות ז'
במסגרת פרויקט Upcycle, כסיכום של הנושא חומרים, תכונות ושימושים, המדענים הצעירים, משכבת ז', "נכנסו לראשם של מעצבים תעשייתיים", ויצרו מוצרים חדשים ממוצרים ומחומרים ישנים שלא נעשה בהם יותר שימוש, התוצאות לא מביישות את טובי המעצבים.
תגובות: 0   צפיות: 509
 
צריך להכניס כאוס למערכת
כתבה בהד החינוך, דצמבר 2015 גליון 18. מאת: טלי גולדשמיד. "רם כהן, מנהל "תיכונט" התיכון הדיגיטלי הראשון והיחיד בארץ, מותח ביקורת חריפה על מצב החינוך בארץ, על היעדר השקעה כלכלית מספקת, על רמת המנהלים, על שכר המורים הנמוך, על מלכוד הניהול העצמי ועל המגמות הדתיות והלאומניות שמתפשטות בחברה הישראלית וחודרת אל בתי הספר." כתבה
תגובות: 0   צפיות: 1
ערב בנושא סיפורי ילדים והתבגרות, חלומות של יתומים - בספרות האנגלית מאז ועד היום. הערב יתקיים מחר, יום שלישי 07.02 בשעות 19:00 - 20:30

מועדון הקריאה של ספריית תיכונט שמח להזמין ''יתומים חולמים'' ערב בנושא סיפורי ילדים והתבגרות, חלומות של יתומים - בספרות האנגלית מאז ועד היום. מה משותף לדיוויד קופרפילד, אוליבר טוויסט, פיטר פן והארי פוטר? המורה רועי בן דוד יספר וידגים מספרי צ'ארלס דיקנס ועד ג'יי.קיי.רולינג ומתוך מבחר סרטים שנעשו בעקבות הספרים. הערב יתקיים מחר, יום שלישי 07.02 בשעות 19:00 - 20:30 בסוף הערב יוגש כיבוד לנוכחים. אנא עודדו את הילדים להגיע. במקום שיישבו מול הטלוויזיה או המחשב, זמנו להם חוויה איכותית. גם אתם ההורים מוזמנים להגיע.