דף הבית ספריה פולין הסעות השכרות About us
אתמול נערך מפגש בשכבתנו בין בנות מהכפר הבדואי "אום בטין" שנמצא בפזורה הבדואית בנגב, לבין בנות השכבה. בבוקר קיבלו הבנות את האורחות מן הכפר במשחקי היכרות וכיבוד אשר הביאו מהבית.

"זרים הם משפחה שעוד לא היכרת." ~ מיץ' אלבום הורים יקרים שכבה י' אתמול נערך מפגש בשכבתנו בין בנות מהכפר הבדואי "אום בטין" שנמצא בפזורה הבדואית בנגב, לבין בנות השכבה. בבוקר קיבלו הבנות את האורחות מן הכפר במשחקי היכרות וכיבוד אשר הביאו מהבית, בנות הכפר טרחו והכינו מאכלים מסורתיים וחלקו אותם עם בנות השכבה. לאחר מכן יצאו הבנות לפעילות "חפש את המטמון" בנמל תל אביב - לאחר שהתחלקו לקבוצות מעורבות היו צריכות הבנות לפענח רמזים ולהגיע לתחנות שהוכנו מבעוד מועד ברחבי הנמל ופארק הירקון, בכל תחנה ביצעו הבנות יחד משימות אשר חיזקו את ההיכרות ביניהן ויצרו קשר מיוחד במינו. לאחר מכן ערכנו שיחת סיכום בה חלקו הבנות חוויות מהיום וקינחו בגלידה ..... עבור הבנות מן הכפר זו הייתה הזדמנות נדירה להכיר חברות בנות גילן באווירה משוחררת ומאפשרת שהושגה בזכות שיתוף הפעולה הנפלא של בנות השכבה . אנו מקווים להמשיך את חיזוק הקשר עם בנות הכפר על ידי ביקור גומלין של בנות השכבה בכפר בחודש הבא. לאור המתיחות האחרונה שהיתה סביב הכפר אום אל חיראן, נקווה שתיכונט ימשיך להוות אי של הדברות ואחווה. תומר פרץ בר- רכז השכבה *אובייקט:סרטון*

 
 
יצירת קשר
עוד חדשות מתיכונט
עוד חדשות - וידיאו
ספורטנט
עושים חינוך
עושים תרבות
קצרים
נט גלארי
רובונט
ייעוץ בשבילך
טכנולוגיה פוגשת פדגוגיה
מו"פ
שותפות הורים
מרכול
פולין
ארכיון
ארכיון 2015  
ארכיון 2016  
ארכיון 2017  
פייסבוק
 
 
 
 
פרויקט Upcycle "שימוש מחדש" של תלמידי כיתות ז'
במסגרת פרויקט Upcycle, כסיכום של הנושא חומרים, תכונות ושימושים, המדענים הצעירים, משכבת ז', "נכנסו לראשם של מעצבים תעשייתיים", ויצרו מוצרים חדשים ממוצרים ומחומרים ישנים שלא נעשה בהם יותר שימוש, התוצאות לא מביישות את טובי המעצבים.
תגובות: 0   צפיות: 603
 
אקדמיה בתיכונט
תיכונט מפעיל התוכנית "אקדמיה בתיכון".התוכנית באחריות משרד החינוך, בשיתוף עם האוניברסיטה הפתוחה ואוניברסיטת ת"א. התכנית "אקדמיה בתיכון" מיועדת לתלמידים מצטיינים, בעלי מוטיבציה גבוהה ללימודים, אשר מסוגלים להתמודד עם חומר לימודי אקדמי, והם בעלי הישגים גבוהים בלימודים.
תגובות: 0   צפיות: 325
 
צריך להכניס כאוס למערכת
כתבה בהד החינוך, דצמבר 2015 גליון 18. מאת: טלי גולדשמיד. "רם כהן, מנהל "תיכונט" התיכון הדיגיטלי הראשון והיחיד בארץ, מותח ביקורת חריפה על מצב החינוך בארץ, על היעדר השקעה כלכלית מספקת, על רמת המנהלים, על שכר המורים הנמוך, על מלכוד הניהול העצמי ועל המגמות הדתיות והלאומניות שמתפשטות בחברה הישראלית וחודרת אל בתי הספר." יש מעט מנהלי בתי ספר ששמם ידוע מחוץ לקהילה החינוכית המצומצמת שהם משתייכים אליה. רם כהן הוא אחדמהם. לא מעט בעטיין שלדעות פוליטיות שהשמיע בכלי תקשורת שונים והזימון לשימועים שגררו עמן...
תגובות: 0   צפיות: 1