דף הבית ספריה הסעות השכרות About us
אתמול נערך מפגש בשכבתנו בין בנות מהכפר הבדואי "אום בטין" שנמצא בפזורה הבדואית בנגב, לבין בנות השכבה. בבוקר קיבלו הבנות את האורחות מן הכפר במשחקי היכרות וכיבוד אשר הביאו מהבית.

"זרים הם משפחה שעוד לא היכרת." ~ מיץ' אלבום הורים יקרים שכבה י' אתמול נערך מפגש בשכבתנו בין בנות מהכפר הבדואי "אום בטין" שנמצא בפזורה הבדואית בנגב, לבין בנות השכבה. בבוקר קיבלו הבנות את האורחות מן הכפר במשחקי היכרות וכיבוד אשר הביאו מהבית, בנות הכפר טרחו והכינו מאכלים מסורתיים וחלקו אותם עם בנות השכבה. לאחר מכן יצאו הבנות לפעילות "חפש את המטמון" בנמל תל אביב - לאחר שהתחלקו לקבוצות מעורבות היו צריכות הבנות לפענח רמזים ולהגיע לתחנות שהוכנו מבעוד מועד ברחבי הנמל ופארק הירקון, בכל תחנה ביצעו הבנות יחד משימות אשר חיזקו את ההיכרות ביניהן ויצרו קשר מיוחד במינו. לאחר מכן ערכנו שיחת סיכום בה חלקו הבנות חוויות מהיום וקינחו בגלידה ..... עבור הבנות מן הכפר זו הייתה הזדמנות נדירה להכיר חברות בנות גילן באווירה משוחררת ומאפשרת שהושגה בזכות שיתוף הפעולה הנפלא של בנות השכבה . אנו מקווים להמשיך את חיזוק הקשר עם בנות הכפר על ידי ביקור גומלין של בנות השכבה בכפר בחודש הבא. לאור המתיחות האחרונה שהיתה סביב הכפר אום אל חיראן, נקווה שתיכונט ימשיך להוות אי של הדברות ואחווה. תומר פרץ בר- רכז השכבה *אובייקט:סרטון*

 
 
יצירת קשר
עוד חדשות מתיכונט
עוד חדשות - וידיאו
ספורטנט
עושים חינוך
עושים תרבות
קצרים
נט גלארי
רובונט
ייעוץ בשבילך
טכנולוגיה פוגשת פדגוגיה
מו"פ
שותפות הורים
מרכול
ארכיון
ארכיון 2015  
ארכיון 2016  
ארכיון 2017  
פייסבוק
 
 
 
 
רואים צל ערים כערים
תלמידים מצטיינים באנגלית מכיתה ז ביקרו בתערוכת צל ערים בחולון במסגרת פרויקט גלובלי בשם GLOBAL SCHOLAR בו משתתף בית הספר. במהלך הפרויקט השנתי התלמידים חוקרים את נושא תכנון ערים מבחינת בנייה, תחבורה וסביבה, ומתייחסים לפתרונות שנזדקק אליהם בעתיד. בפרויקט זה משתתפים תלמידים מכל העולם, החוקרים יחד את אותו נושא, כותבים, משתפים ויוצרים קשר בעזרת הטכנולוגיה.
תגובות: 0   צפיות: 239
 
פרויקט Upcycle "שימוש מחדש" של תלמידי כיתות ז'
במסגרת פרויקט Upcycle, כסיכום של הנושא חומרים, תכונות ושימושים, המדענים הצעירים, משכבת ז', "נכנסו לראשם של מעצבים תעשייתיים", ויצרו מוצרים חדשים ממוצרים ומחומרים ישנים שלא נעשה בהם יותר שימוש, התוצאות לא מביישות את טובי המעצבים.
תגובות: 0   צפיות: 572
 
אקדמיה בתיכונט
תיכונט מפעיל התוכנית "אקדמיה בתיכון".התוכנית באחריות משרד החינוך, בשיתוף עם האוניברסיטה הפתוחה ואוניברסיטת ת"א. התכנית "אקדמיה בתיכון" מיועדת לתלמידים מצטיינים, בעלי מוטיבציה גבוהה ללימודים, אשר מסוגלים להתמודד עם חומר לימודי אקדמי, והם בעלי הישגים גבוהים בלימודים.
תגובות: 0   צפיות: 301