דף הבית ספריה פולין הסעות השכרות About us
הערב יתקיים ביום ראשון ה - 5 בפברואר באודיטוריום בית הספר תיכונט על שם אלתרמן. ההזמנה פונה להורים ולתלמידים. שואת עם מתקיימת בסמוך לגבול שלנו. אם איננו יכולים להתערב בה, לפחות נעזור לאנשים הסובלים שם, ונקיים תיקון עולם. תזמינו את כולם!!!

"... כל המקיים נפש אחת, מעלים עליו כאילו קיים עולם מלא" (מסכת סנהדרין, פרק ד') מתכבדים להזמינכם: ערב גיוס תרומות עבור הפליטים הסורים במדורות מלחמה, בדלקה, בשרפה, בין ימים סוערים של הדם, הנני מדליקה פנסי הקטן, לחפש, לחפש בן אדם. תן סימן אלוהים, תן סימן על מצחו, כי באש, בדלקה ובדם, כן אכיר את הזיק הטהור, הנצחי, את אשר חיפשתיו: בן אדם. (מדורות מלחמה/ חנה סנש) הערב יתקיים ביום ראשון ה - 5 בפברואר באודיטוריום בית הספר תיכונט על שם אלתרמן ההזמנה פונה להורים ולתלמידים בתכנית: 19:00 – 19:30 - התכנסות – הופעת הרכב תלמידי מגמת הג'ז מתיכון עירוני א' לאמנויות. 19:30 – 20:30 – הרצאה: סוריה - מורה נבוכים. אליזבט צורקוב, עמיתת מחקר ב"פורום לחשיבה אזורית", תסקור את המצב בסוריה, הצדדים הפועלים ומפת האינטרסים. ההרצאה ניתנת בהתנדבות. 20:30 – 20:45 – הסבר על העמותה לה נתרמים הכספים. עמותת Karam Foundation, הינה עמותה הפועלת בשיקגו ומסייעת בהעברת ציוד, מזון, מלגות לימוד ועוד לפליטים הסורים בסוריה, טורקיה, לבנון וירדן. נודה על תרומות בסך 50 ו- 100 שקלים ולפי נדבת לבכם. במזומן בלבד. סכום התרומות הכללי יתפרסם למחרת, וקבלה כוללת עבור התרומה תתקבל על שם בית הספר. נודה לכם מאוד אם תזמינו חברים, שכנים, מכרים או כל מי שעולה על דעתכם שירצה לבוא ולשמוע ולתרום. שואת עם מתקיימת בסמוך לגבול שלנו. אם איננו יכולים להתערב בה, לפחות נעזור לאנשים הסובלים שם, ונקיים תיקון עולם. אמנון פרנקו. מחנך בבית הספר תיכונט על שם אלתרמן.

 
 
יצירת קשר
עוד חדשות מתיכונט
עוד חדשות - וידיאו
ספורטנט
עושים חינוך
עושים תרבות
קצרים
נט גלארי
רובונט
ייעוץ בשבילך
טכנולוגיה פוגשת פדגוגיה
מו"פ
שותפות הורים
מרכול
פולין
ארכיון
ארכיון 2015  
ארכיון 2016  
ארכיון 2017  
פייסבוק
 
 
 
 
פרויקט Upcycle "שימוש מחדש" של תלמידי כיתות ז'
במסגרת פרויקט Upcycle, כסיכום של הנושא חומרים, תכונות ושימושים, המדענים הצעירים, משכבת ז', "נכנסו לראשם של מעצבים תעשייתיים", ויצרו מוצרים חדשים ממוצרים ומחומרים ישנים שלא נעשה בהם יותר שימוש, התוצאות לא מביישות את טובי המעצבים.
תגובות: 0   צפיות: 603
 
אקדמיה בתיכונט
תיכונט מפעיל התוכנית "אקדמיה בתיכון".התוכנית באחריות משרד החינוך, בשיתוף עם האוניברסיטה הפתוחה ואוניברסיטת ת"א. התכנית "אקדמיה בתיכון" מיועדת לתלמידים מצטיינים, בעלי מוטיבציה גבוהה ללימודים, אשר מסוגלים להתמודד עם חומר לימודי אקדמי, והם בעלי הישגים גבוהים בלימודים.
תגובות: 0   צפיות: 325
 
צריך להכניס כאוס למערכת
כתבה בהד החינוך, דצמבר 2015 גליון 18. מאת: טלי גולדשמיד. "רם כהן, מנהל "תיכונט" התיכון הדיגיטלי הראשון והיחיד בארץ, מותח ביקורת חריפה על מצב החינוך בארץ, על היעדר השקעה כלכלית מספקת, על רמת המנהלים, על שכר המורים הנמוך, על מלכוד הניהול העצמי ועל המגמות הדתיות והלאומניות שמתפשטות בחברה הישראלית וחודרת אל בתי הספר." יש מעט מנהלי בתי ספר ששמם ידוע מחוץ לקהילה החינוכית המצומצמת שהם משתייכים אליה. רם כהן הוא אחדמהם. לא מעט בעטיין שלדעות פוליטיות שהשמיע בכלי תקשורת שונים והזימון לשימועים שגררו עמן...
תגובות: 0   צפיות: 1