דף הבית ספריה הסעות השכרות About us
בסוף החודש תתקיים בראשון לציון אליפות ישראל בקראטה מגע מלא מסוג קיוקושי. תחרות הנחשבת לאחת הקשוחות בתחום אמניות הלחימה וזאת בגלל מיעוט המגבלות במהלך הקרב.

בסוף החודש תתקיים בראשון לציון אליפות ישראל בקראטה מגע מלא מסוג קיוקושי. תחרות הנחשבת לאחת הקשוחות בתחום אמניות הלחימה וזאת בגלל מיעוט המגבלות במהלך הקרב. תלמידי מכון אומנויות הלחימה TEAM JONATHAN בראשות המאמן יונתן רבינוביץ, מתכוננים לאירוע כבר מספר שבועות. את המכון ייצגו יעל אוניקוסקי ( 9) תלמידת כיתת המחוננים בבית הספר גרץ, וגל קזז (14) תלמיד תיכונט, שלמרות היותו תלמיד מגמה כפולה, החליט להגן על התואר אלוף ישראל בו הוא מחזיק בשנתיים האחרונות. דברי המאמן יונתן: "במהלך השנה האחרונה, השקענו משאבים רבים על מנת להגדיל את מספר התלמידים במכון. לצד העובדה כי אנו מכון אומנויות לחימה מובילהפעיל בתיכונט בשנתיים האחרונות, אנו שואפים להקנות לחניכים ניסיון רב בתחרויות לצד ידע בהגנה עצמית, קרבות מגע מלא וביטחון עצמי. אנו שואפים לקדם שיתוף פעולה עם בית הספר וזאת במטרה לארח בעתיד תחרויות מתחום זה בתיכונט. מדובר בתחרות קשוחה ביותר כאשר לצד ידע בקארטה נדרשים גם כושר גופני גבוה ביותר לצד אגרסיביות ואף אכזריות." "אם התלמידים יתאמנו במכון בצורה טובה, תהליך הלמידה ישפיע בעתיד גם על תחומים נוספים בהם יתמודדו בשגרת החיים. הכנות למבחן דרגה במכון, יועילו להתמודד עם משברים של עומס, עייפות, כאבים והתרגשות. יכולות אלה יעזרו למתאמנים בהמשך דרכם. שליטה עצמית, יכולת ריכוז, משימתיות והתמודדות עם תסכולים, יקלו על המתאמנים במבחנים הצפויים להם בהמשך חייהם כמו מבחנים בבית הספר, שירות צבאי מאתגר, לימודי המשך ושאר תחומי החיים. דברי גל קזז: "אני מתאמן באומנויות לחימה מעל לשמונה שנים, פעילות ממנה אני נהנה מאד וצובר ניסיון רב. האימונים לקראת התחרות הינם יום יומיים ודורשים השקעה רבה. אני מאמין בלעשות הכי טוב שאני יכול, יותר מאשר לעמוד במקום טוב על הפודיום (באמצע)". בית הספר מאחל הצלחה רבה למתחרים וגאה בדרך היפה אותה הם עוברים לקראת התחרות. TEAM JONATHAN אזורי חן שושנה פרסיץ 3 תיכונט. יונתן רביונוביץ –מאמן ראשי

 
 
יצירת קשר
עוד חדשות מתיכונט
עוד חדשות - וידיאו
ספורטנט
עושים חינוך
עושים תרבות
קצרים
נט גלארי
רובונט
ייעוץ בשבילך
טכנולוגיה פוגשת פדגוגיה
מו"פ
שותפות הורים
מרכול
ארכיון
ארכיון 2015  
ארכיון 2016  
ארכיון 2017  
פייסבוק
 
 
 
 
רואים צל ערים כערים
תלמידים מצטיינים באנגלית מכיתה ז ביקרו בתערוכת צל ערים בחולון במסגרת פרויקט גלובלי בשם GLOBAL SCHOLAR בו משתתף בית הספר. במהלך הפרויקט השנתי התלמידים חוקרים את נושא תכנון ערים מבחינת בנייה, תחבורה וסביבה, ומתייחסים לפתרונות שנזדקק אליהם בעתיד. בפרויקט זה משתתפים תלמידים מכל העולם, החוקרים יחד את אותו נושא, כותבים, משתפים ויוצרים קשר בעזרת הטכנולוגיה.
תגובות: 0   צפיות: 239
 
פרויקט Upcycle "שימוש מחדש" של תלמידי כיתות ז'
במסגרת פרויקט Upcycle, כסיכום של הנושא חומרים, תכונות ושימושים, המדענים הצעירים, משכבת ז', "נכנסו לראשם של מעצבים תעשייתיים", ויצרו מוצרים חדשים ממוצרים ומחומרים ישנים שלא נעשה בהם יותר שימוש, התוצאות לא מביישות את טובי המעצבים.
תגובות: 0   צפיות: 572
 
אקדמיה בתיכונט
תיכונט מפעיל התוכנית "אקדמיה בתיכון".התוכנית באחריות משרד החינוך, בשיתוף עם האוניברסיטה הפתוחה ואוניברסיטת ת"א. התכנית "אקדמיה בתיכון" מיועדת לתלמידים מצטיינים, בעלי מוטיבציה גבוהה ללימודים, אשר מסוגלים להתמודד עם חומר לימודי אקדמי, והם בעלי הישגים גבוהים בלימודים.
תגובות: 0   צפיות: 301