דף הבית ספריה הסעות השכרות About us
במסגרת המחקר והפיתוח בתיכונט אנו מחפשים עוד דרכים שיקדמו את כושר הלמידה של תלמידינו. אנו בודקים תכניות ומטמיעים חלק מהן. בשנה האחרונה בדקנו תכנית שפועלת במדינות שונות בעולם ומלמדת את הילדים לשלוט בלחצים ולחזק את המיקוד הפנימי. תכלית ההתערבות היא להגיע להישגים טובים יותר תוך הפחתת הלחץ הפנימי.

להורים שלום, במסגרת המחקר והפיתוח בתיכונט אנו מחפשים עוד דרכים שיקדמו את כושר הלמידה של תלמידינו. אנו בודקים תכניות ומטמיעים חלק מהן. בשנה האחרונה בדקנו תכנית שפועלת במדינות שונות בעולם ומלמדת את הילדים לשלוט בלחצים ולחזק את המיקוד הפנימי. תכלית ההתערבות היא להגיע להישגים טובים יותר תוך הפחתת הלחץ הפנימי. טכנולוגיות חדשות בתחומים אלה נבדקו על צוות המורים שלנו. התנסינו בכמה מערכות כאלה במשך תקופה ומצאנו כי מערכת אינטרנטית למשוב ביולוגי עם חיישנים, טכניקות אימון ותוכני מולטימדיה היא אחד הפתרונות האפקטיביים ביותר להתמודדות עם לחץ של משימות, מבחנים וכדומה. לאחר בחינת המערכת שנבחרה כמתאימה והֲרָצָתָה על צוות מורים, אנו מציעים לתלמידי בית ספרנו אפשרות לימוד חדשה ומתקדמת שעדיין אינה קיימת בבתי ספר אחרים בישראל. במהלך קורס של שלושה חודשים, ובו תכנית אימונים מותאמת אישית, התלמיד מתאמן בביתו מול המחשב בעזרת החיישנים בליווי מקצועי. התכנית דיסקרטית, ומומחה בתחום תומך בה מרחוק. הקורס שייפתח בבית ספרנו בחודש פברואר הוא קורס מסובסד, ועלותו 400 שקלים בלבד. במחיר זה התלמיד מקבל ציוד אלקטרוני המתחבר למחשב וכולל שלושה חיישנים. מאמן הקורס יהיה אלדד וסרמן, מומחה ביופידבק (www.perspective.org.il). התלמידים שייבחרו לקורס הראשון (רק תלמידים שהוריהם יאשרו זאת) הם נערים ונערות בעלי כושר למידה עצמאית, בעלי יכולת התמדה, כאלה שמבינים ורוצים לשפר מיומנויות של חוסן אישי ונטרול לחצים, ולכן גם בוחרים בעצמם להשתתף בקורס זה. הורים המעוניינים לאפשר לילדיהם להשתתף בקורס ולהכיר את תכנית הקורס, דרכי האימון והליווי - מוזמנים לערב חשיפה ביום א 17.1.16 בשעה 18:00 בתיכונט. המעוניינים מתבקשים להירשם כאן. הקורס ייפתח בתחילת חודש פברואר, ומספר המקומות מוגבל. מקווים לשיתוף פעולה, אלדד וסרמן, מומחה ביופידבק רם כהן, מנהל תיכונט חסי רן, סגנית, מנהלת מו"פ תיכונט # תכנית הקורס מבוססת על תוצאות מחקרים שבוצעו בבתי ספר בארה"ב והוכיחו שתלמידים שהשתתפו בקורס שיפרו את ציוניהם במבחנים בהשוואה לתלמידים בקבוצת הביקורת שלא השתתפו בקורס.

 
 
יצירת קשר
עוד חדשות מתיכונט
עוד חדשות - וידיאו
ספורטנט
עושים חינוך
עושים תרבות
קצרים
נט גלארי
רובונט
ייעוץ בשבילך
טכנולוגיה פוגשת פדגוגיה
מו"פ
שותפות הורים
מרכול
ארכיון
ארכיון 2015  
ארכיון 2016  
ארכיון 2017  
פייסבוק
 
 
 
 
רואים צל ערים כערים
תלמידים מצטיינים באנגלית מכיתה ז ביקרו בתערוכת צל ערים בחולון במסגרת פרויקט גלובלי בשם GLOBAL SCHOLAR בו משתתף בית הספר. במהלך הפרויקט השנתי התלמידים חוקרים את נושא תכנון ערים מבחינת בנייה, תחבורה וסביבה, ומתייחסים לפתרונות שנזדקק אליהם בעתיד. בפרויקט זה משתתפים תלמידים מכל העולם, החוקרים יחד את אותו נושא, כותבים, משתפים ויוצרים קשר בעזרת הטכנולוגיה.
תגובות: 0   צפיות: 239
 
פרויקט Upcycle "שימוש מחדש" של תלמידי כיתות ז'
במסגרת פרויקט Upcycle, כסיכום של הנושא חומרים, תכונות ושימושים, המדענים הצעירים, משכבת ז', "נכנסו לראשם של מעצבים תעשייתיים", ויצרו מוצרים חדשים ממוצרים ומחומרים ישנים שלא נעשה בהם יותר שימוש, התוצאות לא מביישות את טובי המעצבים.
תגובות: 0   צפיות: 572
 
אקדמיה בתיכונט
תיכונט מפעיל התוכנית "אקדמיה בתיכון".התוכנית באחריות משרד החינוך, בשיתוף עם האוניברסיטה הפתוחה ואוניברסיטת ת"א. התכנית "אקדמיה בתיכון" מיועדת לתלמידים מצטיינים, בעלי מוטיבציה גבוהה ללימודים, אשר מסוגלים להתמודד עם חומר לימודי אקדמי, והם בעלי הישגים גבוהים בלימודים.
תגובות: 0   צפיות: 301