דף הבית ספריה הסעות השכרות About us
אירועי השבוע תוכננו בקפידה: בהכנת התלמידים לקראת השבוע בכלל ולקראת ההרצאות שיועדו לכל שכבה, דרך חשיפת השבוע בפוסטרים שקיבלו את פני הבאים לביה"ס וכלה במשימת עיבוד ובשיעורי החינוך בכתות.

במהלך השבוע נחשפו התלמידים והתלמידות בביה"ס להרצאות בתחומים שונים, החל במיזמים חברתיים-פיננסיים ​ברק בן עזר, מייסד ​neema , דרך מיזמים מתחום טכנולוגיית המזון (שוק הנמל - שהוצג ע"י היזמית שיר הלפרן​), עתידנות ופיתוחים טכנולוגיים ​הרצאתו של ​ינקי מרגלית, ו​גלעד גנס, שהציג את ​חברת מדפסות תלת המימד Stratasys, ​דור עזריאל הציג לנו מיזם רפואי (Thalamus) - המסייע לחולים בניוון שרירים, ובו זכו התלמידים שלנו זכו להדגמה ספונטנית ע"י אחד התלמידים שלנו משכבה ח'. הרצאות נוספות התקיימו ע"י עומר זרחיה, מפיק ויזם של מסיבות אזניות (זה רק נשמע פשוט), התקיימה הרצאה מטעם ארגון "סינדיאנת הגליל", המעלה על נס את נושא הסחר ההוגן, תוך שילוב נשים ערביות בשוק התעסוקה, וכן, התקים פאנל של יזמים צעירים, שיזמו, פעלו ובהיותם תלמידי תיכון פעלו, תכננו והוציאו אל הפועל את המיזם הפרטי שלהם, והפכו אותו לנחלת הכלל, כך הם המחישו את האמירה שאין דבר העומד בפני הרצון, והרעיון! מעבר להצגת המיזמים ע"י היזמים השונים, הוקדש חלק מההרצאה לשאלות. כך, באודיטוריום שלנו במהלך כל השבוע נשאלו שאלות על מיזמים ספציפיים מחד, ומאידך נשאלו שאלות רבות על היזמות באשר היא: יתרונותיה, חסרונותיה, ההזדמנויות שבה, האתגרים שהיא כוללת והמענה שהיא מספקת בתחומים שונים. בסוף כל הרצאה יכולנו לראות תלמידים שניגשו ליזמים השונים, ושאלו שאלות רבות גם "בארבע עיניים". הנה כמה תמונות נבחרות של כמה יזמים שראו שליחות בבואם אלינו, להרצות בפני דור העתיד, היזמים של המחר​ גלריית תוצרים: WIPARTY ​ מסיבת אזניות -​ סיכומי ילדים מהארוע: מיזם חדש אמור לשנות את העולם - שליחה.pdf סיכום ומיזם אישי- אביב, ז5.pdf סיכום שבוע ישראלי - ט2.pdf רולרבליידס חשמלי תחבורת העתיד - אביב פרג ז5.pdf גלריית תמונות מהשבוע:

 
 
יצירת קשר
עוד חדשות מתיכונט
עוד חדשות - וידיאו
ספורטנט
עושים חינוך
עושים תרבות
קצרים
נט גלארי
רובונט
ייעוץ בשבילך
טכנולוגיה פוגשת פדגוגיה
מו"פ
שותפות הורים
מרכול
ארכיון
פייסבוק
 
 
 
 
רואים צל ערים כערים
תלמידים מצטיינים באנגלית מכיתה ז ביקרו בתערוכת צל ערים בחולון במסגרת פרויקט גלובלי בשם GLOBAL SCHOLAR בו משתתף בית הספר. במהלך הפרויקט השנתי התלמידים חוקרים את נושא תכנון ערים מבחינת בנייה, תחבורה וסביבה, ומתייחסים לפתרונות שנזדקק אליהם בעתיד. בפרויקט זה משתתפים תלמידים מכל העולם, החוקרים יחד את אותו נושא, כותבים, משתפים ויוצרים קשר בעזרת הטכנולוגיה.
תגובות: 0   צפיות: 239
 
פרויקט Upcycle "שימוש מחדש" של תלמידי כיתות ז'
במסגרת פרויקט Upcycle, כסיכום של הנושא חומרים, תכונות ושימושים, המדענים הצעירים, משכבת ז', "נכנסו לראשם של מעצבים תעשייתיים", ויצרו מוצרים חדשים ממוצרים ומחומרים ישנים שלא נעשה בהם יותר שימוש, התוצאות לא מביישות את טובי המעצבים.
תגובות: 0   צפיות: 572
 
אקדמיה בתיכונט
תיכונט מפעיל התוכנית "אקדמיה בתיכון".התוכנית באחריות משרד החינוך, בשיתוף עם האוניברסיטה הפתוחה ואוניברסיטת ת"א. התכנית "אקדמיה בתיכון" מיועדת לתלמידים מצטיינים, בעלי מוטיבציה גבוהה ללימודים, אשר מסוגלים להתמודד עם חומר לימודי אקדמי, והם בעלי הישגים גבוהים בלימודים.
תגובות: 0   צפיות: 301