דף הבית ספריה פולין הסעות השכרות English
ההסעה לתיכונט מנוהלת על ידי חברה פרטית. מידע על כך ניתן לקרוא באתר הראשי של בית הספר בסרגל העליון.

תיכונט אינו מפעיל מערך הסעות ואיננו אחראי לאופן ההגעה לבית הספר. אמצעי התחבורה לתיכונט הם רבים, ומומלץ להתעדכן גם בדרכי תחבורה של הסעה ציבורית. למי שאפשרות זו מסורבלת עבורו, ישנה אפשרות להגיע בהסעה בתשלום.בתחילת הדרך היתה יוזמה של הורים להקמת מערך הסעות בהפעלה התנדבותית. בחלוף הזמן ועם עליית נפח ההסעות, היא הפכה לעבודתם ופרנסתם. איננו ממליצים על חברה זו אחרת. כל הורה רשאי לבחור לעצמו את אמצעי התחבורה, שבנו או בתו יגיעו אתם לבית הספר. אנו משאירים לכם את הבחירה ואת האחריות. באתר בית הספר, בסרגל העליון, ניתן לקבל הפניה ליוזמה המפעילה את ההסעה בתשלום. כאמור יוזמה זו איננה נעשית בהתנדבות.

 
 

ברוכים הבאים
ברוכים הבאים. אתם, הורים וילדים, מלאים בוודאי בהתרגשות לרגל המעבר לתיכונט. לשם כך רכזנו עבורכם בעמוד זה ובכלל חומרי עזר רבים שנועדו להקל על המעבר והקושי היכול להיות כרוך בו. חשוב ביותר לנוע בכל השלבים הנדרשים, למלא את הנדרש למלא, לקרוא ולהבים את הנדרש. באם קראתם ולא הבנתם משהו- שלחו לנו שאלה. בהצלחה.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 395
רכישת מחשבים
מחשב נייד מהווה כלי מרכזי בלמידה בתיכונט. הספרים הדיגיטליים איתם לומדים, המחברת ועצמי הלמידה האחרים נמצאים במחשב ובענן. בכל שנה בית הספר יוצא במכרז, באמצעות עיריית תל אביב, לרכישת מחשבים לתלמידים והם מוצעים למכירה בתחילת השנה. תלמידים המצטרפים בכיתה ח' ו ט' יכולים גם הם לרכוש את המחשב שבמכרז. בבית הספר מספר טכנאים הנותנים שרות בסיסי למחשבי הילדים ובמידת הצורף מוציאים את המחשב לתיקון במעבדה.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
לקויות למידה ומפגש עם היועצת
בתיכונט, כבכל בתי הספר, לומדים בכיתות תלמידים עם לקויות למידה שונות ומגוונות. אפשרויות המענה בתיכונט עבור תלמידים לקויי למידה ניתנות בשלושה מישורים: דרכי למידה והוראה מגוונות, אשר מותאמות לסגנונות למידה שונים. דרכי הוראה שונות המאפשרות להביא כישורים שונים לידי ביטוי כעוקפות קושי.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 224
ספרי לימוד ומחברות - סיפור על ספר, מחברת וסביבה דיגיטלים
רבים מכם שואלים מהו ספר דיגיטלי. אחדים מתבלבלים בין ספר סרוק, שניתן לקבל אותו כקובץ ולקרוא אותו במחשב. ספר הלימוד הדיגיטלי איננו ספר סרוק. ספר דיגיטלי הוא ספר מרובה מדיות.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 246
 
יצירת קשר
עוד חדשות מתיכונט
עוד חדשות - וידיאו
ספורטנט
עושים חינוך
עושים תרבות
קצרים
רובונט
טכנולוגיה פוגשת פדגוגיה
מו"פ
שותפות הורים
מרכול
על זו גאוותנו
פולין
ארכיון
פייסבוק
 
 
 
 
אקדמיה בתיכונט
תיכונט מפעיל התוכנית "אקדמיה בתיכון". התוכנית באחריות משרד החינוך, בשיתוף עם האוניברסיטה הפתוחה ואוניברסיטת ת"א. התכנית "אקדמיה בתיכון" מיועדת לתלמידים מצטיינים, בעלי מוטיבציה גבוהה ללימודים, אשר מסוגלים להתמודד עם חומר לימודי אקדמי, והם בעלי הישגים גבוהים בלימודים.
תגובות: -1   צפיות: -1