דף הבית ספריה הסעות השכרות About us
מו"פ הוא מרחב של מחקר ופיתוח המקדם הוראה מכוונת עתיד וצמיחתה של תרבות אקדמית, מקצועית ויזמית של כלל חברי הארגון החינוכי.

המו"פ הוא מרחב של מחקר ופיתוח המקדם הוראה מכוונת עתיד וצמיחתה של תרבות אקדמית, מקצועית ויזמית של כלל חברי הארגון החינוכי קהלי יעד: צוות חינוכי, תלמידים, סטודנטים, חוקרים, קהילה המו"פ משמש כ'חממה', שבאמצעות השראה וחשיבה יצירתית נתמכת טכנולוגיה מתקדמת, מאפשר לחקור וללמוד את ה"לא ידוע" ולפתח מענים יצירתיים ומשמעותיים לצרכים חינוכיים משתנים בהווה ובעתיד. מאפייני סביבת 'החממה' בתיכונט: עידוד חשיבה עצמאית ויזמית של חברי הארגון באמצעות מתן זמן לחשיבה, לפיתוח וליצירה של תכניות חינוך חדשניות במהלך שעות עבודה של צוות חינוכי, מתן גיבוי ותמיכה מקצועית נרחבת לפיתוח וליוזמות שיתופיות/ אישיות שנמצאו מתאימות, עידוד וקידום שיתופי פעולה עם מכוני מחקר, אקדמיה וגופים מקצועיים מומחים לפי צורך ועוד. מטרות המו"פ -כללי מטרות במסגרת המחקר איסוף, עיבוד מידע וניהול ידע (כלים/ פלטפורמות טכנולוגיות/ מעבדות מחקר) תפיסות ושיטות הוראה - למידה -הערכה מתקדמות בארץ ובעולם. ריכוז נתוני מחקרים למטרות הערכה של תכניות קיימות וחדשות בארץ ובעולם ייזום והובלה של מחקרי פעולה הנובעים מצרכים ואתגרים של הצוות, בשיתוף אקדמיה ומכוני מחקר. מטרות במסגרת פיתוח והטמעה הבניית חממה לייזום, לפיתוח וליצירה של תכניות לימודים/ פרויקטים יצירתיים/ חדשניים על ידי צוות חינוכי ותלמידים קידום וליווי של פרויקטים בחממה לאורך שלבי התכנון, הפיתוח, היישום וההטמעה ייזום וליווי של מעבדות התנסות ומחקר ייחודיות כתיבת תכנון לימודים מערכתי המייחד את תיכונט הבניית דרכי הערכה חלופיות בהלימה לשיטות הוראה למידה פדגוגיות מתקדמות מטרות במסגרת שיתוף והפצה ייעוץ והכוונה בבניית מארג הכשרה וחניכה פנים תיכונט ייעוץ והכוונה בבניית מארג הכשרה וחניכה חוץ ארגונית עבודת המו"פ שיתופי פעולה עם מכללה עמיתה

 
 

 
יצירת קשר
עוד חדשות מתיכונט
עוד חדשות - וידיאו
ספורטנט
עושים חינוך
עושים תרבות
קצרים
נט גלארי
רובונט
ייעוץ בשבילך
טכנולוגיה פוגשת פדגוגיה
מו"פ
שותפות הורים
מרכול
ארכיון
פייסבוק
 
 
 
 
רואים צל ערים כערים
תלמידים מצטיינים באנגלית מכיתה ז ביקרו בתערוכת צל ערים בחולון במסגרת פרויקט גלובלי בשם GLOBAL SCHOLAR בו משתתף בית הספר. במהלך הפרויקט השנתי התלמידים חוקרים את נושא תכנון ערים מבחינת בנייה, תחבורה וסביבה, ומתייחסים לפתרונות שנזדקק אליהם בעתיד. בפרויקט זה משתתפים תלמידים מכל העולם, החוקרים יחד את אותו נושא, כותבים, משתפים ויוצרים קשר בעזרת הטכנולוגיה.
תגובות: 0   צפיות: 239
 
פרויקט Upcycle "שימוש מחדש" של תלמידי כיתות ז'
במסגרת פרויקט Upcycle, כסיכום של הנושא חומרים, תכונות ושימושים, המדענים הצעירים, משכבת ז', "נכנסו לראשם של מעצבים תעשייתיים", ויצרו מוצרים חדשים ממוצרים ומחומרים ישנים שלא נעשה בהם יותר שימוש, התוצאות לא מביישות את טובי המעצבים.
תגובות: 0   צפיות: 572
 
אקדמיה בתיכונט
תיכונט מפעיל התוכנית "אקדמיה בתיכון".התוכנית באחריות משרד החינוך, בשיתוף עם האוניברסיטה הפתוחה ואוניברסיטת ת"א. התכנית "אקדמיה בתיכון" מיועדת לתלמידים מצטיינים, בעלי מוטיבציה גבוהה ללימודים, אשר מסוגלים להתמודד עם חומר לימודי אקדמי, והם בעלי הישגים גבוהים בלימודים.
תגובות: 0   צפיות: 301