דף הבית ספריה פולין הסעות השכרות English
מו"פ הוא מרחב של מחקר ופיתוח המקדם הוראה מכוונת עתיד וצמיחתה של תרבות אקדמית, מקצועית ויזמית של כלל חברי הארגון החינוכי.

המו"פ הוא מרחב של מחקר ופיתוח המקדם הוראה מכוונת עתיד וצמיחתה של תרבות אקדמית, מקצועית ויזמית של כלל חברי הארגון החינוכי קהלי יעד: צוות חינוכי, תלמידים, סטודנטים, חוקרים, קהילה המו"פ משמש כ'חממה', שבאמצעות השראה וחשיבה יצירתית נתמכת טכנולוגיה מתקדמת, מאפשר לחקור וללמוד את ה"לא ידוע" ולפתח מענים יצירתיים ומשמעותיים לצרכים חינוכיים משתנים בהווה ובעתיד. מאפייני סביבת 'החממה' בתיכונט: עידוד חשיבה עצמאית ויזמית של חברי הארגון באמצעות מתן זמן לחשיבה, לפיתוח וליצירה של תכניות חינוך חדשניות במהלך שעות עבודה של צוות חינוכי, מתן גיבוי ותמיכה מקצועית נרחבת לפיתוח וליוזמות שיתופיות/ אישיות שנמצאו מתאימות, עידוד וקידום שיתופי פעולה עם מכוני מחקר, אקדמיה וגופים מקצועיים מומחים לפי צורך ועוד. מטרות המו"פ -כללי מטרות במסגרת המחקר איסוף, עיבוד מידע וניהול ידע (כלים/ פלטפורמות טכנולוגיות/ מעבדות מחקר) תפיסות ושיטות הוראה - למידה -הערכה מתקדמות בארץ ובעולם. ריכוז נתוני מחקרים למטרות הערכה של תכניות קיימות וחדשות בארץ ובעולם ייזום והובלה של מחקרי פעולה הנובעים מצרכים ואתגרים של הצוות, בשיתוף אקדמיה ומכוני מחקר. מטרות במסגרת פיתוח והטמעה הבניית חממה לייזום, לפיתוח וליצירה של תכניות לימודים/ פרויקטים יצירתיים/ חדשניים על ידי צוות חינוכי ותלמידים קידום וליווי של פרויקטים בחממה לאורך שלבי התכנון, הפיתוח, היישום וההטמעה ייזום וליווי של מעבדות התנסות ומחקר ייחודיות כתיבת תכנון לימודים מערכתי המייחד את תיכונט הבניית דרכי הערכה חלופיות בהלימה לשיטות הוראה למידה פדגוגיות מתקדמות מטרות במסגרת שיתוף והפצה ייעוץ והכוונה בבניית מארג הכשרה וחניכה פנים תיכונט ייעוץ והכוונה בבניית מארג הכשרה וחניכה חוץ ארגונית עבודת המו"פ שיתופי פעולה עם מכללה עמיתה

 
 

 
יצירת קשר
עוד חדשות מתיכונט
עוד חדשות - וידיאו
ספורטנט
עושים חינוך
עושים תרבות
קצרים
נט גלארי
רובונט
ייעוץ בשבילך
טכנולוגיה פוגשת פדגוגיה
מו"פ
שותפות הורים
מרכול
פולין
ארכיון
פייסבוק
English
 
 
 
 
פרויקט Upcycle "שימוש מחדש" של תלמידי כיתות ז'
במסגרת פרויקט Upcycle, כסיכום של הנושא חומרים, תכונות ושימושים, המדענים הצעירים, משכבת ז', "נכנסו לראשם של מעצבים תעשייתיים", ויצרו מוצרים חדשים ממוצרים ומחומרים ישנים שלא נעשה בהם יותר שימוש, התוצאות לא מביישות את טובי המעצבים.
תגובות: -1   צפיות: -1
 
אקדמיה בתיכונט
תיכונט מפעיל התוכנית "אקדמיה בתיכון".התוכנית באחריות משרד החינוך, בשיתוף עם האוניברסיטה הפתוחה ואוניברסיטת ת"א. התכנית "אקדמיה בתיכון" מיועדת לתלמידים מצטיינים, בעלי מוטיבציה גבוהה ללימודים, אשר מסוגלים להתמודד עם חומר לימודי אקדמי, והם בעלי הישגים גבוהים בלימודים.
תגובות: -1   צפיות: -1
 
צריך להכניס כאוס למערכת
כתבה בהד החינוך, דצמבר 2015 גליון 18. מאת: טלי גולדשמיד. "רם כהן, מנהל "תיכונט" התיכון הדיגיטלי הראשון והיחיד בארץ, מותח ביקורת חריפה על מצב החינוך בארץ, על היעדר השקעה כלכלית מספקת, על רמת המנהלים, על שכר המורים הנמוך, על מלכוד הניהול העצמי ועל המגמות הדתיות והלאומניות שמתפשטות בחברה הישראלית וחודרת אל בתי הספר." יש מעט מנהלי בתי ספר ששמם ידוע מחוץ לקהילה החינוכית המצומצמת שהם משתייכים אליה. רם כהן הוא אחדמהם. לא מעט בעטיין שלדעות פוליטיות שהשמיע בכלי תקשורת שונים והזימון לשימועים שגררו עמן...
תגובות: 0   צפיות: 1