דף הבית ספריה פולין הסעות השכרות About us
מ"ח – מדע חישובי, הוא מקצוע מדעי ייחודי המיועד לתלמידי תיכון מצטיינים, במסגרתו נלמדות שיטות מחקר העושות שימוש במחשב ככלי מדעי תוך בניית מודלים וסימולציות בתחומי תוכן מגוונים.

תלמידי ט' מצטיינים והוריהם מוזמנים למיפגש היכרות עם לימודי מ"ח - מדע חישובי (המיפגש יתקיים בתיכונט- הלימודים מתקיימים בחמד"ע) מ"ח: תכנית ייחודית ברמה של 5 יחידות לימוד למצטיינים- החל מכיתה י'-י"ב מ"ח – מדע חישובי, הוא מקצוע מדעי ייחודי המיועד לתלמידי תיכון מצטיינים, במסגרתו נלמדות שיטות מחקר העושות שימוש במחשב ככלי מדעי תוך בניית מודלים וסימולציות בתחומי תוכן מגוונים. לימודי מ"ח הם פרי יוזמה ופיתוח של אנשי חמד"ע בשיתוף אנשי מדע ממוסדות מחקר מהמובילים בארץ. הוראת המקצוע היא בשיטה מונחית פרויקטים. העבודה היא בצוותים ומביאה לידי ביטוי יכולות שונות של כל חבר בצוות. מ"ח הוא מקצוע מדעי ברמה של 5 יחידות לימוד (מופיע בנפרד בתעודת בית הספר ובתעודת הבגרות), המוכר על ידי צה"ל (סמל ייחודי בלשכת הגיוס) וזוכה להכרה ובונוס באוניברסיטאות. הלימודים מתקיימים בחמד"ע במסגרת של מפגש שבועי אחד (אחה"צ) לאורך 3 שנים (י'-י"ב). התלמידים מחוייבים בלימודי מתמטיקה ופיזיקה ברמה מוגברת (5 יחידות לימוד). לקראת לימודי מ"ח בכיתה י' של תלמידים מצטיינים מתיכונט ייערך מיפגש בנושא עם הנהלת תיכונט ומנהלת חמד"ע. המיפגש ייערך בתיכונט ביום ראשון, 18.1.5 בשעה 18:00. מר רם כהן ד"ר תהלה בן גיא מנהל תיכונט מנהלת חמד"ע

 
 
יצירת קשר
עוד חדשות מתיכונט
עוד חדשות - וידיאו
ספורטנט
עושים חינוך
עושים תרבות
קצרים
נט גלארי
רובונט
ייעוץ בשבילך
טכנולוגיה פוגשת פדגוגיה
מו"פ
שותפות הורים
מרכול
פולין
ארכיון
ארכיון 2015  
ארכיון 2016  
ארכיון 2017  
פייסבוק
 
 
 
 
פרויקט Upcycle "שימוש מחדש" של תלמידי כיתות ז'
במסגרת פרויקט Upcycle, כסיכום של הנושא חומרים, תכונות ושימושים, המדענים הצעירים, משכבת ז', "נכנסו לראשם של מעצבים תעשייתיים", ויצרו מוצרים חדשים ממוצרים ומחומרים ישנים שלא נעשה בהם יותר שימוש, התוצאות לא מביישות את טובי המעצבים.
תגובות: 0   צפיות: 603
 
אקדמיה בתיכונט
תיכונט מפעיל התוכנית "אקדמיה בתיכון".התוכנית באחריות משרד החינוך, בשיתוף עם האוניברסיטה הפתוחה ואוניברסיטת ת"א. התכנית "אקדמיה בתיכון" מיועדת לתלמידים מצטיינים, בעלי מוטיבציה גבוהה ללימודים, אשר מסוגלים להתמודד עם חומר לימודי אקדמי, והם בעלי הישגים גבוהים בלימודים.
תגובות: -1   צפיות: -1
 
צריך להכניס כאוס למערכת
כתבה בהד החינוך, דצמבר 2015 גליון 18. מאת: טלי גולדשמיד. "רם כהן, מנהל "תיכונט" התיכון הדיגיטלי הראשון והיחיד בארץ, מותח ביקורת חריפה על מצב החינוך בארץ, על היעדר השקעה כלכלית מספקת, על רמת המנהלים, על שכר המורים הנמוך, על מלכוד הניהול העצמי ועל המגמות הדתיות והלאומניות שמתפשטות בחברה הישראלית וחודרת אל בתי הספר." יש מעט מנהלי בתי ספר ששמם ידוע מחוץ לקהילה החינוכית המצומצמת שהם משתייכים אליה. רם כהן הוא אחדמהם. לא מעט בעטיין שלדעות פוליטיות שהשמיע בכלי תקשורת שונים והזימון לשימועים שגררו עמן...
תגובות: 0   צפיות: 1