דף הבית ספריה הסעות השכרות About us
מ"ח – מדע חישובי, הוא מקצוע מדעי ייחודי המיועד לתלמידי תיכון מצטיינים, במסגרתו נלמדות שיטות מחקר העושות שימוש במחשב ככלי מדעי תוך בניית מודלים וסימולציות בתחומי תוכן מגוונים.

תלמידי ט' מצטיינים והוריהם מוזמנים למיפגש היכרות עם לימודי מ"ח - מדע חישובי (המיפגש יתקיים בתיכונט- הלימודים מתקיימים בחמד"ע) מ"ח: תכנית ייחודית ברמה של 5 יחידות לימוד למצטיינים- החל מכיתה י'-י"ב מ"ח – מדע חישובי, הוא מקצוע מדעי ייחודי המיועד לתלמידי תיכון מצטיינים, במסגרתו נלמדות שיטות מחקר העושות שימוש במחשב ככלי מדעי תוך בניית מודלים וסימולציות בתחומי תוכן מגוונים. לימודי מ"ח הם פרי יוזמה ופיתוח של אנשי חמד"ע בשיתוף אנשי מדע ממוסדות מחקר מהמובילים בארץ. הוראת המקצוע היא בשיטה מונחית פרויקטים. העבודה היא בצוותים ומביאה לידי ביטוי יכולות שונות של כל חבר בצוות. מ"ח הוא מקצוע מדעי ברמה של 5 יחידות לימוד (מופיע בנפרד בתעודת בית הספר ובתעודת הבגרות), המוכר על ידי צה"ל (סמל ייחודי בלשכת הגיוס) וזוכה להכרה ובונוס באוניברסיטאות. הלימודים מתקיימים בחמד"ע במסגרת של מפגש שבועי אחד (אחה"צ) לאורך 3 שנים (י'-י"ב). התלמידים מחוייבים בלימודי מתמטיקה ופיזיקה ברמה מוגברת (5 יחידות לימוד). לקראת לימודי מ"ח בכיתה י' של תלמידים מצטיינים מתיכונט ייערך מיפגש בנושא עם הנהלת תיכונט ומנהלת חמד"ע. המיפגש ייערך בתיכונט ביום ראשון, 18.1.5 בשעה 18:00. מר רם כהן ד"ר תהלה בן גיא מנהל תיכונט מנהלת חמד"ע

 
 
יצירת קשר
עוד חדשות מתיכונט
עוד חדשות - וידיאו
ספורטנט
עושים חינוך
עושים תרבות
קצרים
נט גלארי
רובונט
ייעוץ בשבילך
טכנולוגיה פוגשת פדגוגיה
מו"פ
שותפות הורים
מרכול
ארכיון
ארכיון 2015  
ארכיון 2016  
ארכיון 2017  
פייסבוק
 
 
 
 
רואים צל ערים כערים
תלמידים מצטיינים באנגלית מכיתה ז ביקרו בתערוכת צל ערים בחולון במסגרת פרויקט גלובלי בשם GLOBAL SCHOLAR בו משתתף בית הספר. במהלך הפרויקט השנתי התלמידים חוקרים את נושא תכנון ערים מבחינת בנייה, תחבורה וסביבה, ומתייחסים לפתרונות שנזדקק אליהם בעתיד. בפרויקט זה משתתפים תלמידים מכל העולם, החוקרים יחד את אותו נושא, כותבים, משתפים ויוצרים קשר בעזרת הטכנולוגיה.
תגובות: 0   צפיות: 239
 
פרויקט Upcycle "שימוש מחדש" של תלמידי כיתות ז'
במסגרת פרויקט Upcycle, כסיכום של הנושא חומרים, תכונות ושימושים, המדענים הצעירים, משכבת ז', "נכנסו לראשם של מעצבים תעשייתיים", ויצרו מוצרים חדשים ממוצרים ומחומרים ישנים שלא נעשה בהם יותר שימוש, התוצאות לא מביישות את טובי המעצבים.
תגובות: 0   צפיות: 572
 
אקדמיה בתיכונט
תיכונט מפעיל התוכנית "אקדמיה בתיכון".התוכנית באחריות משרד החינוך, בשיתוף עם האוניברסיטה הפתוחה ואוניברסיטת ת"א. התכנית "אקדמיה בתיכון" מיועדת לתלמידים מצטיינים, בעלי מוטיבציה גבוהה ללימודים, אשר מסוגלים להתמודד עם חומר לימודי אקדמי, והם בעלי הישגים גבוהים בלימודים.
תגובות: 0   צפיות: 301